Korunka promo kód

Korunka Promo kód
3 000 Kč + 300 Kč
Kód byl zkontrolován a ověřen dne 24.07.2024
300 Kč : Registrace / 100 % match deposit až 3000 Kč: Vklad alespoň 100 Kč / Prosázet vklad 2x denně lze splnit max 10%

Zjistěte, jak využít Korunka promo kód, který nabízí bonus 300 Kč za registraci a vklad až do 3.000 Kč. V tomto článku se podrobně podíváme na to, jak získat tyto Korunka bonusy a analyzujeme jejich podmínky. Na konci článku také zjistíme, který Korunka promo kod pro rok 2024 odemkne další odměny.

Korunka promo kód 2024

Abyste získali bonus za registraci a první vklad, nemusíte zadávat žádný Korunka promo kód. Stačí si jen bezplatně založit účet kliknutím na jeden z našich odkazů, za což získáte obě akční nabídky. Jednou ze zmiňovaných výhod Korunky jsou skvělé uvítací bonusy. První z nich je Korunka bonus za registraci 300 Kč, druhý 100% match deposit až 3.000 Kč. Součástí je také věrnostní bonus v podobě cashbacku, kterému se detailně věnujeme níže v textu. Korunka promo kód je aktivní a aktivuje následující bonusy:

Korunka bonusHodnota bonusuKorunka Promo kód
Bonus za registraci300 Kč v kreditechAktivovat promo kód
Bonus na první vklad100% match deposit až 3 000 KčAktivovat promo kód
Promo kod Korunka

Jak využít Korunka promo kód?

Pokud vás loterie Korunka zaujala, stačí se jen zaregistrovat a začít čerpat zmiňované bonusy. Pojďme se podívat, jak celá registrace probíhá a co je k získání bonusů potřeba udělat:

 1. Navštivte Korunku: Klikněte na tlačítko níže, nebo stiskněte tlačítko Aktivovat promo kód u vybraného bonusu. Nezáleží které, bonusy získáte při splnění podmínek oba. Zároveň nemusíte zadávat žádný promo kód Korunka, stačí pouze kliknout na odkaz. 
 1. Zaregistrujte se: Jakmile budete na stránkách Korunky vyplňte údaje jako jméno, příjmení, e-mailová adresa a další. Nezapomeňte si zvolit také silné heslo skládající se z písmen, čísel a speciálních znaků.
promo kód korunka
 1. Ověřte svou identitu: Podle zákona o hazardních hrách je nutné, aby hráč ověřil svoji identitu. To můžete provést pomocí Bank ID, nebo na Czech Pointu. První metoda je nicméně mnohem rychlejší a pohodlnější. Navíc tím připojíte i platební metodu, což je podmínkou. 
Korunka promo kód
 1. Bonus 300 Kč je váš: Během několika hodin by vám mělo na účet být připsáno 300 Kč v bonusové měně Káčka. Ty můžete použít jak na loterie, tak stírací losy. 
Korunka bonusy
 1. Proveďte vklad: Pokud máte zájem o druhou část bonusu, proveďte vklad ověřenou platební metodou. Minimální částka vkladu k získání nároku na bonus je 100 Kč, ale vztahují se další podmínky. Ty detailně probírám v následujících částech článku. 

3 bonusy za registraci

Při registraci přes naši stránku vám Korunka promo kód umožní získat odměnu 300 Kč, a to přímo na stránkách Korunky. Tuto loterii nicméně nabízí dvě další oblíbená kasina a sázkové kanceláře, Tipsport a Chance. Tyto tři značky totiž patří pod jednu společnost, a proto své produkty mezi sebou sdílí. To však neplatí pro uvítací bonusy, které můžete získat na všech třech stránkách!

Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 3 000 Kč
Nabídka je platná do odvolání
500 fs zdarma + 25.000 Kč
Nabídka je platná do odvolání
200 Kč zdarma + 25.000 Kč

Pokud při registraci použijete akční kód Chance, získáte 200 korun za registraci. Použijete-li také akční kód Tipsport, získáte dodatečných 500 Kč za registraci. Za tři registrace tak celkově dostanete 800 Kč bez jakýchkoliv podmínek. Stačí jen dokončit registrační proces a ověřit svou identitu. Při použití našich tlačítek navíc nemusíte zadávat žádné promo kódy, vždy dostanete nejvyšší možnou odměnu. 

