Sázení na různé události je skvělou zábavou. Kvůli bezpečnosti a férovosti je však důležité, abyste si k tomu vybrali správného poskytovatele. V tomto článku se proto podíváme na nejlepší sázkové kanceláře v roce 2024, které drží platnou licenci Ministerstva financí České republiky. Zaměříme se na jejich výhody, nevýhody, dostupné bonusy a další důležité faktory, které by vaši volbu mohly ovlivnit. Jdeme se do toho pustit!

Nejlepší sázkové kanceláře pro rok 2024

Na úvod shrneme nejlepší sázkové kanceláře, kde najdete jejich název, uvítací bonusy a hlavní výhody oproti konkurenci.

Tipsport 4.9/5 Akční kód Tipsport
Bonus
50 000 Kč + 300 Kč zdarma
 • Nejvyšší bonus
 • Vynikající streamování
 • Tradiční česká platforma
Fortuna 4.9/5 Fortuna promo kód
Bonus
200% až 6000 Kč + 300 Kč zdarma
 • Pěkné uživatelské prostředíI jiné než sportovní sázky
 • Věrnostní program
SazkaBet 4.8/5 Sazka bonusový kód
Bonus
9500 Kč + 500 Kč zdarma
 • Široká síť sběrných míst
 • Funkce cash out
 • Sazka fantasy
SynotTip 4.7/5 SynotTip promo kód
Bonus
10 000 Kč + 500 Kč + 500 Kč bez rizika
 • Komplexní platforma
 • Mobilní aplikace
 • Vysoký bonus za registraci
Betano 4.7/5 Betano Promo kód
Bonus
3 000 Kč + 100 Kč zdarma
 • Nejvyšší kurzy na trhu
 • Bonusové mise
 • Nejširší nabídka sportů
Chance 4.8/5 Akční kód Chance
Bonus
2000 Kč + 200 Kč zdarma
 • Časté promoakce
 • Sportovní analýzy
 • Živé sázení a přenosy
MerkurXtip 4.6/5 MerkurXtip Kód bonusu
Bonus
200 Kč / 200 FS + 10 000 Kč
 • Dobrý registrační bonus
 • Výborné live sázení
 • Dobrý výběr zápasů
forBET 4.5/5
Bonus
100 Kč zdarma
 • Nová platforma
 • Kvalitní zákaznická podpora
 • Neustále inovace

Tato skupina platforem byla zvolena podle analýzy všech českých poskytovatelů, na jejímž základě jsme vybrali stránky s největším výběrem sportů, množstvím sázkových příležitostí a nejvyšší kurzovou hladinou. 

Jak poznat legální sázkovou kancelář?

Aby byla sázková kancelář legální, její provozovatel musí držet licenci Ministerstva financí České republiky. Informaci o zápisu v rejstříku najdete na oficiálních stránkách této instituce v sekci přehledu o sázkových kancelářích. Proč je to důležité? Legální sázkové kanceláře se musí řídit zákonem o hazardních hrách, jehož dodržování ministerstvo vynucuje a pravidelně kontroluje.

Legální online kurzové sázení je pro uživatele mnohem bezpečnější a pohodlnější, protože licence zaručuje férovost a poctivé jednání ze strany bookmakerů.

Kanceláře zároveň musí dodržovat různá pravidla ohledně soukromí, transparentnosti podmínek hraní a bonusů, vyplácení prostředků a další. Neregulované instituce se těmito pravidly obvykle neřídí, což ve finále škodí pouze sázkařům. Vždy si proto vybírejte licencované platformy a ostatním se raději vyhýbejte. 

Nejlepší sázková kancelář online

Nyní se na nejlepší sázkové kanceláře v ČR podíváme detailněji a popíšeme jejich výhody a nevýhody. Těchto 5 kanceláří bylo vybráno na základě analýzy všech bookmakerů na českém trhu, přičemž důraz byl kladen především na nabídku sázek, výhodnost kurzu, frekventovanost a velikost bonusů, dostupnost různých platebních metod, mobilní hraní, zákaznickou podporu a další faktory. Tento seznam je pravidelně aktualizován pro případ, že by se do popředí dostala jiná platforma.

