Sázkové kanceláře bonusy

Bonusy hráčům dávají skvělou příležitost zvýšit svůj bankroll a získat tak dodatečné prostředky na hraní. Mohou mít podobu například bezplatných spinů či kreditů, ale sázkové kanceláře bonusy obvykle dávají jako sázky zdarma nebo match deposity. V tomto článku se dozvíte, co přesně tyto pojmy znamenají, které bonusy na kurzové sázení jsou v roce 2023 nejlepší a jaké se k nim typicky vážou podmínky. Pojďme se na ně podívat, abyste mohli začít hrát co nejdřív!

Bonusy sázkových kanceláří 2023

Na začátek uvedeme srovnání bonusů nejlepších sázkových kanceláří, které drží licenci Ministerstva financí České republiky. V prvním sloupci najdete název platformy, v druhém podobu bonusu a třetí obsahuje jeho maximální hodnotu. Sázkové kanceláře vstupní bonusy obvykle podmiňují minimálním vkladem, který najdete ve čtvrtém sloupci. 

Sázková kancelářDruh bonusuMax. bonusMin. vkladZískejte bonus
Forbet logoRegistrační100 Kč100 KčZískat Forbet bonus
Fortuna logoRegistrační
Match deposit
300 Kč
6000 Kč

100 Kč
Získat Fortuna bonus
Chance logoRegistrační
Match deposit
200 Kč
2000 Kč

1 Kč
Získat Chance bonus
Betano logoSázka zdarma
Match deposit
100 Kč
3000 Kč

100 Kč
Získat Betano bonus
Merkurxtip logoRegistrační
Match deposit
100 Kč
200 Kč

100 Kč
Získat MerkurXtip bonus
Sazka logoRegistrační 
Za první vklad
Match deposit
400 Kč
100 Kč
9500 Kč

100 Kč
100 Kč
Získat Sazka bonus
Synottip logoRegistrační 
Sázka zdarma
Match deposit
500 Kč
500 Kč
10 000 Kč

1 Kč
10 Kč
Získat Synottip bonus
Tipsport logoRegistrační
Match deposit
300 Kč
50 000 Kč

1 Kč
Získat Tipsport bonus

Na jednotlivých platformách je samozřejmě dostupných mnohem více bonusů, které jsou časově omezeny. V tabulce najdete pouze dlouhodobé nabídky určené pro nové hráče. Promo akcím pro stávající uživatele se věnujeme níže v článku.

Obsah

Který bonus na sázení je v roce 2023 nejlepší?

Nedá se jednoznačně určit, který z bonusů je nejlepší, protože to z části záleží na subjektivním vnímání hráče. Někteří preferují jednoduše získatelné, ale nižší bonusy. Jiní si zase rádi zahrají o vyšší částky za cenu toho, že nemusejí zvládnout splnit podmínky na sázení. Na druhou stranu, sázkové kanceláře bonusy bez nutnosti vkladu nepodmiňují, takže ty lze hodnotit i objektivně.

Nejlepším registračním bonusem je jednoznačně ten od Sazky, protože má hodnotu 500 Kč a je připisován v korunách, které lze klidně okamžitě vybrat. Nejenže je tedy bonus poměrně vysoký, ale hlavně má opravdu férové podmínky.

Nejlepší match deposit bonus najdete u Fortuny, která klade poměrně jednoduché podmínky na sázení, bereme-li v potaz, že je bonus 200%.

Typy vstupních bonusů u sázkových kanceláří

Bonusy na kurzové sázení mohou mít několik podob. V této sekci se na ně detailně podíváme a vysvětlíme jak fungují, abyste měli lepší představu o procesu jejich získání. Bonusy za registraci sázkové kanceláře většinou dávají bez jakýchkoliv podmínek. Stačí jen ověřit svůj účet a někdy i provést minimální vklad. V případě ostatních jsou pravidla nicméně komplikovanější. Můžete také využít uvítací bonusy od nejlepších mobilních aplikací.

