Česko Turecko kurzy Euro 2024

Česko
Výsledek zápasu
KURZ: 2.87
Vsadit si u Betana
Turecko
Výsledek zápasu
KURZ: 2.60
Vsadit si u Betana
Česko Turecko EURO 2024 – jak získat maximální výhru sázením na Česko?

Po registraci vložte 3 000 Kč a získejte 100% bonus, tedy 3 000 Kč, plus bonus za registraci 100 Kč. S celkovými 6 100 Kč na sázení, vsazení na vítězství Česka s kurzem 2.87 přinese výhru 17 507 Kč.

Čistý zisk (výhra mínus vlastní vklad) je 14 507 Kč.

Poslední zápas ve skupině odehraje Česká fotbalová reprezentace proti týmu z Turecka. Utkání budeme moci sledovat 26. 6. 2024 a to od 21:00. Podobně jako na ostatní zápasy, také na Česko Turecko fotbal jsem vypracoval podrobnou analýzu zápasu i sázkových příležitostí, které mohou být pro sázkaře velmi zajímavé. Na Českou republiku je vypsán kurz 2.87, zatímco na Turecko je vypsán kurz 2.60. Je vidět, že tento zápas bude velice vyrovnaný a může zamíchat postupovou matematikou. 

Česko vs. TureckoInformace
🗓 Kdy?26. 6. 2024 od 21:00
🌐 Kde?Volksparkstadion, Hamburg, Německo
Tip na sázeníVýsledek zápasu bez remízy Česko s kurzem 1.95
Kde sledovat?ČT Sport
Česko Turecko Euro 2024

Základní kurzy na zápas Česko vs. Turecko (1×2)

 • Česko – 2.87 (Betano)
 • Remíza – 3.45 (Betano)
 • Turecko – 2.60 (Betano)
Česko Turecko Euro 2024

Česko Turecko EURO 2024 kurzy

Sázková kancelář Fortuna má již vypsané kurzy na jednotlivé sázkařské příležitosti v rámci základní skupiny na Mistrovství Evropy ve fotbale. Zápas podle kurzů nemá úplně jasného favorita. Na vítězství České republiky si můžete vsadit v kurzu 2.87, zatímco na vítězství Turecka v kurzu 2.60. Podle mé analýzy by se mělo jednat o velmi vyrovnané utkání.

ČeskoRemízaTureckoVýsledek zápasu
2.753.302.55Fortuna
2.773.282.50Tipsport
2.873.452.60Betano
Česko Turecko kurzy Euro 2024

Pro sázkaře by mohly být velmi zajímavé kurzy výsledku zápasu bez remízy. Je totiž klidně možné, že remíza bude hrát v postupové matematice významnou roli. V tomto případě si můžete vsadit na výsledek bez remízy pro Českou fotbalovou reprezentaci v kurzu 1.95, zatímco na Turecko je vypsán kurz 1.81. Oba kurzy jsou velmi zajímavé.

Výsledek zápasu bez remízyČeskoTurecko
Fortuna kurz1.951.81
Česko Turecko kurzy Euro 2024

V předešlých analýzách jsme se věnovali také handicapům. V této analýze to nebude jinak. Handicapy představují na velkých fotbalových akcích velmi zajímavé možnosti na podání výherní sázenky. Zde bude velmi záležet na tom, kterému týmu věříte více. Na handicap Turecko – 1 si totiž můžete vsadit v kurzu 3.95. Zajímavý bude také počet gólů v zápase. My věříme, že padne více jak 3 branky. Na tuto událost je možné si vsadit s kurzem 2.55.

Handicap v zápaseTurecko – 13.95
Počet gólů v zápaseVíce než 32.55
Česko Turecko kurzy Euro 2024

Česko Turecko fotbal tipy

Na základě svého zkušeností a pečlivé analýzy dostupných statistik a pravděpodobností jsem připravil tipy na nadcházející zápas mezi Českem a Tureckem. Věřím, že pečlivá analýza a pochopení statistik může výrazně pomoci při rozhodování, kam umístit vaše sázky.

Fortuna
Česko vyhraje a oba týmy dají gól
Náš typ
kurz: 5.10
Sázej ve Fortuně

Tento sázka přináší vyšší riziko, ale i potenciál pro velký zisk. Český tým ukázal, že umí ovládat míč, a i když statistiky ukazují, že mají mírně méně střel než Turecko, mají kvalitu, aby zápas zvládli. Obě mužstva ukázala schopnost skórovat proti různým soupeřům, což zvyšuje pravděpodobnost, že každý z nich vstřelí gól.

