Clash of the Stars 6 kurzy a tipy na sázení

Patrik „Žralok“ Hübler
vyhrává
KURZ: 2.60
Vsaďte u Fortuny
René „Rendys“ Blahovský
vyhrává
KURZ: 1.40
Vsaďte u Fortuny

Zanedlouho nás čeká již šestý galavečer plný hvězd, které se utkají v ringu, aby divákům předvedly nezapomenutelnou show. Není řeč o ničem jiném než Clash of the Stars 6, tentokrát s tématem večera v thajském Bangkoku. V tomto článku se podíváme na Clash of the Stars 6 kurzy a tipy na sázení, prozradíme, kde se dá celá událost sledovat a rozebereme si jednotlivá utkání. Pojďme na to!

Zde je kompletní přehled informací:

Clash of the Stars 6Informace
🗓 Kdy?28. 10. 2023 v 18:00
🌐 Kde?O2 arena, Praha
Nejvyšší kurz bookmakera?Fortuna
Kde sledovat?Clash of the Stars TV, Fortuna TV
Clash of the Stars 6 kurzy a tipy na sázení

Clash of the Stars 6 kurzy (28. 10. 2023) 

Jako první se podíváme, jaké mají jednotlivé zápasy v Clash of the Stars 6 kurzy. Tabulka níže ukazuje základní přehled bojovníků a kurzy na výhru, které v tuto chvíli nabízí Fortuna. V tabulce jsou tučně označeni jasní favorité; detailní informace o jednotlivých utkáních probereme později v článku. 

Kompletní přehled zápasů najdete níže:

Bojovník 1Kurz na bojovníka 1Kurz na bojovníka 2Bojovník 2
Lukutuma2.311.50Grznár
Miss Problem1.552.32Zajícová
Kotlár2.531.42Datel
Icko
1.23
3.50Lboy
Rendys1.402.60Žralok
Benda
1.15
4.36Tišer/
Lakatoš/
Pizoška
Malej Zmijozel
1.14
4.51Max Green
Snejks
1.05
6.83Sajmonos
HuHu2.881.33Kobra
Satnady
1,11
5.05Playstation Princess
Bergino
1.29
3.09Riad
Král Pablo4.671.13Patrik Corleone
Rocky4.85
1.12
Podhorný
Kurzy ověřeny: 27.10.2023

Jak je z tabulky patrné, největší šance na výhru se připisují Zmijozelovi, Snejksovi a Tomáši Podhornému. Jiné zápasy nicméně nabízejí prostor pro nalezení hodnoty, kde se sázka může vyplatit. Za zmínku stojí například zápas Datla s Kotlárem a Grznára s Lukutumou, kterým se věnujeme níže. 

Vsaďte si na Clash of the Stars 6 na Fortuně

Clash of the Stars 6 kurzy jsou pravidelně vypisovány na Fortuně, která je také hlavním sázkovým partnerem této akce. Výhodou je, že se některé zápasy Clash of the Stars online přenášejí přímo na Fortuna TV. Stačí se jen zaregistrovat, provést vklad a uzavřít alespoň jednu sázku. Při sledování šestého galavečera si můžete také vyzkoušet live sázky. Fortuna Clash of the Stars ale bohužel nevysílá celé, pouze vybraná utkání.

U první registrace máte možnost využít také uvítacího bonusu ve výši 300 Kč v kreditech, jež lze využít na kurzové sázky i do online kasina. Při vytváření účtu máte možnost zvolit dva match deposit bonusy:

  • 1000 Kč bez rizika: Pokud vyberete bonus bez rizika a vložíte 500 Kč, získáte bonus 1000 Kč ihned po prosázení celého vkladu. Díky tomu získáte garanci, že se bonus vrátí celý.
  • Match deposit až 6000 Kč: Druhou variantou je match deposit do výše 6 000 Kč, který má poměr vkladu 200 % a stačí prosázet pouze 10x na tiketech s kurzem alespoň 2,00.

Clash of the Stars 6 sázky a sázkové tipy

Nyní se podíváme na detaily jednotlivých zápasů, které nás v Clash of the Stars 6 čekají. Základem úspěšných sázek jsou dobré informace o kondici, stavbě těla a předchozích výkonech jednotlivých bojovníků. Ty totiž mohou dramaticky ovlivnit výsledek každého utkání. Nejdůležitější údaje najdete přehledně v následujících odstavcích. Chcete-li se dozvědět více o sázení, přečtěte si náš článek o tom, jak začít sázet na sport.