Bonus bez vkladu: Specifikem tohoto bonusu je, že pro jeho obdržení není nutné provádět žádný vklad. Většinou bývá dáván za registraci a při výjimečných příležitostech. Může mít podobu kreditů, které lze použít jakkoliv, nebo sázky zdarma.

 • Sázka zdarma: Pokud obdržíte sázku zdarma, získáte možnost vsadit (většinou jeden) tiket bez nutnosti čerpat z vlastních prostředků. Pokud vyhrajete, bude vám na konto přičtena výhra i hodnota sázky zdarma. Prohrajete-li, nic neztratíte ani nezískáte. 

Bonus za vklad: Druhým typem bonusu je vkladový, který bývá mnohem častější. Ačkoliv může mít také podobu sázky zdarma nebo kreditů, většinou se jedná o match deposity, ke kterým se váží požadavky na sázení.

 • Match deposit (MD): Principem match depositu je dorovnání vkladu o určitou částku. Pokud je MD 100 % a vy vložíte 1000 Kč, máte šanci získat dodatečných 1000 Kč. Pokud by byl 200%, můžete získat 2000 Kč atd.
 • Požadavky na sázení: Pro obdržení bonusové částky z MD je nutné prosázet určitý násobek hodnoty bonusu, většinou 10x. Pokud byste tedy hráli o zmíněných 1000 Kč, nejprve byste museli prosázet 10 000 Kč z vlastních prostředků. V případě, že byste celý svůj vklad prohráli, konto můžete znovu dotovat a o bonus soutěžit dále.
 • Bonus bez rizika: Nejlepším možným bonusem je ten bez rizika, který má požadavek na sázení pouze 1x. Znamená to, že pro obdržení 1000 Kč bonusu z prvního příkladu by stačilo prosázet původních 1000 Kč, takže bonus určitě obdržíte bez dodatečných vkladů. 

Sázkové kanceláře bonusy bez nutnosti vkladu

Následující tabulka obsahuje nabídky, které se nevztahují ke vkladům. Ve všech případech se jedná o registrační bonusy, a to i u Betana, kde je sázka zdarma udělována za kompletní ověření účtu. Pokud je bonus v korunách, částku lze z konta okamžitě vybrat. Má-li jinou podobu, s bonusem je nejprve nutné vyhrát sázku, až poté se smění na koruny. 

Sázková kancelářPodoba bonusuHodnota bonusuZískejte bonus
Fortuna logo
Bonus kód Fortuna
Koruny300 KčAktivovat bonus Fortuna
Chance logo
Bonus kód Chance
Goldeny200 KčAktivovat bonus Chance
Betano logo
Bonus kód Betano
Sázka zdarma100 KčAktivovat bonus Betano
Merkurxtip logo
Bonus kód MerkurXtip
Koruny100 KčAktivovat bonus MerkurXtip
Sazka logo
Bonus kód Sazka
Koruny 400 KčAktivovat bonus Sazka
Synottip logo
Bonus kód SynotTip
BENEFIT body 500 KčAktivovat bonus SynotTip
Tipsport logo
Bonus kód Tipsport
Nety300 KčAktivovat bonus Tipsport

Na některých platformách se nemusí jednat o bonus bez vkladu v pravém slova smyslu, protože platební metodu umožňují ověřit pouze vkladem alespoň 10 Kč. Jak již bylo zmíněno výše, celkově nejlepší bonus za registraci nabízí Sazka. Zde uvádíme pouze 400 Kč, protože ke zbylé části bonusu se váže podmínka vložit alespoň 100 Kč. I přesto ale díky vysoké hodnotě a připisování v korunách zůstává na první příčce.

Nejlepší bonus za registraci by se dal posuzovat také podle nabízené částky. V následujících odstavcích proto najdete detailní popis 3 registračních bonusů s nejvyšší hodnotou.

