Slavia Praha vs. Sparta Praha kurzy

Derby pražských “S” má dlouhou historii a vždy se jedná o velmi atraktivní zápas, který je zároveň z pohledu fanoušků také velmi vyhrocený a často rizikový. V rámci derby se proti sobě utkají dva pražské týmy – Slavia Praha a Sparta Praha. Zápas Slavia Praha vs. Sparta Praha se uskuteční 28. 2. 2024 od 18:00. Podívejte se na všechny podrobnosti, které před zápasem musíte vědět.

Kurzy sázkových kanceláří na zápas Slavia Praha vs. Sparta Praha:

  • Slavia Praha – 2.21 (Tipsport)
  • Remiza – 3.55 (Betano)
  • Sparta Praha – 3.55 (Betano)
Slavia Praha vs. Sparta Praha
Remiza
KURZ: 3.55
Sázejte na Betano

Podle analytiků má větší šanci na vítězství Slavia Praha. Na základě sázkových kurzů činí šance 40%. Na remízu i na výhru Sparty dávají sázkové kanceláře po 30% šanci. S ohledem na výši kurzů je určitě stojí za zvážení vsadit na remízu. Kurzy jsou výrazně vyšší, než v případě výhry Sparty Praha, a šance jsou stejné. Pro vyvážené sázkaře může být dobrým tipem vsadit na vítězství Slavie. Avšak když vezmeme v úvahu, že rozdíl v šancích není tak velký, podle mého názoru se dá získat celkem dost vsazením na remízu, a riziko není velké.

Slavia Praha vs. Sparta Praha kurzy

Derby pražských „S“ mezi Slávií a Spartou si tradičně nenechají ujít ani sázkové kanceláře. Již nyní si můžete vsadit na výhru některého z týmů u sázkové kanceláře Tipsport.

Sázkové kanceláře1X2Sázej na sázku
tipsport logo2.213.453.31Chci sázet
fortuna logo2.143.403.45Chci sázet
betano logo2.183.553.55Chci sázet
Slavia Praha vs. Sparta Praha kurzy

V rámci tohoto zápasu samozřejmě nemusíte sázet pouze na vítěze. Při prohlížení možných sázkařských událostí jsem objevil i velice zajímavé kurzy, které by vás mohly zaujmout. Jedním z nich je kurz na Slavii jako vítěze do rozhodnutí. Zde můžete sázet s kurzem 1.66. Velmi zajímavě se jeví také kurz na remízu v prvním poločase, kde je v současné době vypsán kurz 2.04.

Derby Sparta Slavia 2024

Sázkové kancelářeProvize
betano logo2,21%
tipsport logo4,45%
fortuna logo5,13%
Slavia Praha vs. Sparta Praha kurzy

Pro vás jsem vypočetl sázkovou provizi na tento zápas a podle výpočtů se nejlépe prezentuje nabídka Betano. Provize činí 2,21%. Na druhém místě je momentálně Tipsport (4,45%). Nejméně výhodnou provizi pro hráče má Fortuna – 5,13%. Není těžké si všimnout, že mezi nimi je velký rozdíl.

Jak se bude zápas stále více blížit, bude vypsáno i více dalších příležitostí, než kolik jich je nyní. Sázky ale nejsou ztraceny ani po prvním výkopu. Jakmile zápas začne, můžete jej bedlivě sledovat a případně provádět live sázky. Ty jsou během zápasu běžně dostupné a mohou být velmi zajímavé z pohledu kurzové nabídky. Nenechte si tak ujít možnost sázet také live na tento zápas.

Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 50.000 Kč
Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika
Nabídka je platná do odvolání
100 Kč zdarma + 3.000 Kč

+ 400 free spinů za registraci

V tomto zápase jsem pro vás vybral tři velké sázkové kanceláře: Fortunu, Tipsport a Betano. Zatím žádná nepřidává speciální nabídky na tento zápas. Ale musíme uznat, že uvítací nabídky jsou velmi atraktivní. V každém případě, když založíte nový účet, ihned dostanete zdarma peníze jen za samotnou registraci. K tomu každá sázková kancelář nabízí bonus od prvního vkladu. Pamatujte, že zápas může být ještě zařazen do speciální nabídky MEGAkurzy nebo Favorit Plus u Fortuny. Jako populární událost – derby Prahy – je to velmi pravděpodobné. A Betano nabízí velmi výhodné kurzy na sázku 1×2 a další možnosti, jak zvýšit své šance a výšku výhry prostřednictvím Betano Mise nebo třeba BetBuilder. Stojí za zvážení, protože nabídky jsou velmi atraktivní.