Clash of the Stars 6 tipy: Žralok vs „Rendys“ Blahovský

Clash of the Stars 6 kurzy: Žralok vs Rendys Blahovský

Od tohoto zápasu si diváci slibují poměrně kvalitní podívanou, neboť oba účastníci mají bohaté zkušenosti. Žralok je trenérem, který v minulém ročníku kontroverzně napadl Bendu po porážce Kotlára. Do ringu se sice podívá poprvé, ale jeho příprava je nepochybná. Druhou stranu představuje kulturista Rendys, který má také připsáno několik úspěchů, ale v Clash of the Stars je poprvé.

René „Rendys“ Blahovský
Vítěz zápasu: „Rendys“ Blahovský
Náš typ
kurz: 1.33
Vsaďte u Fortuny

Clash of the Stars kurzy tentokrát hovoří ve prospěch nováčka Rendyse, jehož sparing partnerem je samotný Karlos Vémola. Kvůli tomu si bookmakeři představují mistrovský výkon, nicméně stres v kleci umí udělat své. V tomto případě je na místě porovnat zkušenosti a drive obou účastníků, protože zápas Žraloka a Rendyse může skrývat poměrně vysokou hodnotu. 

Clash of the Stars 6 tipy: Filip Grznár vs Lukáš „Lukutuma“ Tůma

grznar vs luktuma clash of the stars 6 kurzy

Nejsledovanějším a hlavním zápasem Clash of the Stars 6 bude ten mezi Grznárem a jeho oponentem Tůmou. Filip Grznár je svérázný YouTuber a bývalý kulturista, který se účastnil všech Clashů kromě pátého, přičemž prohrál pouze jednou. Lukáš Tůma byl účastníkem soutěže Like House, který také není v Clash of the Stars nováčkem; ve dvou předchozích utkáních byl pokaždé vítězem.

Filip Grznar clash of the stars 6 kurzy
Vítěz zápasu: Filip Grznár
Náš typ
kurz: 1.50
Vsaďte u Fortuny

Tento hlavní zápas večera bude nejspíš probíhat v poklidné atmosféře, protože Grznár a Lukutuma mezi sebou nemají rozepře. Naopak jsou poměrně dobří kamarádi, kteří zápas mezi sebou odmítali. Soutěží ve střední váze, přičemž Grznár je mírný favorit hlavně díky svým zkušenostem. Jak ale zápas dopadne, ukáže až samotný galavečer.  

Clash of the Stars 6 tipy: Datel vs Kotlár Security

valasek vs kotlar security

Datel je neznámější účastník turnaje, který se již dlouhou dobu pohybuje v prostoru showbyznysu. Svou kariéru začal na YouTube, kde natáčel herní videa a později vlogy. Na svém kanále má více než 400 000 odběratelů a stal se historicky prvním šampionem Clash of the Stars. Jaroslav Kotlár ve veřejném prostoru nepůsobí konzistentně, neboť se proslavil jedním propagačním videem pro svou bezpečnostní společnost Kotlár Security. Clash of the Stars se účastnil již 2krát, přičemž jednou dokázal porazit Lukáše „HuHu“ Procházku (což nebylo zrovna těžké).

Marek Valasek clash of the stars
Vítěz zápasu: Datel
Náš typ
kurz: 1.42
Vsaďte u Fortuny

Pravděpodobně druhý nejsledovanější zápas Clash of the Stars online, především kvůli popularitě obou účastníků, vznikl po neúspěšné spolupráci Datla a Kotlára. Mělo se jednat o hudební videoklip, kde nedošlo k vyplacení odměn. Není lepší způsob jak problém vyřešit, než pěstmi v ringu. Kotlár má silnější postavu, nicméně Datel má více zkušeností, díky čemuž je také mírným favoritem utkání

Clash of the Stars 6 tipy: Veronika Zajícová vs Miss Problem

Zajímavým zápasem bude nepochybně také Zajícová vs Miss Problem, a to především kvůli pozadí obou účastnic. Původní soupeřku Gelnarovou nahradila Veronika Zajícová, která je talentovaná bojovnice a zároveň účastnice Miss ČR. Miss Problem je na druhou stranu mistryní ČR v brazilském jiu jitsu, která se dnes věnuje především OnlyFans.