Mezi doporučené sázkové kanceláře momentálně patří Tipsport a Chance, které jsou populární především pro svou skvělou komunitu, obecně výhodné sázky a možnost sledovat různá sportovní utkání.  Fortuna je známá díky přehlednému uživatelskému prostředí a možnosti sázet na různé politické i kulturní události. Betano je v českém prostředí novým hráčem, který přišel s bezkonkurenčně výhodnými kurzy a obrovskou nabídkou sportů. Sazkabet v poslední řadě dodává vynikající bonus, kvalitní zákaznickou podporu a moderní mobilní aplikaci. Pojďme se na jednotlivé platformy podívat blíže

Sázková kancelář Tipsport

Tipsport

V českém prostředí je mezi uživateli Tipsport snad nejoblíbenější sázková kancelář, protože se jedná o opravdu vynikající komunitní platformu. Jejím prostřednictvím mohou mezi sebou hráči sdílet různá doporučení, analýzy zápasů, navzájem si ukazovat své zdařené tikety a soutěžit mezi sebou v live sázení. Navíc je zde k dispozici celá řada sportovních vysílání, a to i z méně sledovaných sportů či ligových zápasů.

Popularita Tipsportu se mimo jiné potvrdila také v letošním ročníku udílení cen zlatého Lemura, kdy tato sázková kancelář dokázala využít své expertízy a díky dobrému vhledu do své komunity úspěšně předpověděla výsledky prezidentských voleb roku 2023. V této soutěži za nejlepší PR vyhrála první místo, protože ve svých prognózách byla citovanější než leckteré agentury pro výzkum veřejného mínění, čímž dokázala přilákat mnoho nových uživatelů a vzbudit v nich zájem o sázení nejen na sportovní události.

 • Kurzová nabídka: Co se týče počtu sázek, Tipsport se společně s Chancí nachází v popředí všech kanceláří. Najdete zde mnoho různých sportů a některé společenské události, například světové volby nebo ekonomické indikátory, které jdou zároveň poměrně do hloubky. Můžete totiž sázet i na nižší ligy a poháry, kterým se obecně nedostává velké pozornosti. Navíc je zde obrovský výběr sázkových příležitostí, takže budete moci vytvořit tiket přesně podle svých představ.
 • Kurzová hladina: Na začátek vysvětlíme, co to kurzová hladina (alternativně provize nebo kurzová marže) vlastně znamená. V podstatě se jedná o marži, kterou si bookmaker nechává za zprostředkování sázky. Pokud by probíhal nějaký zápas, kde je pravděpodobnost výhry pro oba týmy stejná, kurz by byl 2.00 – 2.00. V takovém případě by ale kancelář nevytvářela žádný zisk. Pravděpodobně byste tak viděli spíše kurz 1.90 – 1.90, což znamená, že si bookmaker nechává 10% marži a kurzová hladina je 90 %. Nejlepší kurzy tedy mají vysokou hladinu a nízkou provizi.

Podívejte se na kurzy a tipy pro Oktagon MMA!

Tipsport má poměrně férovou kurzovou marži, a to v obvyklé výši 7 %. Samozřejmě se ale liší podle oblíbenosti zápasů, na hlavních turnajích provize klesá až na 3 %. Naopak je ale nutné říct, že s klesající popularitou hladina rychle padá. V tomto ohledu Tipsport mezi ostatními nevyčnívá a existují i portály s výhodnějšími kurzy, ale v českém prostředí rekreačního sázení se stále jedná o dobrou volbu. 

 • Bonusy: Dalším pozitivem Tipsportu je bezkonkurenčně vysoký vstupní bonus, a to 100% match deposit až do výše 50 000 Kč společně s 300korunovým bonusem za registraci v podobě netů. Ty lze použít na jakékoliv sázky bez omezení, ale nelze je přímo vybrat, což například na Fortuně možné je. Match deposit je však reálné splnit především v nižších částkách, protože společně s výší bonusu rostou i požadavky na sázení. Skvělý je také věrnostní program Tipsportu, v němž uživatelé dostávají bonusy a prémie za každou podanou sázku. 
 • Platební metody: Platební karty, bankovní převod, osobně na pobočce, paysafecard, Skrill a PayPal.  
 • Mobilní aplikace: Tipsport se pyšní jednou z nejpřehlednějších a nejlépe optimalizovaných mobilních aplikací, na které lze jednoduše vytvářet tikety, sledovat zápasy nebo pročítat komunitní fóra. Lze ji nainstalovat jak na mobilní zařízení se systémem Android, tak iOS.
 • Zákaznická podpora: Ani v ohledu zákaznické podpory Tipsport nezaostává, protože ji lze kontaktovat přes e-mail, po telefonu i prostřednictvím živého chatu. Za zmínku stojí také obsáhlá znalostní báze, která vám umožní najít odpovědi samostatně. 
 • Unikátní vlastnosti: Mezi hlavní přednosti této kanceláře patří již zmiňovaná komunita, která je velmi aktivní a sdílí své poznatky ohledně sázení. Výhodou je, že za vytváření čtených příspěvků mohou uživatelé získávat také odměny v podobě netů. Dále rozhodně stojí za zopakování možnost sledovat mnoho zápasů přímo na stránce nebo v aplikaci, a to i těch méně populárních. 

