Oktagon MMA 55 kurzy

Jungwirth Christian
Vítěz zápasu
Pukač Robert
Vítěz zápasu
Oktagon MMA 55 kurzy

300 Kč na první sázky + 50 000 Kč vstupní bonus na sázení v Tipsportu

Oktagon MMA 55 kurzy jsou již dostupné v rámci sázkových kanceláří. Organizace Oktagon MMA má letos velmi našlapaný rok, nedávno skončil jeden turnaj a za rohem je druhý, tentokrát s číslovkou 55. V následujícím článku vám představím, na co se můžete těšit, jaké souboje lze očekávat a kde můžete sledovat Oktagon živě!

Oktagon 55Informace
🗓 Kdy?23. 3. 2024
🌐 Kde?Hanns-Martin-Schleyer-Halle, Německo
Nejvyšší kurz bookmakera?Tipsport
Kde sledovat?Tipsport TV, PPV Oktagon TV
Oktagon MMA 55

A stejně jako při sledování každého jiného sportu nesmí chybět ani sázky. V tomto článku se komplexně podíváme na Oktagon kurzy, představíme jednotlivé bojovníky, analyzujeme jejich šance na výhru a prozradíme, které zápasy opravdu budou stát za to. Pojďme se do toho pustit!

Oktagon MMA 55 kurzy:

Oktagon 55 kurzy (23. 3. 2024)

Oktagon MMA 55 kurzy pravidelně přináší sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna, nabídku ale můžete vidět také u jiných sázkovek s českou licencí. MMA je sport jako každý jiný, a proto se někdy v rámci fight card zrodí obrovské překvapení. Podívejte se proto na kurzy, jaké pro vás sázková kancelář Tipsport vypsala v souvislosti s nadcházejícím galavečerem Oktagonu.

Zápasník 1Kurz na zápasníka 1Kurz na zápasníka 2Zápasník 2
Jungwirth1.392.78Pukač
Poppeck1.412.66Kimball
Kertesz2.201.63Stolze
Cordero1.313.14Schober
Wolf1.771.97Herzberg
Taburceanu1.502.41Nenad
Ryšavý1.522.38Topallaj
Montagnac1.115.61Heil
Deiga-Scheck2.531.47Serbezis
Szabová1.204.22Gumienna
Bahník1.771.97Wahid
Austin1.992.41Wojcik
Oktagon MMA 55 kurzy 22.03.2024
 • 67%
  Jungwirth
  1.39
  2.78
  Pukač
  33%
 • 66%
  Poppeck
  1.41
  2.66
  Kimball
  34%
 • 42%
  Kertesz
  2.2
  1.63
  Stolze
  58%
 • 71%
  Cordero
  1.31
  3.14
  Schober
  29%

Představené šance nezahrnují marži bukmachera.

Kromě toho, na seznamu zápasů najdeme českou zápasnici Lenku Szabovou, která nastoupí proti Martě Gumienné. Szabová je favoritkou tohoto souboje, jak ukazují kurzy – 1.26 na ni ve srovnání s 3.52 na její soupeřku. Tento významný rozdíl odráží očekávání expertů týkající se dominace české bojovnice.

Mimo tyto zápasy, gala Oktagon 55 nabízí rozmanité střety s účastí mezinárodních bojovníků. Pozornost stojí kurz na Jungwirtha, který má hodnotu 1.45 proti Pukačovi s kurzem 2.58, což Jungwirtha ukazuje jako jasného favorita. Také zápas mezi Corderem (kurs 1.36) a Schoberem (kurs 2.89) budí zájem, kde Cordero je považován za silnějšího bojovníka.

Vsaďte si na Oktagon MMA 55 na Tipsportu

Jakožto hlavní sázkový partner má Tipsport u Oktagonu výsadní postavení. Nejenže jsou na něm vypisovány kurzy dříve a výhodněji, ale tato spolupráce dokonce přinesla další MMA soutěž zvanou Tipsport Game Changer. Další výhodou je, že se na některá utkání můžete dívat na Tipsportu živě, k čemuž stačí pouze sázka ve výši 30 Kč. Pokud si na některé z utkání tedy plánujete vsadit, můžeme vám doporučit právě Tipsport.

Stiskněte odkaz a obdržíte maximální bonus 50 000 CZK + 300 CZK. Dostanete 300 CZK na vaše první sázky po registraci, 100% bonus k vkladu až do 50 000 CZK (a startovní bonus pro Tipsport Vegas až do 25 000 CZK). Každý akční kód Tipsport je platný v roce 2024 a je k dispozici pouze při otevření nového účtu; pro existující uživatele má platforma připravené jiné bonusy.

