Česko Švýcarsko hokej tipy

Česko
Výsledek zápasu
Švýcarsko
Výsledek zápasu
Hokej Česko Švýcarsko – jak získat maximální výhru sázením na Česko?

500 Kč obdržíte za samotnou registraci v Tipsportu. Počáteční vklad 50 000 Kč a získáte další 50 000 Kč jako bonus, celkem tedy máte 100 000 Kč k sázení. Celou částku 100 000 Kč vsadíte na zápas s kurzem 2.22

  • Celková výhra z tohoto sázky by činila 222 000 Kč
  • Čistý zisk (výhra mínus vklad) je 172 000 Kč

Česko a Švýcarsko jsou v poslední době častí soupeři. Společné duely mají často velmi jiskřivý průběh a zápas může prakticky skončit jakkoli. Nyní se oba celky utkají v rámci pokračování Mistrovství světa v ledním hokeji. Zápas Češi odehrají 13. 5. 2024 a to od 20:20. Podívejte se na analýzu hokejového utkání Česko Švýcarsko hokej tipy a načerpejte inspiraci pro vaše sázky. Na vítězství Českého týmu můžete sázet s kurzem 2.06.

Česko ŠvýcarskoInformace
🗓 Kdy?13. 5. 2024 od 20:20
🌐 Kde?O2 Arena, Praha, Česká republika
Tip na sázeníVýhra Česka s kurzem 2.22
Kde sledovat?ČT Sport

Základní kurzy na zápas Švýcarsko vs. Česko (1×2)

  • Švýcarsko – 2.75 (Fortuna)
  • Remíza – 4.10 (Fortuna)
  • Česko – 2.22 (Tipsport)
Česko Švýcarsko hokej tipy

Hokej Česko Švýcarsko kurzy a tipy

Mistrovství světa v hokeji je dlouhý turnaj, kde se může stát úplně všechno. Na to samozřejmě pamatují také kurzy sázkových kanceláří. Fortuna například na vítězství České republiky vypsala kurz 2.08.

Výsledek zápasuŠvýcarskoRemízaČesko
Vsadit si u Fortuny2.754.102.08
Vsadit si u Tipsportu2.644.042.22

V rámci zápasu je Česká republika mírným favoritem. Navíc, případně body s týmem ze Švýcarska by mohly konečné fázi turnaje být velmi důležité.

Česko Švýcarsko hokej tipy

Na základě svých znalostí a zkušeností jsem vybral několik sázek, které jsou podle mého názoru výhodné a s vysokou pravděpodobností úspěšné. Přihlížel jsem jak k atraktivitě kurzu sázkové kanceláře, tak k analýze statistik z předchozích zápasů těchto týmů a jejich současné kondici.

Tipsport
více než 4,5 gólu v zápase
Náš typ
kurz: 1.66
Vsadit si

Obě týmy ukázaly, že umí skórovat, a průměrný počet gólů ve posledních zápasech (Česko 3, Švýcarsko 4,33) naznačuje, že zápas může být bohatý na góly. Kurz 1.66 nabízí relativně dobrý výnos při středním riziku.

Tipsport
výhru Švýcarska bez remízy
Náš typ
kurz: 2.04
Vsadit si

Vzhledem k lepším statistikám Švýcarska v posledních zápasech, včetně vyššího průměru gólů a lepší úspěšnosti brankářů, sázka Draw No Bet na Švýcarsko nabízí možnost vrácení sázky v případě remízy, což minimalizuje riziko.

Tipsport
více než 3,5 gólu vstřeleného Švýcarskem
Náš typ
kurz: 3.80
Vsadit si

Švýcarsko prokázalo vysokou ofenzivní účinnost v předchozích zápasech s Českem. Sázka na více než 3,5 gólu nabízí vysoký kurz a může být atraktivní pro ty, kteří hledají vyšší výhry při vyšším riziku.