SynotTip bonus za registraci

Některé bonusy sázkových kanceláří bývají připisovány ve speciální měně, což je případ právě SynotTipu. S bonusem skutečně lze uzavřít sázky v celkové hodnotě 500 Kč, nicméně pro jejich výběr musíte nejprve vyhrát. I přesto ale získáte možnost vyzkoušet funkce platformy, k čemuž registrační bonus slouží primárně.

Podmínky bonusu: Bonus je určen pouze pro nové hráče. BENEFIT body jsou automaticky připisovány po dokončení jednotlivých částí registrace.

 • Nová registrace: Po vytvoření dočasného konta je ihned připisováno 50 BENEFIT bodů.
 • Ověření účtu: Po ověření identity přes Bank ID nebo na pobočce je připsáno 200 bodů, po ověření platební metody 250. Nakonec musíte nastavit herní limity. 
 • Časové omezení: Trvalé konto je nutné získat do 30 dní od registrace.

Doplňujeme, že s BENEFIT body se dají také vylepšovat kurzy. Pro uzavření sázek s nimi je nutné vsadit tiket s kurzem alespoň 2.

Sazka bonus za registraci

Sazka

Celkově nejlepším registračním bonusem je ten od Sazky, protože dosahuje poměrně vysoké hodnoty a neváží se k němu přísné podmínky. Částka je připisována v korunách, takže ji lze okamžitě vybrat zpátky na bankovní účet, což bonusy na kurzové sázení většinou neumožňují. 

Podmínky bonusu: Pro získání tohoto bonusu se musíte zaregistrovat přes stránku Sazkabet (ne Sazka Hry ani Sazka). Nárok mají pouze noví hráči.

 • Ověření účtu:  Stejně jako v předchozím případě je nutné ověřit svou identitu přes Bank ID a platební metodu. U Sazky je druhou část možné provést pouze vkladem alespoň 10 Kč. Proto doporučujeme rovnou vložit 100 Kč, které odemknou dodatečnou část bonusu. Dále je nutné nastavit herní limity.
 • Časové omezení: Pro obdržení celého bonusu musíte peníze vložit (a ověřit tak i svůj účet) jednorázově do 7 dnů od dočasné registrace.

Fortuna bonus za registraci

Fortuna

Jak plyne z tabulky výše, celkově 3 registrační bonusy sázkových kanceláří dosahují hodnoty 300 Kč. Fortunu jsme vybrali proto, že stejně jako Sazka částku připisuje v korunách, takže s ní lze okamžitě nakládat libovolným způsobem.

Podmínky bonusu: Pro získání bonusu je nutné schválit nabídku, která bude v uživatelském prostředí zobrazena do 24 hodin po splnění podmínek pro získání trvalého konta.

 • Ověření účtu:  K získání nároku je nutné založit nový účet, ověřit identitu pomocí Bank ID, ověřit platební metodu a nastavit herní limity. 
 • Časové omezení: Bonus je nutné aktivovat do 5 dnů od obdržení nabídky, jinak na něj nárok zaniká. 

Sázkové kanceláře bonusy ke vkladu

Jak bylo popsáno výše, bonusy na kurzové sázení bývají dodávány také ke vkladům. V porovnání s bonusy bez vkladu jich je mnohem více a dosahují nepoměrně vyšších částek. V následující tabulce najdete přehled všech vstupních bonusů, které sázkové kanceláře dávají ke vkladu.

