Hrajte klasické automaty zdarma bez registrace a bez jakéhokoliv rizika. Prozkoumejte strategie a tipy, jak zvítězit, včetně toho, jak vyhrát jackpot na automatech, což vám umožní pochopit dynamiku her a možná si jednou odnést skutečnou výhru.

Připravte se na nezapomenutelnou dobrodružství s automaty, kde se zábava snoubí s možností výhry, a to vše bez jakéhokoli rizika.

Hrací automaty zdarma bez registrace a limitů

online automaty zdarma demo
Online automaty bez registrace

Co to vlastně jsou hrací automaty zdarma? Jedná se o demo verze her od výrobců výherních automatů. Výherní automat zdarma se chová naprosto stejně, jako automat za peníze – samozřejmě s tím rozdílem, že v demo verzi nemůžete vyhrát reálné peníze. Naše webová stránka je takovým prostředníkem mezi výrobci online výherních automatů a online kasin – přímo na naší webové stránce si můžete vyzkoušet hraní těch nejpopulárnějších výherních automatů, aniž byste museli utratit jedinou korunu. 

Výherní automaty zdarma nabízejí hráčům hazardních her nespočet výhod, umožňující se bez rizika ponořit do světa výherních automatů a důkladně si je vyzkoušet. S demo verzí online slotu si můžete otestovat frekvenci padání bonusů, šanci na výherní kombinace a dokonce experimentovat s různými herními taktikami, abyste našli tu, která vám nejvíce vyhovuje. Zatímco skutečné peníze zůstávají mimo dosah v demo režimu, free spiny dnes vám mohou poskytnout cenné zkušenosti a příležitost vychutnat si autentické vzrušení z hry, aniž byste riskovali vlastní prostředky.

Jak hrát automaty online zdarma?

Pokud si chcete vyzkoušet nějaký z online výherních automatů zdarma, nemusíte dlouho hledat – demo verze těch nejlepších online slotů jsou dostupné přímo na naší webové stránce bez registrace a navíc jsou hrací automaty zdarma neomezeně dostupné pro kohokoliv!

Jak tedy začít hrát? Nejprve si musíte vybrat, jaký výherní automat chcete hrát – jaké téma nebo typ výherních automatů vás zajímá. Doporučuji si přečíst naše recenze výherních automatů, kde najdete vše potřebné o každém slotu a můžete se tak rozhodnout se všemi potřebnými informacemi.

 1. Vyberte si demo verzi z tohoto článku: Pro začátek si zvolte některý z online automatů, které jsou zde uvedeny v demo verzi. Najdete zde širokou nabídku populárních slotů, které si můžete vyzkoušet bez rizika.
 2. Klikněte na tlačítko „Hrát zdarma“: U vybraného automatu najdete tlačítko, který vás přesměruje do demo režimu hry. Tento režim vám umožní hrát zdarma s virtuálními kredity.
 3. Nastavte si sázku a počet výherních linií: Jakmile hra načte, nastavte si sázku podle vašich preferencí. Můžete také zvolit počet výherních linií, na které chcete sázet, pokud to hra umožňuje.
 4. Stiskněte tlačítko „Spin“: Sledujte, jak se válce točí. Výhry jsou určovány kombinací symbolů, které se zastaví na výherních liniích.
 5. Využívejte bonusové funkce a speciální symboly: Mnoho online automatů nabízí bonusové funkce jako free spiny, wild symboly nebo bonusová kola. Využijte tyto funkce k maximalizaci svých výher a zábavy.
 6. Opakujte podle potřeby: Pokud chcete vyzkoušet jiné automaty, vraťte se zpět do seznamu a vyberte další hru. Můžete hrát tolikrát, kolikrát chcete, a získat tak široký přehled o různých automatech a jejich funkcích.

Stejně můžete začít hrát automaty zdarma 81 ve vámi vybraném online kasinu – stačí si vyhledat výherní automat, který chcete hrát, kliknout na jeho ikonu a následně zvolit Demo verzi nebo Hru pro zábavu.

Co nabízejí hráčům automaty zdarma?

Nabídka výherních automatů, které můžete hrát zdarma je opravdu velmi široká. Proto jsem pro lepší orientaci připravila rozdělení online slotů:

Automaty zdarma podle tématu

Co je téma u výherních automatů? Jedná se o grafický design, který slot má. Například téma starého Egypta, ovoce, starověkého Říma, mimozemšťanů… Nejpopulárnější téma u českých hráčů je jednoznačně téma ovoce – jedná se o sloty, kde najdeme symboly ovoce plus nějakého dalšího symbolu jako wild symbolu. 