Tipsport bonusHodnota bonusuTipsport akční kód
Registrační bonus300 Kč na první sázkyZískejte bonus
Vstupní bonus na sázení100% match deposit až 50 000 KčZískejte bonus
Vstupní Vegas bonus100% match deposit až 25 000 KčZískejte bonus
Akční kód Tipsport

Registrace a získání bonusu v podobě Netů je možné pro každého hráče, který si zřídí stálý herní účet ověřením své totožnosti, způsobu platby a nastavením limitů pro hraní. Další bonusy jsou pak možné využít pouze na první vklad v specifikované výši.

Oktagon 55 sázky a sázkové tipy

Oktagon 55 se bude konat v Německu a promotéři si pro nás připravili hned 12 velmi zajímavých duelů, na které již můžete sázet v sázkových kanceláří jako je Tipsport. Při prvním pohledu na kartu i na Oktagon MMA kurzy se může zdát, že jsou favorité jednotlivých zápasů jasní, rozhodně tomu ale tak není. Tipsport Oktagon MMA 55 kurzy jsou velmi zajímavé, a rozhodně má cenu je sledovat i během samotných zápasů, kdy můžete sázet live.

Připravil jsem pro vás analýzu jednotlivých zápasů včetně tipu na konkrétní sázku. Fightcard Oktagon 55 je řádně našlapaná, takže se můžeme těšit na skvělý galavečer. Nyní ale k jednotlivým zápasům.

Oktagon 55 tipy: Jungwirth vs. Pukač

Hlavní zápas MMA Oktagon 55 uvidí návrat Christiana Jungwirtha, „Kelty“, jednoho z nejznámějších bojovníků, který nastoupí přímo ve svém městě. Christian se vrací po zranění. Jungwirtha proslavily hlavně jeho adrenalinové přestřelky. Jungwirth se s Pukačem utká podruhé, v první zápase dokázal zvítězit.

Po psychicky náročném prvním zápase, kdy Pukač nenastoupil do třetího kola, změnil tréninkové prostředí, získal zpět bojového ducha a je nyní odhodlán oplatit Jungwirthovi porážku. S obnovenou silou a odhodláním Pukač avizuje, že chce odčinit chyby z minulosti a ukázat se v pravém světle. Tento zápas slibuje být nejen soubojem techniky a síly, ale i emocionálním střetem plným rivality a odhodlání obou bojovníků. V hlavním zápase to opět vidím na vítězství domácího borce Jungwirtha.

tipsport oktagon CHRISTIAN JUNGWIRTH
Vítěz zápasu: Jungwirth
Náš typ
kurz: 1.39
Vsaďte u Tipsportu

Oktagon 55 tipy: Poppeck vs. Kimball

V rámci galavečera MMA Oktagon 55 se diváci mohou těšit na souboj dvou významných polotěžkých vah. „Ironside“ Poppeck, monstrum z Mnichova a 4. nejlepší bojovník Oktagonu, se po devítiměsíční pauze vrací do akce s impozantním záznamem 10 KO, většinou ukončených v prvním kole, včetně vítězství nad Hajdarpašićem a Zawadou. Naproti němu stane Jeremy „Grizzly“ Kimball, fanoušky oblíbený bojovník s 14 KO ve své kariéře, který se po roce vrací s posledním vítězstvím nad Wolfem v Bratislavě.

Tento souboj slibuje napínavý střet sil a odhodlání, kde oba bojovníci hledají potvrzení své dominance v polotěžké váze, což předznamenává dynamický zápas plný akce a napětí, na který se fanoušci nemohou dočkat. V tomto zápase věřím německému bojovníkovi Poppeckovi. Věřím také, že se nepodíváme do třetího kola.

tipsport oktagon ALEXANDER POPPECK
Vítěz zápasu: Poppeck
Náš typ
kurz: 1.41
Vsaďte u Tipsportu

Oktagon 55 tipy: Kertész vs. Stolze

Na MMA Oktagon 55 se setká maďarský veterán Kertész s 16 zápasy v organizaci, známý svými 5 KO a schopností systematicky rozebírat soupeře, s elitním Stolzem z UFC, přezdívaným „Green Mask“. Stolze se po úspěšném návratu do Oktagonu a knockoutu Kalašnika v prvním kole pyšní 9 ukončeními před limitem, včetně 4 KO a 5 submisí.

