Albánie – Česko kurzové sázky

Česká republika vyhrává
Náš typ
KURZ: 2.34
Vsaďte u Tipsportu
Albánie vyhrává
KURZ: 3.50
Vsaďte u Tipsportu
Sázení na Českou republiku v Tipsport

Kvalifikace na EURO 2024 se nezadržitelně blíží. Česká republika se postaví proti fotbalistům Albánie. Vsaďte si na vítězství České republiky s kurzem 2.34. Využít můžete také registrační bonus, který vám Tipsport nabízí, a to až 50 000 Kč na vaše první sázky. Kurzy jsou na České republiku sice mírně vyšší, na stranu druhou je česká reprezentace mírným favoritem.

Zápas Albánie vs. Česko se uskuteční v rámci kvalifikace na EURO 2024, tedy na Mistrovství Evropy ve fotbale, které se koná příští rok. Zápas se odehraje v rámci skupiny E a to 12.10.2023 od 20:45 v albánské Tiraně. Proti sobě se postaví první a druhý tým pětičlenné skupiny E. Albánie v současné době skupinu vede, Česká republika je druhá. Přečtěte si naši analýzu Albánie – Česko kurzové sázky a umístěte své nejlepší sázky.

🗓 Kdy:12. 10. 2023 od 20:45
🌐 Kde:AirAlbania Stadium, Tirana
Kde sledovat živě:ČT Sport
Albánie – Česko kurzové sázky:

Albánie Česko – kurzy na kvalifikaci EURO 2024

Ačkoli se proti sobě utká první Albánie s druhou Českou republikou, mírnějším favoritem je právě Česko. Na vítězství České republiky si můžete vsadit s kurzem 2.37, zatímco na vítězství domácích je vypsaný kurz 3.33. První utkání těchto dvou reprezentačních týmů nakonec skončilo překvapivou remízou 1:1. Na tu je v současné době vypsaný kurz 3.11.

Výhru potřebují obě reprezentace, důležité body by jednoho nebo druhého účastníka zápasu posunuly blíže k vysněnému postupu na EURO 2024. Abyste si udělali lepší přehled o aktuálně vypsaných kurzech na tuto událost, připravili jsme pro vás přehlednou tabulku.

Druh sázkyAlbánieRemízaČesko
1×23.503.032.34
Dvojitá šance1.641.421.33
Sázka bez remízy2.381.62
Oba týmy skórují1.991.73
Tým vstřelí dva a více branek3.635.47
Albánie – Česko kurzové sázky Tipsport. Kurzy ověřeny: 12.10.2023

Kdo je favoritem k vítězství v zápase Albánie proti České republice v říjnu 2023?

Podle aktuálních kurzů je favoritem česká reprezentace. Ačkoli první zápas skončil remízou, sázkové kanceláře i nadále favorizují Českou republiku. Je to dáno i tím, že Albánie se na EURO dostala zatím pouze v roce 2016. Dá se očekávat velmi tuhý boj, neboť body jsou potřeba pro oba aktéry tohoto utkání.

Předpověď fotbalového zápasu Albánie Česká republika 2023

Zápas mezi Albánií a Českou republikou se uskuteční 12. 10. 2023. Minulé setkání těchto týmů proběhlo 7. září letošního roku. Česká republika na domácím hřišti uhrála pouze remízu 1:1. I přes tento výsledek je ale mírným favoritem pro nadcházející utkání.

Albánie – Česko kurzové sázky

Situace v tabulce E je poměrně zamotaná. V současné době ji vede právě Albánie s 10 body. Druhá je Česká republika, která má ale jeden zápas k dobru. V případě, že by jeden z týmů vyhrál, výrazně by se posunul k možnému postupu na EURO 2024. Česká republika by ale měla mít k dispozici všechny reprezentanty a rozhodně nechce opakovat klopýtnutí, které předvedla na domácí půdě.

Po tomto duelu čeká na Albánii ještě zápas s aktuálně třetím Moldavskem a posledními Faerskými ostrovy. Česká republika má před sebou zápas se stejnými soupeři, navíc ji ale čeká také zápas s Polskem. Oba týmy tak mají o co hrát.