Slavia vs. Sparta: Kdy a kde se derby koná

Zápas Slavia Praha vs. Sparta Praha se uskuteční 28. 2. 2024 od 18:00. Zápas se bude konat v rámci MOL cupu, kde se bude jednat o čtvrtfinálové utkání. Už nyní je jasné, že zápas bude velmi zajímavý a budou jej doprovázet rozjitřené emoce. 

Zápas se bude konat na domácím stadionu sešívaných, tedy ve Fortuna Areně v Praze. Je jasné, že z této dvojice může v poháru pokračovat jen jeden tým, o to zajímavější celý zápas bude. Navíc, pro oba pražské celky bude výhra znamenat určitou prestiž, přeci jen každý chce porazit svého úhlavního rivala.

Sparta je na tom v rámci domácí ligy lépe než Slavie. V současné době vede ligu s 53 body, Slavie je pak druhá se 48 body. Nutno podotknout, že sešívaní mají o zápas méně než právě Sparta. Sparta ze svých posledních 10 utkání všechny vyhrála, zatímco Slavie 2× remizovala. 

V rámci posledních deseti vzájemných utkání 4× vyhrála Sparta, 4× Slavie a 2× celky remizovaly. Skóre je tak velmi vyrovnané a je těžké odhadovat, který z týmů bude nakonec lépe připraven. Sázkové kanceláře pak lehce favorizují Slávii, a to i vzhledem k domácímu prostředí i tomu, jak se Slavii v pohárech daří.

Sešívaní doma naposledy prohráli 5. 11. 2023 když podlehli v ligovém zápase Viktorii Plzeň. Sparta z posledních deseti venkovních zápasů prohrála pouze 2. Jednou na půdě Mladé Boleslavi, což bylo obrovské překvapení a podruhé v rámci Evropské ligy. 

Derby pražský S v rámci českého poháru tak bude velice vyrovnané, z mého pohledu ale postoupí Slavie. Připomenu, že v případě remízy se hraje prodloužení, případně penaltový rozstřel. Postoupit může pouze jeden tým a o vítězi tak musí být rozhodnuto.

Kde sledovat AC Sparta Praha vs. Slavia

V případě, že se vám nepodaří dostat se přímo na stadion, případně byste si chtěli derby pražských “S” v rámci MOL Cupu užít v pohodlí svého domova, můžete zápasy MOL Cupu sledovat prostřednictvím live streamu na TV Tipsport. Vedle sledování zápasu tak můžete také využít nabídky live kurzů. Z mých zkušeností má TV Tipsport streamy v dobré kvalitě, rozhodně tak nepřijdete o zajímavý sportovní zážitek.

Tipsport také nabízí výhodnou bonusovou nabídku. Například stačí si založit účet a hned dostanete 300 Kč. Akční kód Tipsport poskytuje ještě více výhod. Až do 50 000 Kč za první vklad.

Sparta Slavia MOL Cup

MOL cup je pohárem fotbalové asociace České republiky a v minulosti měl mnoho názvů, mezi nimi například Pohár České pošty či Pohár FAČR. Vítěz MOL Cupu si pak navíc zajistí také místo v předkole Evropské ligy. Je tak jasné, že o celkové vítězství usiluje každý klub, Spartu nebo Slavii nevyjímaje. V rámci MOL Cupu se tyto dva pražské celky utkávají poměrně pravidelně. Vzhledem k tomu, že se jedná o dva české velkokluby, narazí na sebe zpravidla v pokročilejších fázích turnaje. Z posledních šesti pohárových utkání jich Slavia vyhrála hned šest. Předpokládám proto, že i v sedmém duelu uspějí právě sešívaní, jak se pražské Slavii přezdívá.

Zápas ale bude přenášet také ČT Sport, kde se navíc můžete těšit na odborný komentář, který vás celým fotbalovým utkáním provede. Těšit se navíc můžete také na fotbalové studio, kde celý zápas Slavia Praha vs. Sparta Praha proberou fotbaloví odborníci.

Derby Sparta Slavia 2024 – Časté otázky a odpovědi

První derby pražský “S” se v roce 2024 uskuteční 28. 2. od 18:00 na stadionu Fortuna Arena – domácím stadionu Slávie. Derby se odehraje v rámci čtvrtfinálového zápasu českého poháru zvaného MOL Cup.

Z pohledu výsledků v rámci derby pražský “S” je jednoznačně úspěšnějším klubem Sparta, která dokázala svého rivala porazit celkem 137×, zatímco Slavie zvítězila “jen” v 97 případech.

První letošní derby můžete sledovat přes live stream sázkové kanceláře Tipsport, případně můžete naladit televizní kanál ČT Sport, který bude čtvrtfinále MOL Cupu přenášet živě, a to včetně fotbalového studia.