Sázková kancelářDruh bonusuMax. bonusPodmínky bonusuZískejte bonus
ForbetRegistrační100 KčVklad min. 100 Kč
Plné ověření účtu
Získat Forbet bonus
FortunaMatch deposit6000 KčVklad min. 100 Kč
Plné ověření účtu
Prosázet 10 násobek bonusu s kurzem nad 2.00
Získat Fortuna bonus
ChanceMatch deposit2000 KčVklad min. 1 Kč
Plné ověření účtu
Podmínky podle výše bonusu
Pro max. bonus prosázet 14 násobek s kurzem nad 2.00
Získat Chance bonus
BetanoMatch deposit3000 KčVklad min. 100 Kč
Plné ověření účtu
Prosázet 10 násobek bonusu s kurzem nad 1.80
Získat Betano bonus
MerkurXtipMatch deposit200 KčRuční aktivace bonusu
Vklad min. 100 Kč
Plné ověření účtu
Prosázet 5 násobek bonusu na AKO tiketech s kurzem alespoň 1.25 a min. 3 zápasy
Získat MerkurXtip bonus
SazkaZa první vklad100 KčVklad min. 100 Kč
Plné ověření účtu
Získat Sazka bonus
SazkaMatch deposit9500 KčRuční aktivace bonusu
Vklad min. 100 Kč
Plné ověření účtu
Prosázet 10 násobek bonusu s kurzem nad 2.00
Získat Sazka bonus
Synot TipSázka zdarma500 KčVklad min. 1 Kč
Plné ověření účtu
Vsadit jakýkoliv tiket s kurzem alespoň 1,5
Získat SynotTip bonus
Synot TipMatch deposit10 000 KčVklad min. 10 Kč
Plné ověření účtu
Prosázet 6 násobek bonusu na AKO tiketech s kurzem alespoň 2,44 a min. 4 zápasy
Získat SynotTip bonus
TipsportMatch deposit50 000 KčVklad min. 1 Kč
Plné ověření účtu
Podmínky podle velikosti bonusu
Pro max. bonus prosázet 16 násobek s kurzem nad 4.00
Získat Tipsport bonus

V tomto případě nelze nejlepší bonus ke vkladu určit tak jednoznačně, protože sázkové kanceláře bonusy tvoří jako kompromis mezi hodnotou, požadavky na sázení, minimálním kurzem a časem na splnění.

Dle našich kritérií má ale nejlepší bonus Fortuna, protože nabízí 200% match deposit s podobnými podmínkami, jako mají ostatní 100% match deposity, a navíc je vyplácen postupně.

Jedinou nevýhodou je kratší čas na prosázení, a to 21 dnů. V následujících řádcích najdete recenze 3 nejhodnotnějších bonusů ke vkladu.

Tipsport bonus ke vkladu

Tipsport

S obrovským náskokem nabízí Tipsport největší match deposit bonus ze všech sázkových kanceláří. Jeho maximální hodnota je 50 000 Kč a požadavky na sázení se mění na základě vkládané částky. Pro bonusy vyšší než 1000 Kč se ale nabídka celkově nevyplatí, oproti ostatním má totiž přemrštěné WR (požadavky na sázení).

Zatímco například na Betanu byste bonus 3000 Kč získali po prosázení 10x na kurzech vyšších než 1,8, na Tipsportu by to bylo 14x s kurzy nad 2. Jedinou výhodou je postupné vyplácení, které ale mají také bonusy sázkových kanceláří jako Sazka a Fortuna, a dokonce s jednoduššími podmínkami. Ve vyšších částkách tedy bonus od Tipsportu patří k hůře získatelným.

Podmínky bonusu: Bonus je aktivován automaticky při registraci a je určen pouze novým hráčům, není potřeba nic ručně aktivovat. Požadavky na sázení jsou zobrazeny v tabulce níže.

 • Požadovaný obrat: Závisí na výši bonusu, viz tabulku. 
 • Kurz sázek: Tikety mohou být jednotné i AKO s kurzem uvedeným v tabulce. 
 • Vyplácení: Bonus je vyplácen po desetinách, tedy po splnění desetiny požadavku vám bude připsána desetina bonusu. 
 • Časové omezení: Sázky v požadované výši je nutné uzavřít do 12 měsíců od provedení prvního vkladu. 
VkladDo 1000 Kč včetněDo 5000 Kč včetněNad 5000 Kč 
Požadovaný obrat5 x (vklad + bonus)7 x (vklad + bonus)8 x (vklad + bonus)
Kurz sázek1,5:12:14:1
Denní limit500 Kč2500 Kč25 000 Kč
Maximální bonus1000 Kč5000 Kč50 000 Kč