Fortuna sázková kancelář

Fortuna

Mezi nejlepší české sázkové kanceláře patří také Fortuna, která je hned po Tipsportu druhá nejoblíbenější. V mnoha ohledech se přímo angažuje v českém sportu, například sponzoruje 1. a 2. fotbalovou ligu pod názvem FORTUNA:LIGA a FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA. Díky tomu je populární zejména u fanoušků fotbalu, ale zde její působnost nekončí. Mimo sázení na nejrůznější sportovní události si můžete zahrát také sloty v kasinu, podávat tikety do loterie a kupovat online stírací losy. 

 • Kurzová nabídka: Na Fortuně najdete sázky přizpůsobené českému uživateli, takže průměrný rekreační sázkař zde najde vše potřebné, dokonce i z nižších sportovních soutěží. Fortuna také nabízí kurzy na neobvyklé události, jako je např Clash of the Stars 6. Některé zahraniční sázkové kanceláře samozřejmě nabízejí větší záběr událostí z celého světa, ale v našem prostředí se stále jedná o velmi dobrou nabídku kurzů. Za zmínku stojí také sázky na společenské události, kterých je v porovnání s ostatními platformami opravdu mnoho. 
 • Kurzová hladina: Provize Fortuny se pohybuje na podobné hladině jako u Tipsportu, takže kurzy jsou obecně férové. Někdy je zde možné narazit na vyšší kurzy než u konkurence, ale jedná se spíše o nárazové události. 
 • Bonusy: Vstupní bonusy na kurzové sázení jsou u Fortuny poměrně nestálé a často se mění jejich výše i podmínky; v tuto chvíli je možné získat například 200% match deposit až 6000 Kč. Z nabídky je však možné vybrat mnoho jiných bonusů, například kasinové, loterijní a další. Za registraci každý uživatel získá 300 Kč, se kterými lze nakládat libovolně. Stálým hráčům nabízí Fortuna různé promoakce dle probíhající sezony, například megakurzy, tipovačky a nedávno spuštěné kvízy. 
 • Platební metody: Platební karty, bankovní převod, osobně na pobočce a PayPal.
 • Mobilní aplikace: Pozitivem Fortuny je skvělá mobilní aplikace dostupná na většinu zařízení, ze které můžete pokládat sázky a sledovat živé přenosy zápasů. 
 • Zákaznická podpora: Uživatelská podpora této platformy ostatní převyšuje jak svým přístupem, tak kompetencemi, ale obrovskou nevýhodou je absence živého chatu. Provozní doba telefonního střediska je však poměrně dlouhá, takže možné problémy pohodlně vyřešíte i o víkendu. 
 • Unikátní vlastnosti: Pokud vás baví sázet i na jiné události než sportovní, Fortuna vás zajisté nadchne. Lze na ní totiž sázet jak na politiku, tak finanční vývoj, různé předpovědi, ale také kulturní události jako kdo vyhraje Star Dance. Dále musíme zmínit věrnostní program, který bohatě odměňuje všechny aktivní sázkaře, a širokou nabídku live sázek. 

SazkaBet sázková kancelář

Sazka

Sazka je nejstarší loterijní společností v České republice, která se postupně dostala i do sektoru kurzových sázek a kasinových her. Dodává poměrně lákavou platformu s hezkým uživatelským prostředím, možností sledování některých živých zápasů a výhodným registračním bonusem.  

Kurzová nabídka: Oproti Tipsportu a Fortuně má Sazka o něco menší počet kurzových nabídek, které jsou limitované především na největší sportovní soutěže. To ale neplatí obecně, protože například ve fotbale má Sazkabet trochu větší výběr. Na jiné než sportovní události se na Sazce skoro nesází, jejich výběr je zde velmi limitovaný.

