Polsko – Česko kurzy: Kvalifikace Euro 2024

Polsko
Česko

Poslední aktualizace 17.11.2023

Kvalifikace Euro 2024 jsou v plném proudu a Český tým pod vedením Jaroslava Šilhavého zažívá turbulentní období. Poslední zápas s Albánií dopadl tragicky a fanoušci národního fotbalu čekají, jak se vyvinou nadcházející utkání. V tomto článku se podíváme na nejlepší Polsko – Česko kurzy, které budeme pravidelně aktualizovat, a povrchově probereme možné výsledky utkání. Podaří se Česku zopakovat úspěch z března letošního roku, kdy zápas Česko – Polsko dopadl 3:1?

🗓 Kdy:17.11.2023 v 20:45
🌐 Kde:PGE Narodowy (Národní stadion ve Varšavě)
Kde sledovat živě:ČT Sport, TV Tipsport, iFortuna

Kurzy sázkových kanceláří na zápas Polsko – Česko:

 • Polsko – 2.52 (Tipsport)
 • Remiza – 3.25 (Fortuna, Sazka)
 • Česko – 3.25 (MerkurXtip)
 • Over 3,5 – 4.46 (Tipsport)
 • BTTS: Ano – 1.95 (MerkurXtip)
 • Polsko -2,5 – 13.00 (Fortuna)

Polsko – Česko kurzy 17. 11. 2023

Stejně jako u všech jiných utkání se mohou kurzy jednotlivých sázkových kanceláří lišit. Níže proto najdete aktuální tabulku obsahující Polsko – Česko kurzy, abyste si mohli vybrat ten s nejvyšší hodnotou. Momentálním favoritem je Polsko, za nejméně pravděpodobný výsledek bookmakeři považují remízu a ihned na to výhru Česka.

Sázkové kancelářePolskoRemízaČeskoUzavřete sázku
Fortuna2.503.253.10Sázejte na Fortuně
Tipsport2.523.133.22Sázejte na Tipsportu
Sazka2.503.253.00Sázejte na Sazka
MerkurXtip2.503.203.25Sázejte na MerkurXtip
Polsko – Česko kurzy aktualizace 17.11.2023

Jak je z tabulky patrné, remíza je v tomto případě ohodnocena podobně jako výhra Česka. Z toho důvodu doporučujeme vsadit na neprohru Polska, která je celkově nejpravděpodobnějším výsledkem zápasu, a přitom nabízí docela slibný kurz. Šance na Lewandowského také vypadají dobře. 12. listopadu se dvakrát trefil za Barcelonu proti Alaves. To je prý známka jeho návratu do formy. Za zvážení stojí také dílčí sázky na menší události, které probereme níže v článku. 

Robert Lewandowski
Hráč dá gól

Po posledním zápase Lewandowského vzrostly jeho šance na další branky. Robert Lewandowski je s 3 góly nejlepším střelcem svého týmu.

Polsko – Česko kurzy na další sázky

Hlavní kurz Polsko Česko je samozřejmě na výsledek zápasu, ale utkání skýtá mnoho dalších příležitostí k nalezení hodnoty. Dílčí sázky na góly či karty mohou být hůře odhadnutelné, a proto obvykle nabízejí mnohem lepší kurzy. Nyní se na nejvýhodnější sázky podíváme blíže a zjistíme, které se vyplatí nejvíce. Veškeré kurzy pravidelně aktualizujeme. 

Polsko – Česko kurzy na počet gólů v zápasu

Zajímavé Polsko – Česko kurzy nabízí sázky na počet gólů v zápasu. Vzhledem k tomu, že utkání bude nejspíš velmi vyrovnané a rozhodovat budou poslední minuty, sázeli bychom spíše na under. Z dostupných analýz také plyne, že zápas nejspíše skončí výhrou Polska, nebo remízou, takže pravděpodobnost dalších gólů je malá. Z našeho pohledu se tak nejvíce vyplatí sázka under 2,5 gólů. 

