Fortuna kontrola tiketu

Zkontrolovat tiket na Fortuně je poměrně jednoduché. Ať už máte kurzovou nebo loterijní sázku, svou výhru můžete zjistit na webové stránce i v mobilní aplikaci. A pokud jste si vsadili na pobočce, nemusíte se ani registrovat. S účtem a použitým Fortuna promo kódem ale získáte nárok na skvělé bonusy. V tomto článku zodpovím nejčastější dotazy a předvedu celý proces toho, jak Fortuna kontrola tiketu probíhá. Najdete zde také užitečné tipy a rady, jak jej celý zjednodušit. Pojďme na to!

Fortuna promo kód
300 Kč + 600 Kč bez rizika
Kód byl zkontrolován a ověřen dne 22.04.2024
Bonus bez rizika je stanoven ve výši 100 % počátečního vkladu až do výše 600 Kč – minimálně 10 Kč. První sázka musí být uzavřena do 2 dnů od vkladu. Minimální celkový kurz na sázkovém lístku musí být 2,0:1
Fortuna kontrola tiketu:

Kde si zkontrolovat tiket od Fortuny?

Pokud máte nevyhodnocený tiket od Fortuny, můžete jej ověřit třemi způsoby. Na internetové stránce, v aplikaci, nebo na pobočce.  Záleží ale na tom, zda jste sázku uzavírali přes internet ze svého účtu, nebo ji kupovali na pobočce. Zde jsou ohledy, v nichž se jednotlivé způsoby sázení liší:

  • Papírové tikety: Pokud si koupíte tiket na pobočce, dostanete papír se všemi informacemi. Pro jeho vyhodnocení stačí navštívit online stránky a zadat číslo tiketu, poté se zobrazí všechny informace. V mobilní aplikaci dokonce můžete kód přímo naskenovat, což je rychlejší. Poslední možností je s tiketem zajít na pobočku, kde vám zaměstnanci výsledky sdělí. 
  • Online sázky: Sázení online je mnohem pohodlnější, protože se tikety vyhodnocují automaticky. Stačí se jen přihlásit na svůj účet a okamžitě uvidíte, jak byla sázka vyhodnocena. Nevýhodou je, že je nutné mít na Fortuně účet. Ten vám ale může přinést i spoustu benefitů, jako jsou bonusy na sázení nebo loterie. 

Na internetu je možné ověřit tikety jak na kurzové sázky, tak loterie. To stejné platí i pro aplikaci a pobočky. V tomto článku se budu zabývat hlavně tím, jak kontrola tiketu Fortuna cz probíhá na stránce a v aplikaci, protože je to oproti návštěvě pobočky mnohem pohodlnější způsob. 

Kontrola tiketu bez registrace

Jako první vám ukážu, jak zkontrolovat tiket bez registrace. To automaticky znamená, že se musí jednat o tiket papírový, zakoupený na pobočce. Bez účtu na Fortuně byste totiž online sázky uzavírat nemohli. To však nebrání tomu, abyste jej přes internet zkontrolovali, a to dokonce i v aplikaci. Obecně tedy Fortuna kontrola tiketu bez registrace možná je.

Jak na to? Na internetové stránce Fortuny stačí kliknout na ikonku čtečky, která se nachází ihned pod tlačítkem přihlásit. Do zobrazených polí zadejte ID tiketu a verifikační kód, jež najdete na svém lístku. Na fotce níže tyto informace najdete vyznačené. Poté se vám zobrazí veškeré detaily, včetně vsazené částky a případné výhry. Celý proces je tedy velmi jednoduchý a nezabere ani minutu.

fortuna tiket kontrola

Jak ověřit tiket v mobilní aplikaci? Je to ještě jednodušší než na počítači, protože kód nemusíte zadávat manuálně. Po otevření aplikace přejděte do sekce menu v pravém spodním rohu obrazovky. V kategorii další najdete tlačítko Skenovat tiket, na které klikněte. Pokud jste si aplikaci právě nainstalovali, budete muset povolit přístup ke kameře. Poté už jen namíříte telefon na čárový kód tiketu a zobrazí se vám veškeré informace o hodnotě tiketu a výhře. 

Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika
Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 50.000 Kč

Fortuna kontrola tiketu: jak zkontrolovat kurzovou sázku?

Jako první vám ukážu to, jak mohou registrovaní uživatelé zkontrolovat kurzovou sázku. Oproti skenování tiketu je proces mnohem jednodušší v tom, že se vám vyhrané prostředky přičtou přímo na účet a nemusíte si je chodit vybírat na pobočku. Moje Fortuna recenze navíc ukázala, že za registraci dostanete celkově nejlepší bonusy ze všech českých kasin. Fortuna kontrola tiketu probíhá takto:

1. Přejděte na stránky Fortuny: Pokud ještě nemáte založený účet, klikněte na tlačítko níže. To vás převede přímo k registračnímu formuláři. V případě, že účet máte, se jen přihlaste.