 • Kurzová hladina: Provize na Sazkabetu je o něco vyšší, přibližně 9 %. V porovnání s předchozími jsou tedy kurzy obecně méně výhodné, ale v některých případech bookmakeři nestíhají reagovat tak rychle, takže změna kurzů při přijetí sázky může být pomalejší, díky čemuž lze chytnout vyšší kurz. 
 • Bonusy: V rámci uvítacího bonusu nabízí Sazka 100 Kč za ověření platební metody, 400 Kč za ověření účtu a 100% match deposit až do výše 9500 Kč. Mimo to zde probíhají různé soutěže, ve kterých sázející soupeří o rozdělní finanční odměny při různých událostech.
 • Platební metody: Platební kartou, bankovním převodem, osobně na pobočce a PayPal. 
 • Mobilní aplikace: Aplikace Sazky byla vyvinuta teprve nedávno, takže má poměrně moderní vzhled a většinou funguje velmi dobře. Nevýhodou jsou nekvalitní přenosy na Sazkabet TV, kterých navíc není tolik jako na konkurenčních platformách, což platí i pro webovou verzi. 
 • Zákaznická podpora: Zákaznická podpora je silnou stránkou Sazky, protože nabízí obsáhlou znalostní bázi a nepřetržitý online chat, ale také možnost kontaktování přes e-mail nebo telefon. 
 • Unikátní vlastnosti: Za zmínku rozhodně stojí Sazka fantasy, kde je možné tvořit vlastní virtuální tým a podle skutečných výsledků získat vysoké odměny. Skvělý je také nejvyšší registrační bonus ve výši 500 Kč a široká síť kamenných poboček.  

Sázková kancelář Chance

Chance

Chance od roku 2013 patří pod společnost Tipsport, a. s., takže její nabídka je ve všech ohledech v podstatě totožná s Tipsportem. Jediný rozdíl je bonus, který nedosahuje takové výše ani za registraci, ani v případě uvítacího match depositu. Při rozhodování mezi těmito dvěma platformami tedy zvažte podmínky bonusu a zda máte raději modrou, nebo zelenou barvu. V ostatních ohledech fungují úplně totožně, díky čemuž si Chance z Tipsportu bere to nejlepší. 

 • Kurzová nabídka: Typy a druhy sázek na Chanci jsou široké, protože je zde dostupných mnoho sportů a sázkových příležitostí. Patří mezi ně jak nejvyšší české i zahraniční soutěže, tak menší zápasy. 
 • Kurzová hladina: Marže je v tomto případě stejná jako u předchozích dvou platforem. Nejlepší profesionální sázkové kanceláře sice nabízejí mnohem lepší kurzy, ale v českém prostředí patří Chance mezi platformy s nejnižší provizí. 
 • Bonusy: Jediný aspekt kromě vzhledu, ve kterém se Chance liší od Tipsportu, je uvítací match deposit bonus. Rozdíl je ale menší než se může zdát, protože jeho podmínky jsou naprosto totožné. Pokud na Tipsportu vložíte 2000 Kč (z maxima bonusu 50 000 Kč), požadavky na sázení jsou naprosto totožné jako u Chance. Důležité však je, že za registraci dostanete na Chanci pouze 200 goldenů (ekvivalent netů), kdežto na Tipsportu tento bonus činí 300 netů. 
 • Platební metody: Platební karty, bankovní převod, osobně na pobočce, paysafecard, Skrill a PayPal.  
 • Mobilní aplikace: Vzhledově i funkcemi podobná Tipsportu, možnost sledovat zápasy, podávat sázky a číst analýzy z komunitního fóra, které je také sdílené.
 • Zákaznická podpora: Dostupná každý den od 8:00 do 2:00 na telefonu, e-mailu a živém chatu. 
 • Unikátní vlastnosti: Chance má stejné výhody jako Tipsport, tedy skvělou komunitu, odměny v podobě goldenů za vypracovávání analýz a možnost jednoduchého sledování zápasů. Nabízí se otázka, proč nedojde ke sloučení těchto platforem, když jsou naprosto stejné. Odpověď pravděpodobně spočívá v tom, že je Chance pořád velmi silná značka, která může na nové hráče apelovat a vyvolávat v nich pocit možnosti výběru.  

Betano sázková kancelář

Betano

Jako jediná sázková kancelář na tomto seznamu není Betano původem z Česka, protože na domácí trh tato již dříve mezinárodně známá značka vstoupila teprve nedávno. Důležitou informací ale je, že drží plnohodnotnou licenci Ministerstva financí České republiky, takže podléhá stejným regulacím jako ostatní. Betano k nám vstoupilo ve velkém, protože se svou kurzovou nabídkou vyrovnává domácím platformám a kurzy jsou na něm mnohdy dokonce vyšší. 

