Česko Gruzie kurzy Euro 2024

Česko
Výsledek zápasu
KURZ: 1.83
Vsadit si u Betana
Gruzie
Výsledek zápasu
KURZ: 4.65
Vsadit si u Betana
Česko Gruzie EURO 2024- jak získat maximální výhru sázením na Česko?

Po registraci vložte 3 000 Kč a získejte 100% bonus, tedy 3 000 Kč, plus bonus za registraci 100 Kč. S celkovými 6 100 Kč na sázení, vsazení na vítězství Česka s kurzem 1.83 přinese výhru 11 163 Kč.

Čistý zisk (výhra mínus vklad) je 8 163 Kč.

Česko Gruzie EURO 2024 je druhý zápas české fotbalové reprezentace na Mistrovství Evropy ve fotbale. Zápas vypukne 22. 6. 2024 a to od 15:00. Jedná se o pokračování turnaje EURO 2024. Protože se jedná o významný fotbalový svátek, vypracoval jsem pro vás analýzu zápasu, a to včetně sázkových příležitostí, na které se vyplatí vsadit. Pro Českou republiku se bude jednat o vůbec první společné utkání. Přesto je Česká republika favoritem, na její vítězství si můžete vsadit v kurzu 1.83. Protože Gruzie nepatří mezi TOP týmy, může být velmi zajímavé vsadit na handicap Česko -2 v kurzu 6.80.

Česko GruzieInformace
🗓 Kdy?22. 6. 2024 od 15:00
🌐 Kde?Volksparkstadion, Hamburg, Německo
Tip na sázeníVýhra Česka s kurzem 1.83
Kde sledovat?ČT Sport
Česko Gruzie Euro 2024

Základní kurzy na zápas Česko vs. Gruzie (1×2)

 • Gruzie – 4.65 (Betano)
 • Remíza – 3.75 (Betano)
 • Česká republika – 1.83 (Betano)
Česko Gruzie kurzy Euro 2024

Česko Gruzie Euro 2024 kurzy

V současné době je možné sázet na výsledky Mistrovství Evropy 2024 u sázkové kanceláře Fortuna. Česká republika je v tomto zápase favoritem a na její vítězství je možné si vsadit s kurzem 1.83 (Betano). Když jsem prováděl analýzu tohoto zápasu, zaujala mě možnost vsadit si na počet gólů v zápase. Na tip, že padne v zápase 2.5 a více branek si můžete vsadit s lákavým kurzem 1.98.

Výsledek zápasuGruzieRemízaČesko
Vsadit si u Fortuny4.603.601.81
Vsadit si u Betana4.653.751.83
Vsadit si u Tipsportu4.643.621.82
Česko Gruzie kurzy Euro 2024

Ačkoli seniorská fotbalová reprezentace dosud neodehrála proti Gruzii ani jeden zápas, je považována za favorita. Gruzie ale umí své soupeře potrápit a určitě se pokusí uhrát alespoň bod. Neprohra Gruzie by v takovém případě byla v kurzu 1.00. Tuto sázku ale doporučuji spíše těm, kteří se nebojí trošku riskovat.

Výsledek zápasu – dvojtipNeprohra GruzieNebude remízaNeprohra Česka
Fortuna kurz1.981.311.22
Česko Gruzie kurzy Euro 2024

Tyto zápasy doslova vyzývají k handicapům! Podle mé analýzy nabízí sázková kancelář Fortuna velmi kvalitní kurzy právě na zajímavé handicapy. Například na handicap Gruzie +1 je vypsán kurz 1.54, naopak na Česko – 1.5 je vypsán kurz 3.15. To jsou zajímavé kurzy, které by mohly přinést také zajímavé výhry. Zajímavý je také kurz na počet branek. Více než 2.5 branky si můžete vsadit s kurzem 1.98.