Kurzy pro vítěze skupiny E

Současná situace v tabulce skupiny E je velmi zamotaná. Podívejme se ale na jednotlivé kurzy, které má sázková kancelář Tipsport vypsané na vítěze skupiny E.

  • Česká republika – 1.88
  • Albánie – 3.00
  • Polsko – 5.00
  • Moldavsko – 45.00
  • Faerské ostrovy – již nemohou skupinu vyhrát

I z těchto kurzů vyplývá, že se proti sobě postaví dva aktuálně největší favorité na vítezství ve skupině E v rámci kvalifikace EURO 2024.

Albánie Česká republika sázkové tipy pro kvalifikaci na EURO 2024

Albánie vs. Česká republika, zápas, který se odehraje v albánské Tiraně 12. 10. 2023 od 20:45 již nyní přitahuje pohledy sázkařů nejen v Česku. Není se co divit, vždyť Česká republika se může posunout blíže k postupu na EURO 2024. 

V současné době jsou vypsané kurzy na výhru České republiky 2.37, na její neprohru pak 1.30. Velmi zajímavé kurzy jsou vypsané také na počet vstřelených branek. Na to, že Česká republika vstřelí 2 a více branek si můžete vsadit v kurzu 2.49, u Albánie je to dokonce 3.37. Doprovodné sázky u sázkové kanceláře Tipsport tak mohou přinést skutečně zajímavé příležitosti na zelené tikety. 

Reprezentace České republiky – favorit

Česká republika se řadí mezí mírného favorita nadcházejícího kvalifikačního utkání na EURO 2024. Již nyní víme, že si proti Albánii nezahrají některé opory, například Schick. Naštěstí se ale trenérovi Jaroslavu Šilhavému podařilo sehnat adekvátní náhradu. Jedná se například o kapitána fotbalové jednadvacítky Martina Vitíka.

Po zranění se naopak vrací David Jurásek, který pomůže české reprezentaci především v obraně. Kromě toho se může reprezentace opřít také o další zkušené hráče jako například o Vladimíra Coufala. Ten také burcuje tým, že postup je pro českou reprezentaci velmi důležitý.

Analýza Albánie

Mezi přední opory Albánské fotbalové reprezentace se řadí například obránce italské Atalanty Berat Djimsiti. Další obránce hrající v Itálii je Elseid Hysaj, který hraje za tým Lazio. V Itálii ještě zůstaneme. Záložník Kristjan Asllani poměrně pravidelně nastupuje za Inter Milán.

Jeden z předních útočníků albánské fotbalové reprezentace, Myrto Uzuni, hraje ve španělské LaLize za tým Granada. Jak je vidět, také Albánci se mohou opřít o zvučná jména fotbalistů, kteří hrají nejlepší evropské fotbalové ligy na světě.

Naše tipy Albánie – Česko kurzové sázky 2023

Náš tip na vítěze:
Česká republika
KURZ: 2.34
Vsaďte u Tipsportu
Náš tip na vítěze: Česká republika

Náš tip na vítěze zápasu je Česká republika, na kterou je vypsaný kurz 2.34. Pokud chcete mít jistotu, že vaše sázka bude vítězná i v případě, že by došlo k remíze, můžete si vsadit na kurz 1.19, že Česká republika neprohraje.

Velmi zajímavý je ale také kurz na Českou republiku v rámci celkového výsledku zápasu bez remízy. V tomto případě má Tipsport vypsaný kurz 1.58, který může být z pohledu sázkařů také velmi zajímavý. Stejně tak je zajímavý kurz na přesný výsledek zápasu 1:2, kdy je kurz 8.43. 

Albánie vs Česko analýza

Aby byla naše analýza skutečně kompletní, připravili jsme si pro vás také tabulku, kde zmiňujeme všechny podstatné statistické údaje, na základě kterých můžete ještě lépe zhodnotit možnosti vašich sázek.