 • Kurzová nabídka: Množstvím dostupných zápasů Betano naprosto exceluje, protože do své nabídky zařazuje také okrajové ligy nejen z České republiky. Navíc ke každé události dává mnoho sázkových příležitostí, které na jiných legálních platformách nenajdete. Nesmí chybět ani společenské události, v tomto případě zejména politika. 
 • Kurzová hladina: V porovnání s ostatními sázkovými kancelářemi má Betano také lepší kurzy, protože jeho marže nejsou tak vysoké. Zejména na hlavní zápasy nejvyšších lig dává speciální MAX Kurz, který podléhá velmi nízké, někdy dokonce až nulové provizi. Obecně tak na této platformě najdete nejvýhodnější a nejlepší sázky. 
 • Bonusy: Uvítací bonus Betana není nijak vysoký. Jedná se o 100Kč sázku zdarma za registraci a 100% match deposit do výše až 3000 Kč na první vklad. Všem hráčům ale Betano nabízí mise, které se mění každý den a je v nich možné získat poměrně hodnotné ceny. Sázení je tak mnohem svěžejší a zábavnější. 
 • Platební metody: Platební karty, bankovní převod, Skrill, Neteller, paysafecard.
 • Mobilní aplikace: Betano dává k dispozici skvělou aplikaci, která splňuje veškerá očekávání. Lze na ní sázet, sledovat zápasy a číst velmi pokročilé analýzy, ale také hrát sloty v kasinu. Je dostupná pro zařízení s iOS a Android. 
 • Zákaznická podpora: V tomto ohledu Betano trochu pokulhává, protože nabízí zákaznickou podporu pouze na e-mailu a chatu, možnost telefonického kontaktování chybí.
 • Unikátní vlastnosti: Celkově je Betano nejlepší sázkovou kanceláří co do počtu událostí i kurzů, což je důvod pro registraci sám o sobě. Existují ale i další skvělé funkce, například zábavné mise, inovativní sázkové příležitosti, Bet Builder a různé promoakce. Objektivně lze říct, že je Betano objektivně nejlepší sázková kancelář v České republice.

Nejlepší bonusy sázkových kanceláří

Jedním z důležitých faktorů při výběru sázkové kanceláře je výše uvítacího bonusu. V následující tabulce najdete přehled vstupních nabídek pro nové hráče na 5 nejlepších legálních stránkách a podmínky jejich obdržení. Plné ověření účtu se skládá z ověření identity, platební metody a nastavení herních limitů. 

Sázková kancelářUvítací bonusPodmínky bonusu
Fortuna logo– 300 Kč za registraci
– 200% až 6000 Kč
– Plné ověření účtu
– 10násobek bonusu s kurzem nad 2.00
Betano logo– 100 Kč za registraci
– 100% až 3000 Kč
– Plné ověření účtu
– 10násobek bonusu s kurzem nad 1.80
Sazka logo– 500 Kč za registraci
– 100% až 9500 Kč
– Plné ověření účtu
– 10násobek bonusu s kurzem nad 2.00
Chance logo– 200 Kč za registraci
– 100% až 2000 Kč
– Plné ověření účtu
– 14násobek bonusu s kurzem nad 2.00
Tipsport logo– 300 Kč za registraci
– 100% až 50 000 Kč
– Plné ověření účtu
– Podmínky podle velikosti bonusu
– Za 50 000Kč bonus prosázet 800 000 Kč s kurzem nad 4.00
Nejlepší Sázkové Kanceláře

Všechny sázkové kanceláře bonusy nabízejí vesměs podobné; první za registraci, ke kterému se neváží žádné požadavky na sázení a bývá v podobě sázky zdarma, a match deposit na první vklad, kde se podmínky obdržení bonusu výrazně liší. Fortuna nabízí celkově nejlepší bonus, protože se jedná o 200% match deposit, který má podmínky srovnatelné s ostatními nabídkami 100% MD. Chance a Tipsport mají naopak nejméně výhodné nabídky, protože jejich požadavky na sázení jsou poměrně vysoké. 

Poslední dvojice kanceláří, Sazka a Betano, mají podobně výhodné bonusy. Sazka sice požaduje sázky s vyšším kurzem, ale bonus je vyplácen postupně a požadavky je nutné splnit do 35 dní. Betano na druhou stranu dává možnost sázet s nižším kurzem a na prosázení je 90 dní, ale bonus bude vyplacen až po splnění celého požadavku. 

Jak vybrat nejlepší sázkové kanceláře v ČR?