Korunka bonusy

Celkově je nabídka uvítacích bonusů Korunky velmi dobrá, protože se skládá jak z bezplatné části, tak match depositu. 300 Kč získá každý, kdo se zaregistruje a kompletně ověří svůj účet. Kredity lze využít na zakoupení jakéhokoliv tiketu či stíracího losu. Druhou část tvoří bonus ke vkladu, který má podmínku prosázení pouze 2x. Ačkoliv je omezen časově a vyžaduje delší plnění (denně lze splnit pouze 10 % požadavku), podmínky jsou velmi férové a dosažitelné. Následující tabulka obsahuje hodnotu a podmínky uvítacích bonusů, které vám promo kód Korunka z našich odkazů odemkne:

Korunka bonusHodnota bonusuPodmínkyPromo kód
Bonus za registraci300 Kč v kreditechRegistrace a kompletní ověření účtuPromo kód – Aktivovat
Bonus za vklad100 % match deposit až 3000 Kč– Vklad alespoň 100 Kč
– Prosázet vklad 2xDenně lze splnit max 10 %
Promo kód – Aktivovat
Korunka promo kód 24.07.2024

300 Kč za registraci zdarma

Nyní se detailně podíváme na bonus za registraci od Korunky a popíšeme jeho podmínky. Jak bylo zmíněno v předchozím odstavci, k získání tohoto bonusu není potřeba nic prosázet. Stačí se jen zaregistrovat. To s sebou ale určité požadavky přináší:

 • Aktivace bonusu: Bonus není nutné aktivovat ručně. Kredity budou připsány automaticky po dokončení registrace. Není ani potřeba zadávat žádný Korunka promo kod.
 • Požadavky registrace: Za plnou registraci je považováno pravdivé vyplnění registračního formuláře, ověření totožnosti, ověření platební metody a nastavení herních limitů.
 • Časové omezení: Loterie Korunka žádná časová omezení explicitně neuvádí, ale dle zákona je nutné kompletní registraci dokončit do 30 dnů od dočasné registrace. Ověřit účet je tedy nutné do jednoho měsíce od vyplnění formuláře.

Důležité je také zmínit, že bonus se vyplácí v káčkách, virtuální měně Korunky, kterou lze použít na zakoupení kteréhokoliv tiketu do loterie. Káčka nelze přímo převést na koruny a vybrat, ale veškeré tikety vsazené s nimi budou vyplaceny v korunách.

3 000 Kč za vklad

Druhou část uvítacího bonusu tvoří 100% match deposit až 3 000 Kč. To znamená, že pokud vložíte například 1 000 Kč, jako bonus dostanete dodatečných 1 000 Kč. Pro to je nicméně nutné splnit několik důležitých podmínek:

 • Aktivace bonusu: Bonus je aktivován potvrzením bonusové nabídky, která se objeví automaticky. Není potřeba zadávat žádný promo kód Korunka.
 • Minimální vklad: Pro získání nároku na plnění bonusu musíte vložit alespoň 100 Kč.
 • Požadavky na sázení: Bonusovou částku je nutné prosázet 2krát. Každý den lze splnit pouze 10 % požadavku, celkově tak lze bonus splnit nejdříve za 10 dnů. 
 • Vyplácení: Bonus je vyplácen po desetinách. 
 • Časové omezení: Požadavek na sázení je nutné splnit do 90 dnů od registrace. Pokud nestihnete získat celý bonus, jeho vyplacená část vám na kontě zůstane. 

Nabídky s využitím Korunka promo kódu

Jelikož patří korunka mezi nejlepší online loterie v Česku, bonusové kredity budete moci plně využít hned na několika tiketech. Tažení Korunky probíhá dvakrát denně, přičemž si můžete vsadit několika různými způsoby. Například Hop nebo Trop nabízí zajímavý výnos za zvýšené riziko, Dvacet za 20,- zase vyváženou hru. Pokročilé hráče nezaskočí ani kombinátor Kombi plus.