2. Uzavřete sázku: Vyberte si událost, na kterou chcete vsadit. Protože se zrovna hraje Evropská konferenční liga, vsadím si na naši Plzeň. Kurz je slibný, takže teď stačí jen uzavřít sázku, užít si zápas a počkat na výsledek.

kontrola tiketu fortuna cz

3. Ověřte si vsazení: Své tikety můžete kdykoliv zkontrolovat kliknutím na ikonu tiketů s hodinami, která se nachází v pravém horním rohu vedle lupy. Najdete zde všechny vsazené tikety. Na obrázku je jeden s otazníkem (nevyhodnocený) a jeden z čárkou, což znamená stornovaný. Na první pokus jsem totiž omylem udělal AKOvku. 

fortuna kontrola tiketu cz

4. Detail tiketu: Internetová Fortuna kontrola tiketu cz umožňuje tiket sdílet, a chvíli po vsazení dokonce i zrušit. Stačí jen kliknout na některou ze sázek, načež se otevře kompletní nabídka možností. Po rozkliknutí detailů uvidíte také čas vsazení tiketu, unikátní identifikátor a další. 

fortuna kontrola tiketu na internetu

5. Počkejte na výsledek: Po skončení zápasu budete zpravidla vědět, zda byl váš tiket výherní, nebo ne. Znovu se přihlaste ke svému účtu a klikněte na tlačítko jako ve 3. kroku. Místo otazníku zde uvidíte buď křížek, nebo fajfku. Po rozkliknutí tiketu uvidíte detaily. Moje sázka byla bohužel proherní, ale příští už snad vyjde.

kontrola tiketu fortuna

Fortuna kontrola tiketu v mobilní aplikaci

Nejpraktičtější je podle mého názoru ověřování tiketů z mobilní aplikace. Jednoduše se přihlásíte, například přes obličej nebo otisk prstu, a veškeré informace máte přímo na dlani. Navíc s sebou mobil máte většinou u sebe, takže budete o svých sázkách informovaní včas. Sázku už mám tedy uzavřenou z předchozího kroku. Jak mi Fortuna aplikace pomůže s její kontrolou?

1. Otevřete aplikaci: Pokud aplikaci Fortuny ještě nemáte nainstalovanou, stáhněte si ji z Google Play nebo App Store. Poté ji otevřete a přihlaste se ke svému účtu stejnými údaji jako na webové stránce.

2. Přehled tiketů: Dole v menu rozklikněte položku Tikety, kde najdete přehled všech svých sázek. Musím říct, že je nicméně docela nepřehledný. Například Tipsport kontrola tiketu v aplikaci ukazuje mnohem více informací, aby se na stránce tiketů dalo lépe orientovat.

fortuna cz kontrola tiketu mobile

3. Pokročilá nastavení: Pokud kliknutí na jednu z položek se vám otevře kompletní přehled tiketů, včetně pokročilých nastavení. Ty jsou totožná jako na webu, tedy můžete sdílet, zrušit nebo reklamovat celý tiket.

fortuna tiket mobilni aplikace

4. Výsledky: Jakmile budou dostupné výsledky zápasu, okamžitě je najdete v aplikaci. Samozřejmě společně se všemi detaily, včetně vyhrané či prohrané částky a skutečného výsledku zápasu. Dokonce jsem na mobil dostal i upozornění, abych byl o své sázce informován co nejdříve. 

kontrola tiketu fortuna mobile

Jak zkontrolovat loterijní tiket

Na Fortuně si můžete vsadit také na loterie, a to jak na pobočce, tak prostřednictvím webové stránky i v aplikaci. V této sekci článku vám ukážu, jak si můžete koupit tiket a zkontrolovat výsledky. Loterie Fortuny obvykle mívají dvě tažení, a to v 15:00 a 18:00. Výhodou je, že jsou přenášena živě, takže s napětím můžete sledovat, zda se vám povedlo vyhrát. 

pro tip

Chcete-li uzavírat ty nejvýhodnější loterijní tikety, přečtěte si můj článek Fortuna loterie. Detailně jsem v něm analyzoval všechny dostupné loterie na Fortuně, včetně pravděpodobností jednotlivých výsledků a jejich výhodnosti v poměru k výši výhry. Až si tak příště budete kontrolovat tiket na Fortuně, díky tipům v tomto článku bude mnohem pravděpodobnější, že najdete zelený symbol. 

1. Přihlaste se ke svému účtu: Stejně jako v případě kurzových sázek bude nejprve nutné založit si Fortuna účet. Pokud jej již máte, stačí se jen přihlásit.

2. Vyberte si loterii: V sekci loterie si vyberte, na kterou loterii budete chtít vsadit. Já jsem si vybral 3 z 21, protože z mojí analýzy v dlouhodobém hledisku vychází jako nejvýhodnější.