Pokud chcete začít sázet na nové platformě, měli byste při tom zvážit několik kritérií. V této sekci se podíváme na ta nejdůležitější a popíšeme, proč na nich záleží. Díky tomu budete moci mezi sebou efektivně porovnat sázkové kanceláře a rozhodnout, která pro vás bude nejlepší.

 • Licence: V první řadě je vždy nutné zkontrolovat, zda má provozovatel kanceláře platnou licenci Ministerstva financí České republiky. Ta zaručuje férové a bezpečné jednání vůči uživatelům. Všechna kasina na našem seznamu jsou licencovaná.
 • Nabídka kurzů: Dále zvažte, na jaké události byste chtěli sázet a podívejte se, zda je vámi vybraná kancelář nabízí. Sice je možné mít účet na více stránkách, ale v rámci věrnostních bodů se vyplatí sázet na jedné.
 • Kurzová hladina: Sázky na stejné události mohou mít na různých platformách jiné kurzy, což je zapříčiněno marží bookmakera. Nejvyšší kurzovou hladinu a tedy nejvýhodnější sázky má obecně Chance a Tipsport, v některých případech Betano.
 • Bonusy: Zaměřte se také na nabízené bonusy, protože mohou velmi zpříjemnit hraní a přinést dodatečné prostředky. Nejlepší uvítací nabídku má Fortuna, průběžné bonusy pro stálé hráče jsou skvělé na Betanu.
 • Zákaznická podpora: Zkontrolujte, zda vybraná sázková kancelář poskytuje vámi preferovaný způsob komunikace. Nejlepší zákaznickou podporu má Sazka, která je dostupná na živém chatu nepřetržitě, ale lze ji kontaktovat i přes e-mail a telefon. 
 • Platební metody: Každá platforma dává možnost provádět vklady a výběry pomocí platebních karet a bankovních převodů. Alternativně je na některých stránkách možné vkládat například Skrillem, paysafecard, Netellerem nebo PayPalem.
 • Mobilní aplikace: Nakonec zvažte také podobu a funkčnost mobilní aplikace, pokud je to pro vás relevantní. Nejlepší a nejstabilnější aplikaci na sázení mají Tipsport a Chance, hned poté Betano. 

Porovnání sportovní nabídky na sázkových kancelářích

Nad kurzovou nabídkou se ještě chvíli pozastavíme, protože při výběru sázkové kanceláře hraje zásadní roli.

Dostupnost zápasů

V první řadě jde samozřejmě o dostupnost různých zápasů, v čemž vyhrává Betano. Najdete na něm totiž nejen specifická česká utkání, ale díky jeho internacionalitě také menší zápasy z celého světa. Na ostatních platformách jsou z českého prostředí sice dostupné i méně sledované události, ale v celosvětovém měřítku trochu zaostávají. 

Sázkové příležitosti

Dále je nutné zvážit, jaké sázkové příležitosti kanceláře nabízejí. V tomto ohledu znovu exceluje Betano, kde je možné sázet jak standardní výhru a prohru a asijské handicapy, tak specifické sázky na nejrůznější detaily ze hry. S novinkami přichází také Fortuna, která do prostředí vnesla například FALC či Malá domů. Nejmenší počet druhů sázek obecně poskytuje Sazka. 

Dostupných sportů

Při kontrole dostupných sportů se podívejte také na kurzy, jejichž výše se na různých platformách může lišit. Obecně nejvyšší kurzy mají Tipsport, Chance a Fortuna, ale zejména u globálně sledovaných zápasů má navrch Betano. Zvažte také dostupnost speciálních funkcí jako streamování živých zápasů. Čtyři zmíněné platformy mají výběr největší, zatímco Sazka má o něco menší počet přenášených zápasů i nižší kurzovou hladinu. 

Orientace v uživatelském prostředí

Všimněte si také jednoduchosti orientace v uživatelském prostředí a možnosti filtrace různých sázek, v čemž jsou všechny kanceláře podobné, ale Fortuna podporuje také řazení podle výše kurzu. Nakonec zvažte i akce a bonusy týkající se různých sportovních událostí. Největší výběr poskytuje Sazka, jejíž soutěže jsou hezky zpracované a dají se v nich vyhrát hodnotné ceny. Za zmínku stojí také mise od Betana, na zbylých stránkách tak časté nejsou.