SynotTip bonus ke vkladu

Synottip

Mezi zajímavější bonusy na kurzové sázení patří ten od SynotTip, protože má poněkud zvláštní podmínky. Ty mohou některým hráčům velmi vyhovovat, ale jiným zase vadit. Na jednu stranu je hodnota bonusu poměrně vysoká a požadavek na sázení nízký, ale kurz sázek docela vysoký. Tikety ale musí být AKO a jednotlivé sázky mají poměrně nízký kurz.

Celkově se jedná o dobrý bonus, ale doporučujeme jej využít v období, kdy se hraje hodně zápasů ve vašem oblíbeném sportu. Chválíme také postupné vyplácení a dlouhou dobu na splnění požadavku.

Podmínky bonusu: Aktivace je ihned po prvním vkladu automatická. Bonus je určen pouze pro nově registrované hráče.

 • Požadovaný obrat: Pro obdržení bonusu je nutné prosázet jeho 6násobek. 
 • Kurz sázek: Do plnění bonusu jsou uznávány pouze AKO tikety s minimálně 4 sázkami, které mají kurz 1,25 nebo vyšší. Celkový kurz tiketu tedy musí být nejméně 2,44. Žádná událost nesmí mít kurz 1 a cash outy se do plnění bonusu nezapočítávají.
 • Vyplácení: Bonus je vyplácen po čtvrtinách.
 • Časové omezení: Vklad musíte provést nejpozději do 10 dní od ověření účtu. Požadavky na sázení je nutné splnit do 90 dní od prvního vkladu. 

MerkurXtip bonus ke vkladu

Merkurxtip

Tato nabídka je velmi podobná té předchozí (bonusy sázkových kanceláří SynotTip a MerkurXtip mají jako jediné podmínku AKO tiketů, na ostatních platformách je možné skládat tikety různě). Má stejnou hodnotu a je potřeba prosázet 5 násobek potenciální bonusové částky, ale na stačí pouze 3 sázky s kurzem vyšším než 1,25. Bonus tedy také není vyloženě těžký na obdržení, ale určitá období k tomu budou vhodnější. Zejména kvůli postupnému vyplácení je ale SynotTip bonus lepší. 

Podmínky bonusu: Bonus je určen pouze pro nové hráče. Před prvním vkladem je nabídku nutné ručně aktivovat v sekci Vklad.

 • Požadovaný obrat: Pro obdržení bonusu je nutné prosázet jeho 5násobek. 
 • Kurz sázek: Do plnění se počítají pouze AKO tikety s minimálně 3 sázkami, které mají kurz 1,25 nebo vyšší. Celkový kurz tiketu tedy bude vyšší než 1,95. KOMBI a dlouhodobé sázky se nezapočítávají.
 • Vyplácení: Bonus je vyplacen až po splnění celé podmínky. Před zasláním vkladu musíš ručně zakliknout políčko, že ten bonus chceš

Promo akce sázkových kanceláří

Sázkové kanceláře bonusy nenabízejí pouze novým hráčům, ale i stálým uživatelům. Obvykle mají podobu časově omezených match depositů nebo turnajů, v nichž mezi sebou hráči soutěží o různé výhry. Mezi promo akce patří také bonusové kódy pro sázkové kanceláře a kasina, které lze někde najít, vyhrát, nebo vám budou zaslány přímo platformou. Jejich hlavním účelem je oživit hraní a přimět uživatele, aby stránce zůstali věrní. 

Sázkové bonusy – praktické tipy a triky

Jak již bylo popsáno výše, bonusy na kurzové sázení se obvykle pojí s určitými podmínkami. Legální české sázkové kanceláře bonusy musí kvůli legislativě detailně popisovat a transparentně uvádět jejich veškeré podmínky. V následující sekci uvedeme praktické tipy, které vám po přečtení podmínek pomohou s posouzením kvality bonusu a rozhodnutím, zda stojí za plnění. 