miss problem clash of the stars kurzy
Vítěz zápasu: Miss Problem
Náš typ
kurz: 1.55
Vsaďte u Fortuny

Ani v tomto případě Clash of the Stars 6 kurzy nehovoří jasně. Protože obě účastnice mají své přednosti, je velmi těžké predikovat výsledek zápasu. Souboj proběhne pod pravidly MMA underground, kde by mohla mít Zajícová výhodu, nicméně mírným favoritem zůstává Miss Problem. Důvodem tohoto utkání je nedávná názorová výměna účastnic, kde padlo i pár urážek ohledně inteligence. 

Clash of the Stars 6 tipy: Lukáš „Lboy“ vs Daniel „Icko“

Lboy je českým raperem francouzského původu, který má na svých klipech statisíce zhlédnutí. Clash of the Stars se účastnil již v minulosti, kde ale prohrál proti Janu Havlovi. Prvního nováčka v kleci představuje Daniel „Icko“ Klement, jenž se do klece podívá úplně poprvé. Na svých sociálních sítích nicméně sdílí průpravu na zápas, takže nelze pochybovat o jeho ambici vyhrát. 

icko clash of the stars kurzy
Vítěz zápasu: Icko
Náš typ
kurz: 1.23
Vsaďte u Fortuny

V tomto případě Fortuna Clash of the Stars popisuje jasně. Hlavním favoritem je nováček Icko, který svou stavbou těla pro Lboye představuje hrozbu. Je vyšší a silnější, nicméně mu chybí potřebné zkušenosti. Zajímavé také je, že nepůjde o zápas MMA, nýbrž thai box bez rukavic. Motivem utkání je útok na Klementova bratra Lboyem, jehož jde do ringu Icko pomstít. 

Clash of the Stars 6 tipy: Satnady vs Playstation Princess

Jedním z méně sledovaných zápasů Clash of the Stars 6 je mezi Satnady a Playstation Princess, kde ani jedna z účastnic nemá výrazné zkušenosti s bojem. První zmíněná se soutěže účastnila již v minulém galavečeru, kde ale poměrně výrazně prohrála. Věnuje se tvorbě videí a tatérství. Playstation Princess je o něco méně známá hudebnice, především raperka, a provozovatelka klubu. 

satnady clash of the stars kurzy
Vítěz zápasu: Satnady
Náš typ
kurz: 1.11
Vsaďte u Fortuny

Z toho pramení také původ konfliktu. Satnady údajně v klubu napadla Playstation Princess kvůli nevyřešeným sporům. Ty se však jednou provždy vyřeší v ringu Clash of the Stars. Kurzovým favoritem je Chomičová, neboť má oproti Žaludové alespoň nějaké zkušenosti s bojem.

Clash of the Stars 6 tipy: Malej Zmijozel vs Max Green

Na rozdíl od předchozího nebude zápas mezi Zmijozelem a Max Greenem sportovní podívanou, ale spíše bizarním počinem, u kterého nejeden sledující pocítí cringe. Dominik Radl je nejmenším bojovníkem Clash of the Stars; měří asi 140 cm. Max Green je naopak známý pro zápas s Markem Kalubou, který proběhl minulý galavečer a je označovaný za nejhorší zápas v historii MMA.

malej zmijozel clash of the stars kurzy
Vítěz zápasu: Malej Zmijozel
Náš typ
kurz: 1.14
Vsaďte u Fortuny

Ačkoliv má Zmijozel mnohem menší postavu, trénuje s profesionálními zápasníky a na souboje se dobře připravuje. Není proto divu, že je kurz na jeho výhru 1.14 oproti Greenovým 4.51. Clash of the Stars online dělá především show, a tohle bude jedna z nejhorších podívaných, v tom nejlepším smyslu. Každý chce totiž vidět Davida porazit Goliáše.