Tento zápas slibuje souboj dvou technicky vyspělých bojovníků s velkou touhou po vítězství. S podporou arény za sebou se Stolze chystá na další ukončení, zatímco Kertész, zvyklý na elitní společnost v kleci, je připraven čelit výzvě. Bude zajímavé sledovat, jak se jejich různé styly a strategie střetnou a kdo z nich vyjde vítězně. Osobně více věřím německému bojovníkovu Stolzemu a doporučuji vsadit také na to, že zápas skončí před limitem.

tipsport oktagon NIKLAS STOLZE
Vítěz zápasu: Solze
Náš typ
kurz: 1.63
Vsaďte u Tipsportu

Oktagon 55 tipy: Cordero vs. Schober

Ve vzrušujícím střetnutí se potkají dynamický Cordero, známý svými rychlými knockouty, a zkušený Schober, přezdívaný „The Dom“, s bilancí 11 vítězství před limitem. Cordero, který si během své kariéry vytvořil reputaci knockoutéra s vítězstvími během první minuty, se chystá přivítat v Oktagonu Schobera, veterána, který má o 18 zápasů více a disponuje schopností ukončovat zápasy jak KO, tak submisí v prvním kole. Schober, který se nebojí žádné výzvy, je připraven ukázat, co v něm vězí.

Tento souboj slibuje být napínavým střetem rychlosti a síly, kde oba bojovníci mají co dokazovat. Otázka zní, zda Cordero udrží svou sérii rychlých vítězství, nebo zda Schober prokáže svou zkušenost a stane se Corderovou první porážkou v Oktagonu. Osobně, na základě analýzy věřím Schoberovi. Zvážil bych také možnost vsadit na to, že tento zápas skončí na KO.

tipsport oktagon 55
Vítěz zápasu: Schober
Náš typ
kurz: 3.14
Vsaďte u Tipsportu

Oktagon 55 tipy: Wolf vs. Herzberg

Na MMA Oktagon 55 se utká „Viking“ Ruben Wolf, německý bojovník s tituly ve WBCA a WBU a výhrami v organizacích jako BAMMA a Cage Warriors, proti nováčku Herzbergovi, který má neporažený rekord 4-0 s třemi ukončeními. Wolf, známý svým devastujícím útočným stylem a 12 výhrami před limitem, se chystá rozšířit svou sbírku skalpů. Herzberg přichází do Oktagonu s ambicí zůstat neporažen a „pohřbít Vikinga“.

Slibuje, že tento souboj bude střetem zkušeností proti hladu po vítězství. Bitva mezi Wolfem, zkušeným válečníkem, a Herzbergem, nováčkem s vysokými ambicemi, očekává napínavou výměnu sil a strategií. V tomto duelu ale více věřím zkušenému Wolfovi.

tipsport oktagon 55
Vítěz zápasu: Wolf
Náš typ
kurz: 1.77
Vsaďte u Tipsportu

Oktagon 55 tipy: Ryšavý vs. Topallaj

Na MMA Oktagon 55 se setkají veterán Ryšavý, MMA bojovník se 7 KO a 4 submisemi, a nezastavitelný Topallaj, který má za sebou 6 výher, všechny před koncem 1. kola, včetně posledního triumfu nad týmovým parťákem Ryšavého. Ryšavý, s historií 14 zápasů v Oktagonu a vítězem 3. řady OKTAGON Výzvy, stojí před duelem v lehké váze proti Topallajovi, který ještě nikdy neodešel jako poražený.

Tento zápas nabídne napětí mezi zkušenými a neporazitelnými borci, kde Ryšavý hledá pomstu za svého týmového kolegu a Topallaj si chce udržet neporažený rekord. Oběma bojovníkům jde o víc než jen vítězství. Jde o potvrzení své dominance v lehké váze. Zápas bude velmi napínavý a já věřím spíše slovenskému bojovníkovi Ryšavému. V zápase podle mě uvidíme také třetí kolo.

tipsport oktagon 55
Vítěz zápasu: Ryšavý
Náš typ
kurz: 1.53
Vsaďte u Tipsportu

Oktagon 55 tipy: Montagnac vs. Heil

V rámci galavečera MMA Oktagon 55 se připravte na perfektní souboj ve střední váze, kde francouzský fenomén Jorick Montagnac, mistr Evropy v čínském boxu Sanda a hvězda MMA, čelí německému veteránu Sebastianu Heilovi, známému svým devastujícím úderem a rychlými KO. Montagnac, který má za sebou významné výhry včetně rychlého ukončení Škvora, se nyní chystá na výzvu, která by mohla jeho kariéru posunout ještě výše. Oproti tomu Heil, fyzioterapeut ve svém civilním životě, který se v ringu mění v neúprosného bojovníka s filozofií „čím dřív, tím líp“, nikoho ze svých soupeřů nepustil dál než do druhého kola.