Protože Korunka promo kód dodává bonus v Káčkách, můžete si pořídit také celou řadu stíracích losů. Ty jsou na Korunce velmi moderní a nabízejí krásný design. Mezi nejznámější patří Královská 7, kde máte šanci najít kartičku s odměnou 10 000 000 Kč. Nejlevnější losy se pohybují okolo částky 5 Kč, nejdražší zase 500 Kč. Rozhodně tak můžete experimentovat s čísly a zkoušet své štěstí. 

Korunka klub – věrnostní bonus program

Jak již bylo zmíněno na začátku článku, promo kód Korunka není jediný způsob, jak získat štědrou odměnu. Korunka své věrné hráče totiž odměňuje každý den v rámci svého věrnostního klubu. Každých 5 utracených korun znamená jedno káčko, které se vám připíše na účet. Pokud budete navíc sázet pravidelně, odměna se ještě zvyšuje. Poznamenejme, že 120 káček má hodnotu 10 Kč.

Jak hrát Korunku s promo kódem

Jakmile se zaregistrujete a ověříte svou identitu podle návodu výše, na konto vám budou připsány káčka. Nyní se podíváme, jak s nimi lze zaplatit za produkty Korunky. A protože má Korunka ty nejlepší stírací losy online, uvedeme případ na nich. Princip pro loterii je ale stejný. Zde je postup:

 1. Vyberte produkt: V nabídce Korunky si vyberte los, který chcete koupit. Dbejte ale na to, abyste měli dostatek káček pro pokrytí nákladů (nezapomeňte vydělit 6).
Korunka 10x vice
 1. Zvolte platbu v káčkách: Jakmile otevřete los, můžete začít hrát. Pokud nemáte koruny, káčka se zapnout automaticky. A pokud Kč máte, los ze zaplatí automaticky z káček.
Korunka losy

V případě loterií dokonce máte uvedeno, že platba proběhne přímo v káčkách.

korunka vsadte tip
 1. Potvrďte transakci: Nakonec jen klikněte na potvrzení sázky a káčka vám budou z účtu stržena. Veškeré výhry vám ale budou připsány v korunách, takže se jedná o opravdové sázky. 

Promo kód Korunka v mobilní aplikaci

Korunka promo kód můžete použít také v mobilní aplikaci, stejně tak jako čerpat káčka. Musím zmínit, že Korunka má jednu z nejlepších mobilních aplikací, kde máte databázi všech provedených sázek a záznamy proběhnutých slosování. Celkově je také velmi dobře optimalizovaná a nedochází v ní k žádným pádům či zásekům. Pokud tedy mobil používáte často, jedná se o užitečného pomocníka. 

Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 3 000 Kč

Stojí za to založit si účet v Korunce?

Máte-li rádi číselné loterie a stírací losy, Korunka je místem přesně pro vás. Díky skvělému registračnímu bonusu v hodnotě 300 Kč si budete moci vyzkoušet v podstatě všechny tikety a setřít hned několik losů, abyste se seznámili s uživatelským prostředím. Druhá část bonusu je tvořena match depositem až do výše 3 000 Kč, který je splnitelný pouze na číselných loteriích. Oceňuju, že Korunka přehledně uvádí veškeré podmínky a transparentně je popisuje, takže přesně víte, co je potřeba udělat.

Co se týče bonusů, nesmím vynechat ani vynikající věrnostní program zvaný Korunka klub. Jedná se o způsob odměňování aktivních hráčů, který funguje na principu cashbacku a každodenních odměn. Pokud například každý den vsadíte tiket, dostanete bonusová káčka na další losy. Celkově je proto Korunka vynikajícím kasinem na časté hraní loterií a účet se zde rozhodně založit vyplatí. 

Často kladené otázky – Korunka promo kód

K získání bonusů v Korunce nepotřebujete zadávat žádný promo kód. Stačí kliknout na jeden z odkazů v článku, čímž se bonus aktivuje a po dokončení registrace jej obdržíte.

Pokud se zaregistrujete přes jeden z uvedených bonusů, promo kód se aktivuje automaticky. Není tedy nutné nic ručně schvalovat, po registraci a ověření účtu vám bude 300 Kč připsáno automaticky.

K registraci použijete jeden z odkazů uvedených výše. Nejenže vám zaručí nejvyšší možné bonusy, ale navíc vás bezpečně přesunou přímo na stránky Korunky.