Automaty podle počtu válců

Co je to válec v online automatu? Jedná se o sloupec symbolů. V češtině se nazývá válec, protože v klasických výherních automatech v hernách se skutečně jednalo o válce, které se otáčely. Většina online výherních automatů má tři, čtyři nebo pět válců. Čím více válců má automat, tím více výherních linií má. Čím více válců, tím složitější je automat. 

Automaty zdarma podle speciálních funkcí

Speciální funkce jsou pro hráče velmi důležité, protože díky nim mohou získat vyšší výhry. Mezi nejběžnější speciální funkce patří například Wild Symbol – tento symbol funguje jako žolík a nahrazuje jakýkoliv symbol ve výherní řadě. Dalším symbolem je Scatter symbol, který má podobnou funkci jako Wild symbol – pouze s tím rozdílem, že nenahrazuje symbol ve výherní řadě, ale pokud se objeví kdekoliv na válcích, odemknou speciální funci – například zatočení zdarma. 

Jak hodnotíme automaty zdarma?

jak hodnotime automaty na sazkove

Při hodnocení online výherních automatů zdarma bereme v potaz několik faktorů, které si představíme v následujícím odstavci. Dále je velmi důležitá naše vlastní zkušenost, kterou jsme získali v průběhu hraní online automatů. 

1. Počet výherních linií a symbolů

Výherní linie je řada, na které se skládají výherní kombinace ze symbolů. Čím více má výherní automat výherních linií, tím lépe pro hráče, protože má vyšší šanci nějakou výherní řadu trefit. Existují také online automaty, které nemají pevně dané výherní řady a pro výhru stačí mít stejné symboly kdekoliv na válcích, nemusí být vedle sebe v jedné řadě. Takové automaty se většinou označují 81.

Kromě klasických symbolů najdeme i bonusové symboly, jako například rozšiřující symboly, Multiplier neboli Násobitel, Wild symbol, Scatter symbol, Free spins, Re-spins a Pick-Me. Tyto speciální symboly odemykají bonusové funkce, případně bonusové výhry. Například Multiplikátor znásobí výhru, Wild symbol zase nahrazuje ve výherní kombinaci jakýkoliv symbol a pomáhá vytvořit výherní řadu. 

2. Téma a grafika

Jak jsme již zmiňovali, některá témata jsou mezi hráči oblíbenější než jiná. Mezi českými hráči vedou staré hrací automaty zdarma s tématikou ovoce. Grafika je pro hraní výherních automatů velmi důležitá – hodnotíme hlavně propracovanost, kvalitu, provedení detailů a provedení symbolů. Přestože ostatní funkce jsou také velmi důležité, grafická stránka slotu by se rozhodně neměla podceňovat – přece jen na slot se koukáme a chceme, aby se nám esteticky líbil.

automaty zdarma z nejvyssim rtp
Top automaty s nejlepším RTP

3. RTP

RTP neboli návratnost je důležitým ukazatelem pro výherní automaty. Jedná se o statistický údaj který určuje, kolik procent z prosázených peněz se vrátí zpět hráčům. Logicky tedy platí, že čím vyšší RTP, tím vyšší šanci mají hráči na výhru. Nicméně hráči by neměli zapomínat, že se stále jedná o statistický údaj, který byl vypočítán z obrovského počtu otočení. Pokud má výherní automat RTP například 96 %, neznamená to hned, že se hráči vrátí 96 % vkladu. Jedná se ale o ukazatel, který nám může něco říci o pravděpodobnosti výher na určitém slotu.

4. Volatilita

Jednoduše řečeno, volatilita výherního automatu nám určuje, jak četné jsou výhry a jak vysoké. výherní automaty online zdarma bez registrace mohou mít volatilitu nízkou, střední nebo vysokou. Pokud je volatilita nízká, výhry sice přichází častěji, ale jsou nižší. Pokud má naopak výherní automat vysokou volatilitu, výhry sice nejsou příliš časté, ale jsou mnohem vyšší. 

5. Speciální funkce

Zde hodnotíme speciální funkce, které výherní automaty mají. patří sem například automatické hraní, bonusová sázka nebo jiné bonusové funkce, jako například free spiny.

Free spiny jsou jedním z nejoblíbenějších bonusů při hraní online výherních automatů. Pro jejich získání musí hráč zpravidla získat ve výherní řadě kombinaci speciálních symbolů. 