3. Vsaďte tiket: Najeďte myškou na vybranou loterii a stiskněte hrát. Otevře se vám možnost vytvořit tiket s vybranými čísly. Výsledkem mé analýzy bylo také zjištění, že vsadit dvě čísla v této loterii je nejvýhodnější. Která ale vyberete, je samozřejmě takřka jedno.

4. Slosování: Počkal jsem na večerní slosování, které probíhalo na stránkách Fortuny. Živý přenos jsem sice nesledoval, ale v 18:10 jsem se podíval na záznam, protože mi zatím nepřišla žádná notifikace. Výsledky najdete po rozkliknutí tlačítka výsledky pod žlutou lištou nahoře obrazovky.

loterie kontrola tiketu fortuna cz

5. Zkontrolujte tiket: Pokud si nepamatujete svá čísla,Fortuna kontrola tiketu na loterie probíhá ve stejné sekci jako ty s kurzovými sázkami. Rozklikněte tedy symbol tiketu s hodinami vedle ikony lupy, kde své loterijní tikety najdete. Po rozkliknutí se zobrazí i detail, jako v případě kurzových sázek.

fortuna kontrola tiketu loterie

Pozor! Pro zobrazení loterijních sázek je ve filtru Produkt potřeba zaškrtnout loterie, jinak se sázka nezobrazí. Trvalo mi poměrně dlouho, než jsem na to přišel, a informaci jsem nemohl nikde najít. Pokud by se vám vsazený tiket tedy nezobrazoval, musíte explicitně zvolit loterijní tikety.

Na závěr musím Fortuně vytknout několik věcí. Oproti Korunce a Tipsportu je kontrola loterijních tiketů velmi nepohodlná. Nejenže se pořádně nedají vsazené tikety zobrazit, ale výsledky nebyly k dispozici ani 10 minut po ukončeném tažení. Navíc mi nepřišla žádná notifikace, která by mě na prohru upozornila. Z uživatelského hlediska byl tento proces spíše frustrující. 

Vyplatí se sázet na Fortuně?

Fortuna je jedním z největších hráčů na hazardním trhu v České republice. Díky tomu si může dovolit hráčům nabízet celou řadu vynikajících her a nabídek. Jen v tomto krátkém článku jsme stihli probrat kurzové sázky a loterie, ale nezmínil jsem se o automatech, ruletách či stíracích losech. V těch samozřejmě žádná Fortuna kontrola tiketu zapotřebí není. 

Celkově se tedy sázení na Fortuně rozhodně vyplatí. Díky mnohým bonusům a neustále se měnícím akcím je to navíc velká zábava, která jen tak rychle neomrzí. Pokud ale hledáte ty nejvýhodnější kurzy, vyplatí se založit účet u více bookmakerů, například ještě u Tipsportu nebo Betana, a sledovat, jak se zrovna pohybují. U sázek na prezidentské volby v USA jsem mezi nimi spatřil až 3násobný rozdíl.

Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika
Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 50.000 Kč
Nabídka je platná do odvolání
100 Kč zdarma + 3.000 Kč

+ 400 free spinů za registraci

Nabídka je platná do odvolání
400 spinů + 600 Kč bez rizika

+ 100 Kč bez nutnosti vkladu (na sázky)

Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 50.000 Kč
Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 25.000 Kč

Fortuna kontrola tiketu: Celkový pohled

V tomto článku jsem ilustroval 3 způsoby, kterými je možné ověřit tiket na Fortuně:

  • buď fyzicky na pobočce,
  • přes internetovou stránku
  • v mobilní aplikaci.

Tyto způsoby jsou platné jak pro registrované, tak neregistrované hráče. Nicméně Fortuna kontrola tiketu je pro online sázející s účtem mnohem pohodlnější. Nejenže mají všechny své tikety uložené v historii sázení, ale veškeré výhry jsou jim automaticky připisovány na konto. Registrace se tedy rozhodně vyplatí.

Pokud ale srovnám Fortunu s konkurencí, mám několik výtek. Ta obecná je, že se webová stránka zkrátka nepoužívá dobře. Nachází se zde až moc odkazů a tlačítek, zdá se mi hodně přeplácaná.

Do noty mi nejde ani systém zjišťování loterijních výsledků, natož jejich zobrazování. Ani mobilní aplikace není dvakrát optimalizovaná a tikety ukazuje jako centimetr vysoký řádek bez kontextu. Moje zkušenost s jinými stránkami a aplikacemi je mnohem lepší. 

Ale věřím, že si na případné nesrovnalosti dá zvyknout. Osobně Fortunu používám pouze na automaty, protože má největší nabídku v ČR a bezplatné spiny každý čtvrtek. Sázení kurzů i loterií tak pro mě bylo nové. Když jsem ale zjistil, jak loterijní tikety zobrazovat, už bylo vše v pořádku. Není to zrovna intuitivní, ale teď už bych věděl. A vy víte taky! Nebojte se proto založit účet, Fortuna má spoustu bonusů, her, sázek, radosti a silných emocí k nabídnutí.