Posledních 5 zápasůAlbánieČesko
Výhry – Remízy – Prohry3–1–1 2–3–0 
Držení míče Ø51,2 %54,6 %
Vstřelené branky89
Obdržené branky33
Průměr vstřelených branek na zápas1,61,8
Střel za zápas Ø9,214,8
Žlutých karet137

Jak je vidět z tabulky poslední pěti zápasů, které tyto týmy odehrály, můžeme vidět, že Česká republika má lepší držení míče, více vstřelených branek, a dokonce i více střel v průměru na zápas. I proto řadíme Českou republiku mezi favority na vítězství v tomto zápase. To však nejsou všechna pravidla dobré přípravy na sázení na zápas. Další tipy najdete v našem článku jak začít sázet na sport.

Vsaďte si na Českou republiku v kvalifikaci na Mistrovství Evropy 2024

Líbivé kurzy na favorita tohoto utkání má vypsaný Tipsport, jakožto jedna z největších sázkových kanceláří v České republice. Vsadit si ale samozřejmě můžete také u jiných sázkovek, kde můžete najít následující kurzy:

Sázkové KancelářeAlbánieRemízaČesko
Tipsport logo3.503.032.34Vsaďte v Tipsportu
Fortuna logo3.403.152.34Vsaďte ve Fortuně
Betano logo3.603.202.30Vsaďte v Betano
Merkurxtip logo3.373.132.36Vsaďte v MerkurXtip
Albánie – Česko kurzové sázky. Kurzy ověřeny: 12.10.2023

Jak vidíte v tabulce, kurzy se u některých sázkových kanceláří velmi liší. Nejvýhodnější kurz na vítězství České republiky je u sázkové kanceláře Tipsport, kde můžete narazit na kurz 2.34. Na remízu si nejlépe vsadíte u sázkovky Fortuna, kde je momentálně vypsaný kurz 3.15. V případě, že byste chtěli vsadit na výhru Albánie, pak je nejvýhodnější sázková kancelář Betano, která nabízí kurz 3.60. Více si můžete přečíst v našem dalším článku, jak úspěšně sázet na fotbal.

Sázkové tipy na zápas Albánie proti České republice dne 12.10.2023

V našem článku jsme probrali celou řadu sázkových možností, na které si můžete vsadit. Pojďme se ale podívat ještě na tři zajímavé příležitosti, které vám mohou také přinést zajímavé možnosti na výhru.

  1. V kurzu 2.25 si můžete vsadit na to, že Česká republika vyhraje zápas nebo povede o dvě branky. To je také velmi zajímavý kurz, zvláště když vezmeme v potaz, že Česko je skutečným favoritem tohoto utkání kvalifikace na EURO 2024.
  2. Vzhledem k výsledkům, které jsme vypsali v tabulce výše, může být pro sázející také zajímavá sázka na to, že každý tým dá v zápase jeden a více gólů. Na tuto událost Tipsport vypsal kurz 1.90, což není špatné zvláště, když vezmeme v potaz výsledek posledního vzájemného zápasu.
  3. Vzhledem k tomu, že jedním z našich tipů je, že by Česká republika mohla zvítězit 2.1, můžete si vsadit na to, že padnou v zápase přesně tři branky. V takovém případě je pro vás v rámci Tipsportu připraven kurz 4.35!

Kde sledovat zápas Albánie – Česko

Zápas Albánie vs. Česká republika budete moci sledovat prostřednictvím České televize, a to na kanálu ČT Sport. Zatím nemáme informace o tom, že by některá ze sázkových kanceláří tento zápas vysílala. I přesto ale můžete na tento zápas sázet v rámci live sázení. Kurzy na některé zmíněné události totiž mohou být ještě zajímavější než v rámci prematch kurzů.

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 v Německu

EURO 2024 se bude hrát v Německu, a to konkrétně v 10 různých městech. Celý turnaj vypukne 14. června 2024 a skončí 14. července 2024 velkolepým finále. V současné době probíhá kvalifikace, kde jednotlivé evropské týmy bojují o to, aby se mohly turnaje zúčastnit. Jediný tým, který má jistotu účasti je právě Německo jakožto pořadatelská země.

Mezi největší favority EURO 2024 se řadí reprezentace Francie a Anglie. Hostitelské Německo je adeptem na třetí místo. Své slovo ale rozhodně řeknou také jižní státy jako je Itálie, Španělsko nebo Portugalsko. EURO 2024 tak přinese velmi zajímavé souboje.