Výhody a nevýhody online automatů zdarma

Pokud se ptáte, zda se vyplatí hrát online automaty zdarma z hlediska peněz – ne, nevyplatí. Pokud hrajete výherní automaty v demo verzi, nesázíte své reálné peníze, tím pádem skutečné peníze nemůžete vyhrát. Na druhou stranu, hraní online automatů zdarma má mnoho výhod, které můžete poté zužitkovat při hře za reálné peníze a zvýšit tak šance na výhru – například se můžete zdarma naučit, jak výherní automat funguje, jak často padají výherní kombinace, jak často se objevují bonusové funkce atd. Můžete si lépe nanečisto natrénovat strategie, které pak využijete při hraní za reálné peníze. Nemusíte tak vše zkoušet přímo při sázení vašich peněz. 

Výhody:

 • Porozumění funkcím hry: Hraní zdarma vám umožní prozkoumat různé funkce, symboly a bonusová kola online automatů, což vám pomůže lépe pochopit mechaniku hry.
 • Testování strategií bez rizika: Můžete experimentovat s různými sázkovými strategiemi, aniž byste riskovali vlastní peníze, což vám usnadní najít přístup, který vám nejlépe vyhovuje.
 • Přehled o frekvenci výher a bonusů: Hraní zdarma vám umožní sledovat, jak často padají výhry a bonusy, což poskytuje cenné informace pro případ, že se rozhodnete hrát o skutečné peníze.
 • Žádné finanční riziko: Můžete si užívat hru a zábavu bez nutnosti vkladu, což je ideální pro začátečníky, kteří nechtějí riskovat ztrátu peněz.

Nevýhody:

 • Nemůžete vyhrát reálné peníze: Hraním zdarma nezískáte skutečné výhry, což může být méně vzrušující pro ty, kteří hledají adrenalin z reálných sázek.
 • Chybí adrenalin ze skutečných sázek: Bez možnosti vyhrát nebo prohrát skutečné peníze může chybět napětí a vzrušení, které přichází s hraním za skutečné peníze.

Pokud chcete vyhrát velkou částku a zajímá vás, jak vyhrát jackpot na automatech , hraní zdarma pro vás nebude to pravé. Pokud se chcete ale naučit hraní nanečisto, vyzkoušet si bez rizika různé strategie pro výhry – jsou automaty v demo verzi právě pro vás.

Automaty hry zdarma na mobilních telefonech

automaty zdarma na mobile
Automaty na mobile

Pokud preferujete hrát online výherní automaty zdarma na mobilním telefonu, můžete navštívit naší webovou stránku. Veškeré online výherní automaty na naší webové stránce jsou zcela přizpůsobené pro hraní na mobilních telefonech.

Bohužel, ne všechna online kasina jsou přizpůsobena pro mobilní telefony. Naopak některá online kasina mají přímo mobilní aplikaci pro pohodlnější hraní – proto se vždy vyplatí podívat se na stránky vámi vybraného online kasina, případně na naše recenze, zda je hraní na mobilním telefonu možné. 

Oblíbené automaty, na kterých můžete hrát zdarma na Sazkove

Zde jsem pro vás vybrala online výherní automaty, které jsou mezi českými hráči online kasin velmi populární – a samozřejmě všechny můžete hrát zdarma. Není žádným překvapením, že mezi nimi převládají ovocne automaty zdarma, které jsou obecně mezi českými hráči velmi oblíbené. 

1. Multiplay 81

Multiplay 81 se řadí mezi betor automaty zdarma 81. Mezi hráči je populární zejména díky vysoké hodnotě RTP – návratnost je velmi slušných 97 %. Má čtyři válce, 81 výherních řad a najdeme zde bonusové funkce, jako například multiplikátor výher nebo wild symbol. Hodí se zejména pro začínající hráče, kteří neradi riskují.

2. Respin Joker 81

Výherní automat Respin Joker 81, patřící mezi oblíbené automaty zdarma joker, vás okouzlí svou ovocnou tématikou a zajímavou bonusovou funkcí respinu – abyste jej získali, potřebujete trefit žolíka ve výherní kombinaci. Respin Joker 81 má 4 válce a celkem 81 výherních kombinací. Potěší všechny hráče, kteří mají rádi ovocnou klasiku.

3. Mega Joker

Mega Joker je další ovocný slot z dílny NetEnt. Mezi hráči je populární hlavně díky vysoké návratnosti – dosahuje až hodnot 99 %. Kromě toho zde najdeme bonusovou funkci v podobě sázky na červenou nebo černou kartu, díky které můžete zdvojnásobit svou výhru. 

4. Gates of Olympus

Gates of Olympus je graficky velmi dobře provedený slot s tématem bohů starověkého Řecka. Jedná se o šestiválcový výherní automat s 20 výherními liniemi. Přestože má vysokou volatilitu, mezi hráči je oblíbený zejména díky mnoha bonusovým funkcím, které nabízí. Je vhodný zejména pro zkušenější hráče a pro ty, kteří se nebojí riskovat.