Fortuna
Více než 2.5 gólu v zápasu
Náš typ
kurz: 1.90
Sázej ve Fortuně

S ohledem na ofenzivní statistiky obou týmů je velmi pravděpodobné, že uvidíme alespoň tři góly. Tento typ sázky je vhodný pro ty, kteří očekávají dynamický zápas s několika šancemi na obou stranách. Česko i Turecko prokázaly schopnost prorazit obranu soupeře, což by mělo vést k většímu počtu gólů.

Fortuna
Turecko vyhraje alespoň jeden poločas
Náš typ
kurz: 1.79
Sázej ve Fortuně

Turecko má silný útočný potenciál, jak ukazují jejich střelecké statistiky. Mají schopnost ovládnout hru alespoň v jednom z poločasů, což z nich činí dobrého kandidáta pro tento typ sázky. Kurz 1.79 poskytuje slušnou hodnotu, pokud vezmeme v úvahu jejich dosavadní výkony a možnost, že Česko může ve druhém poločase ztrácet na síle.

Tyto sázky vyžadují zvážení různých aspektů zápasu a poskytují zajímavé možnosti pro ty, kteří chtějí zvýšit potenciální zisky. Při sázení je však vždy důležité myslet na to, že každá sázka nese riziko a nikdy byste neměli vsázet více, než si můžete dovolit ztratit.

Aktuální tabulka Česko vs. Turecko EURO 2024

Aby byla analýza tohoto zápasu kompletní, připravil jsem také aktuální tabulku, jak si jednotlivé týmy stojí před posledním zápasem ve skupině fotbalového EURA 2024.

Česko - Turecko
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   

Statistiky Česko vs. Turecko

Statistika je kamarádem pro všechny sázkaře i tipaře. Bez ní by bylo kurzové sázení jen pouhou hrou na štěstí. Připravil jsem pro vás proto tabulku statistik, která vychází z posledních třech zápasů v rámci EURA. Věříme, že tyto statistiky vám pomohou se lépe rozhodnout, pro kterou sázkařskou událost se nakonec rozhodnete.

StatistikaČeskoTurecko
Držení míče51 %49 %
Střely1113
Rohové kopy53
Fauly1415
Počet žlutých karet22
Počet červených karet00
Česko Turecko

Začněme pohledem na držení míče, kde Česko má mírnou převahu s 51% oproti 49%, které drželo Turecko. Tento malý rozdíl může naznačovat, že Česko má lehce lepší kontrolu nad hrou, i když rozdíl je natolik malý, že výsledek zápasu může být stále otevřený. Pokud se zaměříme na počet střel, Turecko je zde o něco aktivnější s 13 střelami proti 11 střelám Česka. Tento fakt by mohl signalizovat vyšší ofenzivní aktivitu Turecka, avšak počet střel sám o sobě není dostatečným ukazatelem nebezpečnosti a kvality těchto pokusů.

Dalším klíčovým aspektem jsou rohové kopy, kde Česko získalo 5 oproti 3 rohovým kopům Turecka. Toto může být indikátorem vyššího tlaku, který Česko vyvíjelo na obranu soupeře.

Pokud jde o fauly a disciplinární opatření, obě týmy jsou si poměrně podobné. Česko spáchalo 14 faulů a obdrželo 2 žluté karty, Turecko pak 15 faulů a stejný počet žlutých karet. Fakt, že žádné z týmů neobdrželo červenou kartu, naznačuje, že zápasy probíhaly ve spravedlivém a regulérním duchu.

Tyto statistiky odhalují, že obě týmy jsou si ve většině hledisek velmi vyrovnané, což předpovídá, že výsledek příštího zápasu by mohl být velmi těsný. Pro sázkaře je důležité nejen zvážit tato čísla, ale také zohlednit další faktory, jako je aktuální forma hráčů, taktické změny a možná zranění klíčových hráčů, které mohou výsledek značně ovlivnit.

Česko Turecko EURO 2024 shrnutí

Aktuálně je na českou fotbalovou reprezentaci vypsaný kurz 2.87 na její vítězství.

Turecko je v tomto zápase mírným favoritem a Fortuna na vítězství Turecka vypsala kurz 2.60