Tento zápas slibuje být testem Montagnacovy techniky a rychlosti proti Heilově síle a zkušenostem, kde oba bojovníci budou hledat příležitost ukončit souboj předčasně a potvrdit svou dominanci v divizi. V tomto duelu věřím, více fancouzovi Montaganovi, avšak můžete vyzkoušet také sázku na to, že zápas půjde maximálně do druhého kola.

tipsport oktagon 55
Vítěz zápasu: Montagnac
Náš typ
kurz: 1.11
Vsaďte u Tipsportu

Oktagon 55 tipy: Deiga-Scheck vs. Serbezis

Na MMA Oktagon 55 se střetne Deiga-Scheck, evropský šampion v Muay Thai a K1 a držitel černého pásu v BJJ, známý svými výkony na Oktagonu 31 a vítězstvími proti bojovníkovi z Bellatoru a Cage Warriors, se Serbezisem, držitelem fialového pásu v Luta Livre. Po čtyřleté pauze se Serbezis vrátil s vítězstvím na Štvanici, kde ukázal vynikající bojové IQ a opravdu silné kopy.

Tento souboj slibuje napínavý souboj dvou rozdílných bojových stylů, kde oba zápasníci budou chtít ukázat svou převahu. Diváci se mohou těšit na technicky kvalitní zápas plný strategie a dovedností. Díky znalosti obou bojovníků věřím, že v tomto duelu zvítězí Michael Deiga-Shceck.

tipsport oktagon 55
Vítěz zápasu: Deiga-Scheck
Náš typ
kurz: 2.53
Vsaďte u Tipsportu

Oktagon 55 tipy: Szábová vs. Gumienna

V prelims kartě MMA Oktagon 55 se Lucia Szabová, neporažená hvězda s pěti ukončeními, vrací po třech letech, s cílem znovu ukázat své schopnosti ve světě MMA. Její dlouhá pauza měla dobrý důvod – stala se maminkou. Jako „Silent Killer“ se připravuje oživit svou kariéru. Její protivnice, Róża Gummienna, polská postojářská šampionka a MMA bojovnice s 5 výhrami, z toho 4 před limitem, prokázala svou sílu v Oktagonu proti Holm a také při triumfu nad Luciou Krajčovič.

Tento zápas slibuje být nejen technickou bitvou, ale i příběhem o návratu a odhodlání obou bojovnic. Szabová navíc za posledních 10 měsíců absolvoval hned čtyři postojářské přípravné souboje, i proto věřím v její vítězství.

tipsport oktagon 55
Vítěz zápasu: Szábová
Náš typ
kurz: 1.20
Vsaďte u Tipsportu

Oktagon 55 tipy: Austin vs. Wójcik

Na galavečeru MMA Oktagon 55 se utká australská bojovnice známá jako „Juggernat“, Jacinta Austin, světová #65 slámové váhy proti „Polské vražedkyni“, světové #82 Wójcik. Austin, bývalá titulová vyzývatelka OKTAGONu, se vyznačuje svým univerzálním přístupem k bojovým uměním a tréninkem s Volkanovskim. Na druhé straně Wójcik, s 15 zápasy a vítězstvími v organizacích jako Brave, KSW a Dana White’s Contender Series, je zkušenou bojovnicí a EFC šampionkou. Očekává se napínavý souboj plný techniky, strategie a bojového ducha. Já osobně tipuji na vítězku tohoto free prelims zápasu polskou bojovnici Wójcik.

tipsport oktagon 55
Vítěz zápasu: Wójcik
Náš typ
kurz: 1.78
Vsaďte u Tipsportu

Oktagon karta (23. 3. 2024)

Jednotlivé zápasy jsme si popsali, nyní si ještě shrneme celou fight kartu. Celkem nás čeká 12 profesionálních zápasů, které slibují opravdu perfektní podívanou, na kterou se všichni těšíme. Kdo tedy bude v jednotlivých zápasech nastupovat?