Počet gólů v zápasuKurz FortunaKurz TipsportKurz SazkaKurz MerkurXtip
Under 1,53.002.942.903.00
Over 1,51.421.441.401.42
Under 2,51.661.661.631.65
Over 2,52.302.342.252.30
Under 3,51.231.231.231.25
Over 3,54.404.464.254.20
Polsko Česko kurzy aktualizováno 17.11.2023

Fotbal Polsko Česko kurzy: Výsledek zápasu bez remízy

Další zajímavý kurz Polsko Česko nabízí sázkové kanceláře při sázce bez remízy. Jedná se o alternativu našeho hlavního tipu, a to neprohry Polska. V tomto případě totiž při remíze dojde k vyhodnocení sázky kurzem 1,0, takže se vám vklad vrátí. Varianta neprohry je stabilnější, ale zápas bez remízy může být naopak výnosnější. Zde jsou momentální kurzy:

Sázková kancelářPolskoČeskoUzavřete sázku
Fortuna1.752.16Sázejte na Fortuně
Tipsport1.762.17Sázejte na Tipsportu
Sazka1.732.10Sázejte na Sazka
MerkurXtip1.672.16Sázejte na Merkurxtip
Polsko Česko kurzy aktualizováno 17.11.2023

Kurz Polsko – Česko: BTTS

BTTS je anglická zkratka pro sázku oba týmy dají gól. V případě zápasu Polsko Česko by to znamenalo, že nejspíše dojde k remíze, tedy pokud se držíme zmiňovaného scénáře. Vzhledem k momentálnímu kurzu a v porovnání se sázkami na výsledek zápasu ovšem tak vysokou hodnotu nenacházíme, a proto tuto sázku necháváme každému na zvážení podle vlastní strategie.

Oba týmy dají gólKurz FortunaKurz TipsportKurz SazkaKurz MerkurXtip
BTTS: Ano1.901.881.931.95
BTTS: Ne1.881.921.831.86
Polsko Česko kurzy aktualizováno 17.11.2023

Kurz Polsko – Česko: Handicap v zápasu

Posledním typem sázky na našem seznamu je handicap, který by mohl ozvláštnit váš AKO tiket. Nedoporučujeme kolem něj stavět celou sázku, neboť představuje vyšší riziko než klasický výsledek zápasu, nicméně může dobře posloužit jako násobitel výhry. V tabulce níže jsou nejvyšší Polsko – Česko kurzy na handicap, nicméně na Fortuně najdete více možností. 

Handicap v zápasuKurz FortunaKurz Sazka
Polsko -2,513.0010.00
Česko -1,57.506.50
Polsko Česko kurzy aktualizováno 17.11.2023

Sázkové tipy Polsko – Česko: Kvalifikace Euro 2024

Kvalifikace Euro 2024 nám nabídly zajímavé zápasy a mnoho zvratů, a to jak v případě Česka, tak Polska. Debakl s Albánií pro náš národní tým představuje velkou porážku, po které se bude muset zotavit. Svůj návrat pak udělal v zápase s Faerskými ostrovy, který však také nedopadl zrovna nejlíp. Kdyby nebylo penalty v posledních minutách, možná by došlo na remízu. 

Polsko si pravidelně připisuje podobné výsledky jako Česko. Například s Albánií v 6. hracím dni také prohrálo a proti Faerským ostrovům dvakrát vyhrálo, ačkoliv mělo pokaždé o něco lepší skóre. Z toho samozřejmě nelze nic 100 % předpokládat, ale rozhodně se jedná o dobrý indikátor. Českému týmu pod vedením Jaroslava Šilhavého dělají problém zápasy, které by měly probíhat jako po másle. Nabízí se však otázka, zda se nejedná o strategii. 

Na základě těchto informací lze tedy předpokládat, že zápas Polsko Česko bude velmi vyrovnaný, nicméně s menší výhodou Polska. Tomu také odpovídají kurzy bookmareků, kteří pečlivě sledují každý vývoj situace. V tomto kontextu je tedy nejlepší zvolit bezpečnou strategii a hrát na jistotu. To může představovat například výhru bez remízy, neprohru nebo počet gólů under. 

polsko vlajka
Náš tip: Lewandowski dá gól: Ano
Náš typ

Polsko – Česko: Kde vsadit?