Jak poznat dobrý vstupní bonus sázkových kanceláří

V této sekci se podíváme na v podmínkách nejčastěji uváděné pojmy, řádně je vysvětlíme a uvedeme jejich případné standardní hodnoty. Zde jsou nejdůležitější faktory, které při analýze bonusu zvážit:

 • Hodnota: Jeden z nejvýznamnějších faktorů je celková výše bonusu, ale nelze se dívat pouze na ni. Pokud je bonus vysoký a má nemyslitelné požadavky na sázení, s největší pravděpodobností se vám jej nepodaří získat. Obvykle se pohybuje ve výši několika tisíců korun, průměrně asi 8000 Kč. 
 • Poměr match depositu: Určuje, kolikanásobek vkladu bude činit váš bonus. Ačkoliv lidé většinou považují tento faktor za důležitý, ve skutečnosti tak velkou roli nehraje. Jedinou výhodou vyššího poměru je možnost ponechat část peněz na bankovním účtu, jiným způsobem kvalitu bonusu neovlivňuje. 
 • Obrat: Označuje, kolikrát je hodnotu bonusu nutné prosázet k jeho získání. Například pro průměrný bonus 8 000 Kč za standardního WR 10x je nutné prosázet celkově 80 000 Kč. Samozřejmě platí, že nižší obrat je lepší.
 • Kurz: Pokud je podmínkou bonusu sázet tikety s vysokým kurzem, šance na splnění požadavku s jediným kladem se snižuje, protože vyšší kurz znamená riziko ztráty prostředků. Dobrý kurz pro bonus o průměrné hodnotě je přibližně 1,9.
 • Postupné vyplácení: Pokud jsou požadavky na sázení vysoké, postupné vyplácení dodává jistotu o obdržení alespoň části bonusu. Samozřejmě se jedná o vítanou podmínku i u nižších bonusů, protože penězi budete moci disponovat dříve a použít je na splnění zbylé části. Celkově jsou nabídky s touto podmínkou mnohem lepší a férovější. 

Nejdůležitějšími aspekty bonusu je tedy čtveřice hodnoty, obratu, kurzu sázek a času na splnění. Pokud se ani jeden z nich více nevychyluje od uvedených standardů, jedná se o poměrně férovou nabídku. Zvážením těchto faktorů budete schopni identifikovat a přesně určit, zda je pro vás bonus vhodný a jak reálné je jeho splnění. 

Uvítací bonusy u sázkových kanceláří – na co si dát pozor?

Pro získání bonusu je důležité splnit také několik kritérií, která se dají snadno přehlédnout. Sázkové kanceláře bonusy na kurzové sázení například časově omezují, nebo kladou požadavky na lhůtu jejich přijetí. Dejte si pozor na následující:

 • Bonusový kód: Ačkoliv většina sázkových kanceláří dává uvítací bonusy automaticky, některé se stále drží systému bonusových kódů. Pokud nějaký máte, nezapomeňte jej při registraci či dalším vkladu zadat.
 • Přijetí bonusu: To stejné platí i pro přijetí bonusu. Na většině platforem není nutné nic schvalovat, ale například u Sazky a MerkurXtip je nutné nabídku nejprve ručně přijmout a až poté provést vklad.
 • Minimální vklad: Tento bod vám nepomůže najít nejlepší bonus, ale vždy jej zkontrolujte. Při nedodržení minimálního vkladu byste totiž mohli ztratit nárok na celý bonus.
 • Časové lhůty: Obvykle je nutné bonus přijmout do určité doby od registrace, provést první vklad od přijetí bonusu a splnit požadavky na sázení od prvního vkladu (nejčastěji do měsíce). Ve lhůtách je snadné se ztratit, proto si je vždy pečlivě zaznamenejte.
 • Další podmínky: Podmínky bonusů si vždy přečtěte, abyste o nich měli přehled. Některé platformy totiž požadují vklady určitou platební metodou, jiné zase omezují denní limit plnění sázek nebo typy tiketů, které se do bonusu započítávají.