Závěr

Celkově je tedy nejlepší bookmaker Betano, které v každém ohledu nabízí buď to nejlepší, nebo alespoň průměr. S vysokými kurzy a obrovskou nabídkou sportů se jedná o sázkovou kancelář, na které je rozhodně dobré mít účet. Dále můžeme doporučit také Tipsport, Chanci a Fortunu, které jsou si velmi podobné a mezi českými kancelářemi nabízejí to nejlepší. Sazka v některých ohledech sice zaostává, ale kvalitní zákaznická podpora a skvělé soutěže z ní činí také dobrou volbu. 

Nejlepší kurzy u českých sázkových kanceláří

Nyní se podíváme, jak vysokou marži si jednotlivé platformy berou na nejpopulárnějších sportech. Obecně platí, že sázkové kanceláře nejlepší kurzy dávají na velmi sledované události, například mistrovství světa, Wimbledon a další. V tomto případě jsme ale prozkoumali hladiny na Čechy méně oblíbených šampionátech: pro fotbal kvalifikaci do Ligy mistrů, hokejovou NHL a basketbalovou WNBA. Zde jsou průměrné marže:

Sázková kancelářFotbalHokejBasketbal
Tipsport a Chance5,94 %6,16 %9,46 %
Fortuna5,62 %8,13 %8,18 %
Betano8,11 %7,12 %4,55 %
Sazkabet7,03 %8,01 %8,03 %
Nejlepší Sázkové Kanceláře

U méně sledovaných fotbalových zápasů překvapuje Betano, které má oproti zbylým platformám poměrně vysokou marži. Na druhou stranu nabízí celkově nejvyšší kurzovou hladinu v basketbalu. Pokud tedy plánujete sázet spíše na českou ligu a lokální zápasy, Tipsport a Chance vám mohou nabídnout vyšší výhry. Fortuna se obvykle drží spíše průměru a nevybočuje ani v jednom ze směrů, tedy kromě jejího oblíbeného fotbalu.

Live sázky

Téměř všechny sázkové kanceláře online nabízejí možnost živého sázení. Tímto pojmem označujeme všechny sázky, které jsou uzavřeny na již probíhající zápas. Oproti klasickým se liší především tím, že se kurz na jednotlivé sázkové příležitosti neustále mění dle momentální situace na hřišti, díky čemuž je možné lépe využít některých příležitostí.

Mezi hráči se jedná o velmi populární disciplínu, protože sledování zápasu činí mnohem napínavější. Existují různé strategie pro live sázky, ale klíčová je především rychlost přijetí sázky a schopnost dobře vyhodnocovat potenciálně lukrativní kurzy.  

Live sázky bývají vypisovány zpravidla na hlavní události jako světové šampionáty, ale mnohdy lze najít také okrajové zápasy, a to zejména v případě, kdy žádné větší neprobíhají. Celkově nejlepší výběr z live sázek má Fortuna, která přenáší celou řadu zápasů s mnoha kurzovými příležitostmi. Následuje Tipsport a Betano, kde najdete o něco menší výběr, a Sazka s nejméně živými přenosy. S tím se pojí také možnost sledovat zápasy přímo na platformě či v aplikaci, díky čemuž je možné podávat live sázky na mobilu. 

Mobilní aplikace sázkových kanceláří

Mobilní aplikace od sázkových kanceláří jsou v dnešní době nezbytnost, protože ne každý může být při zápasu u počítače. Ačkoliv lze na jejich stránky přistupovat také přes prohlížeč, kompatibilita s menšími displeji nikdy nemůže být perfektní. Kvůli tomu nejlepší sázkové kanceláře na internetu nabízejí také nativní aplikace pro různé operační systémy. V následující tabulce najdete jejich přehled:

Sázková kancelářTipsport a ChanceFortunaBetanoSazkabet
KompatibilitaiOS, AndroidiOS, AndroidiOS, AndroidiOS, Android
Kurzy v aplikaciStejnéStejnéStejné Stejné
Recenze4,6/54,7/54,6/54,3/5
Speciální bonusy
Nejlepší Sázkové Kanceláře

Vesměs jsou tedy všechny aplikace podobné, jen Sazka má trochu problémy s optimalizací. Obecně na nich najdete stejné sázky jako na webových platformách a jsou dostupné jak pro zařízení s Android, tak iOS. Celkově nejlepší mobilní sázení nabízí Betano, Tipsport a Chance, protože na nich lze bez problémů sledovat živé přenosy zápasů a pohodlně podávat sázky. 

Platební metody v sázkových kancelářích

Nakonec probereme také platební metody, které lze u jednotlivých bookmakerů použít pro vklady a výběry. Na všechny platformy je transakci možné provést platební kartou i bankovním převodem, ale některé sázkové kanceláře nabízejí také alternativní metody platby, jak je uvedeno v následující tabulce.