5. Book of Ra

Book of Ra je pětiválcový slot od Novomatic s tématem starověkého Egypta. Má 10 výherních linií a střední volatilitu. Jeho následovníkem jsou legendární sloty Book of Ra Deluxe a Book of Ra 6. Patří mezi nejoblíbenější 5-válcové automaty zdarma.

Jaká jsou nejlepší kasina pro hraní online automatů?

Hlavní prioritou je pro nás bezpečnost hráčů – proto doporučujeme pouze legální online kasina, která mají platnou licenci pro hraní v České republice. Zároveň všechna mají opravdu širokou nabídku online automatů – jak v režimu za peníze, tak i v demo verzi.

Fortuna 4.8/5 Fortuna promo kód
Vegas bonus
50 000 Kč + 300 Kč za registraci
 • Bonus 50 000 Kč
 • Moderní online losy
 • Free spiny zdarma
 • Nejširší knihovna her
Sazka 4.5/5 Sazka bonusový kód
Hry Bonus
50 000 Kč + 300 Kč a 100 FS za registraci
 • Nejvýhodnější uvítací bonus
 • Krásné uživatelské prostředí
 • Exkluzivní automaty
 • Nejlepší zákaznická podpora
Betano 4.4/5 Betano Promo kód
Vegas Bonus
600 Kč bez rizika + 400 FS
 • Více než 500 automatů
 • Třídění podle RTP
 • Snadno splnitelné bonusy
 • Věrnostní program Betano Mise

Kasinové bonusy pro online automaty

Bonusy v online kasinech jsou výhodné pro obě strany – jak pro online kasino, tak samozřejmě i pro hráče. Kasina mohou díky bonusům nalákat nové hráče a naopak hráči si také mohou užít tyto výhody. Díky online bonusům získají hráči extra kredit nebo zatočení zdarma, které mohou využít pro online automaty a zvýšit tak své šance na výhru. A co je nejlepší? Při sázení z bonusů v online kasinu můžete vyhrát reálné peníze!

Nejčastěji online kasina nabízí tyto typy bonusů:

 1. Bonus bez vkladu. Tento bonus je sice nižší, ale většinou není podmíněn ničím jiným, než registrací do online kasina. Většinou se pohybuje v řádu stokorun a hráči jej mohou využít na jakoukoliv hru – výherní automaty, stolní hry nebo loterii. 
 2. Free spiny. Zatočení zdarma je bonus velmi populární zejména pro hráče online výherních automatů. Díky volným zatočením si můžete vyzkoušet online slot bez sázení peněz – ale reálné peníze vyhrát můžete. Free spiny mohou hráči získat jako bonus bez vkladu nebo v rámci uvítacího bonusu na první vklad.
 3. Uvítací bonus. Tento bonus je většinou vyšší než bonus bez vkladu, protože bývá podmíněn vkladem. Hráč musí na svůj účet v online kasinu vložit určitý obnos, aby jej získal. 

Často kladené dotazy o online automaty zdarma

Zahrát si výherní automaty v demo verzi zdarma můžete přímo na naší webové stránce. Případně většina online kasin také nabízí výherní automaty ve verzi pro zábavu.

Bohužel, pokud jste do online kasina žádné peníze nevložili, nemůžete vyhrát reálné peníze. Pokud ale hrajete normální verzi slotu se zatočením zdarma, vyhrát můžete.

Doporučuji vybrat si online kasino, které v rámci bonusu pro nové hráče nabízí free spiny. Pokud využijete zatočení zdarma v ,,ostré” verzi výherního automatu, můžete vyhrát reálné peníze.

Každý hráč si zvolí ten ,,svůj” nejlepší podle svých preferencí. Doporučuji přečíst si naše recenze a vybrat si podle kritérií, které jsou pro vás nejdůležitější.

Na naší webové stránce můžete hrát výherní automaty zdarma i bez registraci. V případě online kasin vždy závisí na konkrétním online kasinu – některá registraci vyžadují, v jiných můžete hrát i bez registrace.

Ano, musíte být starší 18 let, abyste mohli hrát online výherní automaty zdarma. Přestože se nehraje o reálné peníze, mladší 18 let nemohou hrát výherní automaty zdarma.

Některé výherní automaty zdarma si můžete stáhnout do svého počítače nebo mobilního telefonu jako aplikaci. Nicméně výběr je značně omezený – mnohem více online výherních automatů zdarma je dostupných online a potřebujete připojení k internetu.

Naprostou většinu online automatů lze hrát i v režimu demo. Například automaty online kajot jsou dostupné pro hraní zdarma, stejně tak jako automaty od jiných vývojářů.