Handicap v zápaseČesko -1.53.15
Počet gólů v zápaseVíce než 2.51.98
Česko Gruzie kurzy Euro 2024

V současné době nevíme, s jakou nominací Česká reprezentace do Německa odcestuje. I přesto ale věříme, že je Česká republika v tomto zápase velkým favoritem a svou roli tak bezezbytku potvrdí.

Česko Gruzie fotbal tipy

V mých návrzích sázek beru v úvahu jak statistiky, formu týmů, tak nabízené kurzy. Pamatujte, že výběr sázky by měl být přizpůsoben individuální strategii rizika a očekávání ohledně průběhu zápasu. Analýza sázek na zápas Gruzie – Česko v kontextu dostupných sázkových kurzů nabízí několik zajímavých možností:

Fortuna
Více než 1.5 gólu v zápase
Náš typ
kurz: 1.31
Vsadit si u Fortuny

Vzhledem k ofenzivním taktikám obou týmů je pravděpodobné, že uvidíme alespoň dva góly v tomto zápase. Tento sázka nabízí mírně nižší kurz, ale vyšší pravděpodobnost úspěchu, což ji činí atraktivní volbou pro ty, kteří hledají bezpečnější možnost.

Fortuna
Oba týmy dají gól – Ano
Náš typ
kurz: 1.81
Vsadit si u Fortuny

Ačkoliv jsou Češi favority, Gruzie prokázala schopnost skórovat proti silnějším týmům. Kurz 1.82 je hodnotný, vzhledem k tomu, že oba týmy budou chtít získat body v této klíčové fázi turnaje.

Fortuna
Výsledek zápasu/každý z týmů dá gól – Česko/Ano
Náš typ
kurz: 3.85
Vsadit si u Fortuny

Tato sázka nabízí vyšší kurz a je atraktivní pro ty, kteří očekávají, že Česko vyhraje, ale Gruzie také vstřelí alespoň jeden gól. Je to riskantnější sázka, ale může přinést významný výnos, pokud se scénář vyplní.

Aktuální tabulka Česko Gruzie EURO 2024

Analýza zápasu by nemohla být kompletní, bez aktuální tabulky. Podívejte se, jak si Česká republika i Gruzie aktuálně stojí v celkové tabulce EURO 2024.

Česko - Gruzie
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   

Statistiky Česko Gruzie

Ačkoliv Česko a Gruzie nemají historii přímých střetnutí na velkých turnajích, výsledky nedávných zápasů mohou poskytnout určité představy o formě a potenciálu obou týmů. Česko tradičně prezentuje solidní evropskou úroveň s účastí v mnoha edicích mistrovství Evropy a světa. Gruzie naopak je tým, který teprve začíná své dobrodružství na velkých turnajích, ale prokázala schopnost překvapit, zejména během kvalifikace.

Jak jsme se již několikrát přesvědčili, Česko často uplatňuje vyváženou taktiku se solidní obranou a efektivním pozicovým útokem. Gruzie na druhé straně může upřednostnit spíše defenzivní hru, snažíc se využít protiútoky. V tomto případě jsou Češi považováni za favority zápasu. Můj tip je na výhru Česka, ačkoliv očekávám, že Gruzie postaví těžké podmínky a nebude se vzdávat bez boje.

Gruzie, ačkoliv je považována za outsidera s kurzem 4.90 od Fortuny, také rozvíjí své fotbalové dovednosti. Úspěchy tohoto týmu v kvalifikacích na velké turnaje ukázaly, že dokážou soutěžit se silnějšími týmy. Jejich strategie založená na pevné obraně a využívání šancí na protiútoky může být klíčová v duelu s Českem.

Česko Gruzie EURO 2024 shrnutí

V současné době je na fotbalisty České republiky vypsán kurz na jejich výhru 1.83.

Na fotbalisty Gruzie vypsala sázková kancelář Fortuna kurz 4.65, což naznačuje, že nejsou do tohoto zápasu favorité.