Sázková kancelářTipsport a ChanceFortunaBetanoSazkabet
Platební karty
Bankovní převod
Osobně
paysafecard
PayPal
Skrill
Neteller
Min a max vklad100 až 999 999 Kč100 až 300 000 Kč10 až 999 999 Kč10 až 300 000 Kč
Min a max výběr100 Kč, pouze převodem10 Kč, pouze převodem10 až 100 000 Kč100 až 500 000 Kč
Nejlepší Sázkové Kanceláře

Limity vkladů a výběrů jsou popsány pro platební karty. Výběry převodem shora limitovány nebývají.

Transakce kartou bývají nejrychlejší, nejpohodlnější a nevztahují se k nim žádné poplatky, nicméně pokud preferujete jiné platební metody, dostupnost e-peněženek či paysafecard by pro vás mohla být klíčová. Nejvíce platebních možností nabízí Tipsport a Chance, kde lze využít v podstatě všechny obecně oblíbené metody. Za zmínku stojí také Betano, které umožňuje vkládat jak velmi nízké, tak vysoké částky.

Shrnutí a tipy

Sázení je mezi Čechy velmi oblíbená činnost, protože dělá sledování soutěží, turnajů a zápasů mnohem zábavnější. Weby online sázkových kanceláří jsou pro to výborné místo, protože umožňují nejen jednoduše sázet, ale také daná utkání živě sledovat. Ne každá kancelář ale nabízí stejně výhodné kurzy a množství sázkových příležitostí, proto je důležité vybrat tu, která vyhovuje vašim požadavkům.

Mezi obecně nejlepší platformy patří Betano s výhodnými kurzy na mezinárodní soutěže, Tipsport a Chance s vynikajícími kurzy na domácí zápasy, Fortuna pro široké množství live sázek a Sazka kvůli skvělým hráčským turnajům.

Nakonec je vhodné připomenout, že byste měli sázení považovat pouze za formu zábavy, nikoli zdroj příjmů. Profesionální sázkař z vás nejspíš nebude, protože konzistentně dobrých výsledků dosahuje pouze asi jedno procento sázejících po celém světě. Sázejte s mírou a nezapomeňte si vychutnat především zápas, který sledujete.

Nejlepší sázková kancelář – Často kladené otázky

Mezi české sázkové kanceláře licencované Ministerstvem financí České republiky patří Tipsport, Chance, Fortuna, Betano a Sazka, ale také forBET, MerkurXtip a SYNOT TIP.

To nelze říct jednoznačně, protože záleží na vašich preferencích. Obecně mezi nejlepší patří Betano díky široké nabídce kurzů a vysoké kurzové hladině, Fortuna pro její dostupnost živých sázek a Tipsport díky velké komunitě uživatelů.

V první řadě byste měli vybírat pouze legální sázkové kanceláře s platnou licencí Ministerstva financí. Poté zvažte dostupnost různých sportů a druhů sázek, ale také bonusy a možnost sledovat přímé přenosy zápasů.

Pokud si vyberete legální sázkovou kancelář, uzavírat sázky online je stejně bezpečné jako na kamenných pobočkách. Nezapomeňte ale na riziko ztráty prostředků, které nesníží žádná licence. Nastavte si limity na sázky a hraní o peníze berte pouze jako formu zábavy.

Na všech zmíněných platformách lze sledovat živé přenosy a pokládat na ně sázky, ale největší výběr má Fortuna a Betano.

Začátečníkům doporučujeme Tipsport nebo Chanci, kde mohou zjistit mnoho poznatků a doporučení na komunitních fórech.

Nejlepší sázkové kanceláře nabízejí registrační bonusy (nejvyšší je na Sazce v podobě 500 Kč) a match deposity (na Tipsportu až 50 000 Kč). Dále pořádají různé soutěže a turnaje o hodnotné výhry pro stálé hráče.

Mezi nejčastější platební metody patří karty a bankovní převod, ale také méně dostupný PayPal či paysafecard.

Na nejlepších platformách najdete sázky na fotbal přes vodní pólo až po šachy. Obecně největší výběr má Betano a Tipsport.

Obecně žádné limity stanoveny nebývají, ale jakmile se vám začne dařit konzistentně vyhrávat, bookmakeři mohou výši vašich sázek omezovat. Nejčastěji se to děje na Tipsportu a Chanci, takže nejvyšší limity na sázky i při úspěších najdete na Betanu a Fortuně.