V době psaní tohoto článku nabízejí kurzy na Polsko – Česko fotbal Tipsport, Sazka a Fortuna, nicméně kvůli vysoké popularitě tohoto utkání předpokládáme, že se brzy zařadí také do nabídky dalších sázkových kanceláří. Nepochybně mezi ně bude patřit Betano a potenciálně také MerkurXTip. Jakmile k tomu dojde, budeme vás o tom informovat. 

Polsko – Česko kurzy Fortuna Favorit PLUS

Kurzy na tyto sázky nejsou k dispozici.

Fortuna patří mezi průkopníky ve speciálních sázkách, přičemž Favorit PLUS je jedna z nich. Pravidla jsou poměrně jednoduchá; pokud na svůj tiket přidáte další zápasy (pro F+4ako další 4, pro F+7ako 7 atd.), získáte zvýhodněný kurz. Jedinou podmínkou je, že dodatečné zápasy musí mít kurz minimálně 1,1. Zde je Favorit PLUS pro kurz Polsko Česko:

Favorit PLUSFavoritF+4akoF+7akoF+11ako
Polsko-Česko2.202.342.532.83
Polsko Česko kurzy aktualizováno 9.11.2023

Polsko – Česko: Kde sledovat?

Chcete-li sledovat Česko Polsko fotbal, můžete tak učinit několika způsoby. Jakožto jedno z důležitějších utkání bude zápas rozhodně vysílán na ČT Sport, takže se pohodlně budete moci dívat v televizi. Pokud však podporujete online přenosy, utkání lze zhlédnout prostřednictvím internetové televize jedné ze sázkových kanceláří. Zde je návod na spuštění přenosu na Tipsportu:

 1. Zaregistrujte se:

  Navštivte stránky Tipsportu a založte si účet. Poté je nutné, abyste ověřili svou identitu, například prostřednictvím Bank ID.

 2. Proveďte vklad:

  Po ověření účtu zadejte svou platební metodu a proveďte první vklad. Ke sledování zápasu stačí vložit alespoň 30 Kč, ale přijdete tak o bonusy, které vyžadují vklad alespoň 100 Kč.

 3. Uzavřete sázku:

  Ke sledování přenosů je na Tipsportu nutné uzavřít alespoň jednu sázku v hodnotě 30 Kč za měsíc. Nezáleží na tom, o jaké utkání se jedná a zda vyhrajete nebo prohrajete. Jedna sázka odemyká veškeré přenosy.

 4. Zvolte zápas:

  Nakonec stačí najít zápas Polsko Česko, kde se v době konání zápasu odemkne živý přenos. Klikněte na tlačítko stream a spusťte video.

Možnost živého sledování nabízí také Fortuna, kde je celý proces obdobný. Pravidla pro jednotlivé zápasy se však mohou lišit například výší sázky, ale některé naopak sázení ani nevyžadují a stačí jen mít nějaký zůstatek na kontě. Co se týče kvality přenosu, platformy jsou velmi podobné. 

Polsko – Česko kurzy: Často kladené otázky

Zápas Polsko – Česko se odehraje 17. 11. 2023 od 20:45 ve Varšavě.

Momentální Polsko – Česko kurzy favorizují domácí. Klasická sázka 1×2 má hodnotu Polsko (2.46) vs (3.26) Česko.

Přenos bude vysílán na ČT Sport, ale také na stránkách sázkových kanceláří. Nejlepší vysílání nabízí Fortuna a Tipsport.

Každá kancelář nabízí trochu jiné Polsko – Česko kurzy, protože jim připisují jiné šance na výhru. Například na Tipsportu naleznete lepší kurzy na výhru Česka, zatímco Fortuna favorizuje spíše Polsko. Podívejte se také na kurzy Sazky a Merkurxtipu. Budeme o nich diskutovat v článku.