Bonusy na kurzové sázky – hlavní pravidla

Nakonec shrneme několik hlavních pravidel, které musí hráči splňovat nejen pro bonusy na kurzové sázení, ale také samotnou registraci. Tato pravidla se z velké části odvíjejí od zákona o hazardních hrách, v němž jsou podmínky přesně stanoveny. České sázkové kanceláře bonusy vydávají v souladu se zákonem, a to pouze registrovaným hráčům, kteří:

 • jsou starší 18 let,
 • mají trvalé bydliště na území České republiky
 • a nejsou zapsáni v rejstříku vyloučených osob.

Pokud tato kritéria splňujete, budete muset poskytnou identifikační a kontaktní údaje:

 • jméno, příjmení, bydliště, státní občanství, datum a místo narození,
 • korespondenční adresa, telefonní číslo a e-mail.

Pro kompletní registraci si budete muset nastavit také zákonem stanovená sebeomezující opatření. Každý uživatel může mít na stránce pouze jeden účet. Informace vyplňte přesně podle toho, jak jsou uvedeny ve vašich dokladech. Ty je potřeba osobně přinést na kamennou pobočku, nebo využít bankovní identitu.

Dále je nutné ověřit platební metodu. Karta, bankovní účet či elektronická peněženka musí být napsána na jméno, které je uvedené na herním účtu. Sázkové kanceláře dle zákona potřebují jistotu, že je platební metoda vaše a nikoho jiného. Ověření probíhá zasláním dokumentu nebo vkladem.

Pokud sázková kancelář detekuje problém s vyplněnými údaji, trvalá registrace nebude schválena a tím pádem ztratíte nárok na bonus. V rámci bezpečnosti také doporučujeme, abyste se na účet registrovali a přihlašovali pouze ze zabezpečených wifi sítí. Jinak by mohlo dojít k úniku vašich osobních údajů.

Sázkové kanceláře bonusy – Často kladené otázky

Mezi nejpopulárnější bonusy sázkových kanceláří patří ten od Fortuny a SYNOT TIP, protože dosahují vysoké hodnoty za férových podmínek.

Sázkové kanceláře bonusy bez nutnosti vkladu většinou dávají automaticky po ověření účtu. Stačí tedy jen ověřit svůj účet a bonus vám bude připsán.

Nejvyšší bonusy za registraci nabízejí SYNOT TIP, Sazka a Fortuna.

Bonusy sázkových kanceláří vstupní bonusy ke vkladu podmiňují požadavky na sázení a lhůtou, ve které je musíte splnit.

Mezi nejvyšší bonusy na kurzové sázení patří ten od Tipsportu, SYNOT TIP a MerkurXtip.

Sázkové kanceláře často pořádají různé turnaje a časově omezené akce, například bonusy ke vkladu či soutěže o sázky zdarma.

Protože bonusy na kurzové sázení podléhají požadavkům na sázení, zisk maximalizujete jejich splněním. Doporučujeme nehrát o moc velký bonus, protože bude těžce splnitelný, a uzavírat bezpečné sázky.

Sázkové kanceláře bonusy podmiňují požadavky na sázení, které je nutné předem znát. Také si dejte pozor na časové omezení a případné promo kódy, které se k bonusům mohou vázat.

České sázkové kanceláře bonusy poskytují v souladu se zákonem o hazardních hrách. Ty vyžadují kompletní ověření identity, platební metody a nastavení herních limitů. Uživatel musí být starší 18 let a mít trvalé bydliště na území ČR.

V první řadě vás upozorní a vyžádá nápravu. Pokud bude nesrovnalost nenapravitelná, dočasné konto vám bude zrušeno, první vklad vrácen a nárok na bonus ztracen.