Tipsport
výhru Česka v 1. třetině
Náš typ
kurz: 2.66
Vsadit si

Přestože statistiky ukazují na výhodu Švýcarska, Česko má silnou tradici silných začátků zápasů. Kurz 2.66 na výhru Česka v první třetině může přinést výhodný výnos, pokud Česko zahájí zápas agresivně.

Každá z těchto sázek vyžaduje hodnocení rizika a potenciální odměny. Vyberete-li sázky s vyššími kurzy, měli byste být připraveni na možnost větší ztráty, ale také potenciálně vyšší výhry. Je také důležité sledovat jakékoli změny v sestavách týmů, zranění a další faktory, které mohou ovlivnit výsledek zápasu před provedením konečných sázek.

Statistiky hokej Česko Švýcarsko

Hokej tipy by nemohly být kompletní, když bychom neznali statistická data v rámci společných duelů. Připravil jsem pro vás proto kompletní statistiky z posledních tří vzájemných utkání v rámci minulých Mistrovství světa. Věřím, že statistiky vám pomohou se lépe rozhodovat, na koho svůj tiket vsadíte.  

StatistikyČeskoŠvýcarsko
Počet gólů34,33
Střely na branku24,6631,66
Úspěšnost zásahů brankářů85,77 %89,07 %
Vyloučení5,335,66
Využití přesilové hry32,50 %35,71 %
Vyhraná vhazování 45,29 %54,71%

Analýza statistik z posledních tří zápasů mezi reprezentacemi České republiky a Švýcarska na mistrovství světa v hokeji ukazuje zajímavé rozdíly, které mohou ovlivnit sázková rozhodnutí. Švýcarsko se zdá mít výhodu jak v útoku, tak v obraně.

Švýcarsko prokázalo větší střeleckou účinnost, když průměrně dosáhlo 4,33 gólu na zápas, ve srovnání s 3 góly, které dosáhli Češi. Také počet střel na branku ze strany Švýcarů, průměrně 31,66 na zápas, převyšuje výsledek Čechů, kteří vystřelili průměrně 24,66 střel. Tyto statistiky naznačují, že Švýcarsko nejen útočí častěji, ale také efektivněji využívá své šance k získání branek.

Účinnost brankářů rovněž hovoří ve prospěch Švýcarska, jehož brankáři zastavili 89,07% střel ve srovnání s 85,77% u Čechů. Tyto vyšší výkony v obraně mohou být klíčové během napínavých a vyrovnaných zápasů. Pokud se podíváme na disciplínu obou týmů, oba mají podobný počet trestů, přičemž Švýcarsko má mírně více s průměrem 5,66 na zápas, ve srovnání s 5,33 u Čechů. Přestože je tento rozdíl malý, oba týmy vykazují podobné chování z hlediska disciplíny na ledě.

Avšak Švýcarsko se lépe daří v situacích hry v početní výhodě, efektivně využívá 35,71% příležitostí, zatímco Češi mají úspěšnost na úrovni 32,50%. Efektivní využití početní výhody může být rozhodující v klíčových momentech hry. Také ve výhře v obnovení hry má Švýcarsko výhodu, když vyhrává 54,71% vhazování proti 45,29% pro Čechy. Kontrola nad obnoveními hry často překládá do lepší kontroly nad tempem a dynamikou zápasu.

Shrnutí těchto statistik ukazuje, že Švýcarsko má solidní základy, které mohou přispět k lepším výsledkům v přímých střetnutích s Čechy. S lepším útokem, obranou a využitím situací hry v početní výhodě se Švýcarsko jeví jako tým, který může na ledě dominovat.

Hokej tipy Česko Švýcarsko shrnutí

Na vítězství České republiky proti Švýcarsku vypsala sázková kancelář Fortuna kurz 2.08 a Tipsport 2.22

Švýcarsko v tomto zápase není jasným favoritem. Možná i proto vypsala sázková kancelář Fortuna na vítězství Švýcarska kurz 2.75 a Tipsport 2.64.