VáhaBojovník 1Bojovník 2
WelterweightJungwirth ChristianPukač Robert
Light HeavyweightPoppeck AlexanderKimball Jeremy
WelterweightKertesz MateStolze Niklas
MiddleweightCordero JaimeSchober Dominic
HeavyweightWolf RubenHerzberg Sebastian
LightweightRyšavý KarolTopallaj Arijan
Light HeavyweightMontagnac JorickHeil Sebastian
FeatherweightDeiga-Scheck MichaelSerbezis Nikolaos
BantamweightSzabová LuciaGumienna Roza
StrawweightAustin JacintaWojcik Karolina
Oktagon karta (23. 3. 2024)

Na akci Oktagon 55, která se uskuteční 23. března 2024, se představí bojovníci v různých váhových kategoriích. Mezi nejzajímavější zápasy patří střetnutí v welterové váze mezi Christianem Jungwirthem a Robertem Pukačem, v polotěžké váze Alexander Poppeck proti Jeremymu Kimballovi a v střední váze Jaime Cordero vyzve Dominica Schobera. Nechybí ani těžká váha, kde se Ruben Wolf střetne se Sebastianem Herzbergem. V lehké váze se utkají Karol Ryšavý a Arijan Topallaj, a další zajímavé zápasy nás čekají v polotěžké, pérové, bantamové a slaměné váze, kde se představí například Lucia Szabová proti Roze Gumienné a Jacinta Austin proti Karoline Wojcik.

Kde sledovat Oktagon 55?

Zajímá vás, kde můžete všechny zápasy Oktagonu sledovat? Na televizních obrazovkách se tato organizace zatím neukazuje, jednou z možností, kde můžete Oktagon 55 sledovat je na Tipsport TV. Zde je možné sledovat všechny zápasy, které se na tomto galavečeru bojových umění budou konat. Z mé zkušenosti vím, že Tipsport TV přenáší obraz v dostatečné kvalitě, takže si zápasy můžete skutečně vychutnat. Navíc je možné také během zápasů provádět live sázky, což nažene adrenalin do žil!

Druhou možností, kde sledovat Oktagon je přes Oktagon PPV. Musíte si tedy zakoupit virtuální lístek, který vám umožní zápasy sledovat na vaší chytré televizi, na počítači nebo v mobilu. Pokud ale chcete zápasy sledovat zdarma, TV Tipsport je pro Oktagon živě jasnou volbou! Stačí jen provést následující:

 1. Zaregistrujte se: Pokud na Tipsportu ještě nemáte založený účet, budete se muset zaregistrovat. Navštivte jeho oficiální stránky, klikněte na tlačítko registrace a vyplňte požadované informace. 
 2. Ověřte svůj účet: Po dokončení registrace je zapotřebí ověřit účet. Nejjednodušší je použít Bank ID, která ověří totožnost i platební metodu zároveň. Dále je nutné nastavit herní limity, načež bude kompletní registrace hotová.
 3. Proveďte vklad: Klikněte na tlačítko vložit, vyberte svou preferovanou platební metodu a vyplňte vkladový formulář. Doporučujeme vložit alespoň 100 Kč, které vám umožní čerpat bonusy na sázení a do kasina.
 4. Vsaďte si: Pro odemčení živých přenosů je nutné provést sázku alespoň 30 Kč. Nemusí být nutně na Oktagon a nemusí být výherní, stačí ji uzavřít 30 dnů před přenosem a alespoň v hodnotě 30 Kč. To jsou jediné dvě podmínky. 
 5. Vyčkejte na zápas: Pokud máte vsazeno, teď už stačí jen vyčkat na zápas. Dbejte ale na to, že se pravděpodobně nebude přenášet celý večer, ale jen vybraná utkání, s největší pravděpodobností ta hlavní.

Oktagon 55 kurzy: Často kladené otázky

Aktuální kurzy najdete na začátku tohoto článku. Pravidelně je obnovujeme, abyste měli ty nejčerstvější informace. Alternativně jsou k dispozici také na stránkách sázkových kanceláří.

Pokud se zaregistrujete na Tipsport, budete moci v podstatě bezplatně sledovat vybrané zápasy večera. Tipsport navíc nabízí skvělý uvítací bonus ve výši až 50 000 Kč.

Oktagon je možné sledovat buď naživo přes Oktagon PPV za 319 Kč ve Full HD nebo vybrané zápasy na Tipsportu po vsazení alespoň 30 Kč. Ať už si vyberete kterýkoliv způsob, bude to podívaná!