Clash of the Stars 6 tipy: Kobra vs HuHu

Další z bizarních zápasů bude probíhat mezi Lukášem „HuHu“ Procházkou, který byl účastníkem Clash of the Stars již dvakrát, a TikTokerem Kobrou, jež do soutěže zavítá poprvé. HuHu je známý pro své rychlé porážky, protože v obou zápasech podlehl ještě před první minutou boje. O Slovákovi Kuťkovi toho zatím moc nevíme, protože se jedná o méně známou osobnost. 

kobra clash of the stars 6 kurzyhuhu clash of the stars 6 kurzy
Vítěz zápasu: Kobra
Náš typ
kurz: 1.33
Vsaďte u Fortuny

Konflikt mezi účastníky klasicky vznikl na internetu, tentokrát byl předmětem Kuťkův údajný alkoholismus. Znovu se jedná o pokus Clash of the Stars online co nejvíce zpropagovat a od skutečného MMA bude mít tento zápas daleko. Kobra je mírným favoritem nikoliv proto, že by byl dobrý bojovník, ale protože HuHu je dle posledních výsledků špatný.

Clash of the Stars 6 tipy: Snejks vs Sajmonos

Legendární video bojovníka, které obsahuje jednu hlášku za druhou. Tajemná komnata, pomalu Snejksi a další se do české popkultury zapsaly už nadobro. Pavel Měsíček se díky tomuto klipu proslavil a vybudoval tak svou kariéru bojovníka přímo z betonového nádvoří. Sajmonos je také internetovou hvězdou, ačkoliv méně známou. Na svůj TikTok natáčí videa s různými strategiemi války a boje, která však patří do jiné tajemné komnaty, komnaty bizáru. 

snejks clash of the stars 6 kurzysajmonos clash of the stars 6 kurzy
Vítěz zápasu: Snejks
Náš typ
kurz: 1.05
Vsaďte u Fortuny

Další ze zápasů, kde diváci pravděpodobně ucítí nepříjemný pocit studu za bojovníky, má za účel co nejvíce zpropagovat akci. Snejks se v minulých galavečerech předvedl jako dravý bojovník, který se nebojí zasadit tvrdou ránu. Navíc má oproti nováčkovi Sajmonosovi poměrně silnou postavu, kvůli čemuž je vůbec největším favoritem večera. 

Clash of the Stars 6 tipy: Adam „Bergino“ Berger vs Riad Charawani

Dva nováčci, kteří se v Clash of the Stars 6 objeví úplně poprvé, mají poměrně nevyrovnané síly. Zatímco Bergino je poměrně málo známý boxer, který vytváří videa a komentuje sportovní utkání pro různé deníky, Riad je ještě míň známý rapper. Ačkoliv má hudebník zkušenosti s jiu jitsu, prozatím získal jen bílý pásek, který obdrží každý ihned po přihlášení do kurzu.

Protože bude zápas probíhat podle pravidel MMA, Riad má při uplatnění zkušeností z jiu jitsu malou šanci na výhru. Boxer Bergino má nicméně mnohem více zkušeností v ringu a mnohem lepší kondici, kvůli čemuž je také jasným favoritem na vítězství. Na druhou stranu se pravděpodobně bude jednat o dobrou podívanou, na rozdíl od předchozího utkání. 

Clash of the Stars 6 tipy: Král Pablo vs Patrik Corleone

V prostoru TikToku zůstaneme také u zápasu samozvaného krále Pabla a Patrika Corleoneho, kteří se na sociálních sítích prezentují jako velké hvězdy. Jejich počet sledujících však hovoří jinak, neboť oba mají dohromady asi 40 000 sledujících. Není to málo, ale na korunu s červeným granátem to ještě nestačí. Oba jsou v soutěži poprvé a jejich příprava zůstává spíše v soukromí.

patrik corleone clash of the stars kurzy
Vítěz zápasu: Patrik Corleone
Náš typ
kurz: 1.13
Vsaďte u Fortuny

Clash of the Stars kurzy avizují úspěch Patrika Corleoneho, který má vyšší hmotnost a silnější postavu. Pravděpodobně to ale nehraje žádnou roli, protože zápas bude především show. Mezi účastníky neexistuje žádný známý spor, nicméně na tiskových konferencích proběhlo hned několik potyček. Na utkání se tedy doporučujeme podívat pro zábavu, ale sázky bychom nechali na jiná. 

Clash of the Stars 6 tipy: Radim Volák vs Tomáš Podhorný

Předposlední zápas Clash of the Stars 6 proběhne mezi Radimem Volákem a Tomášem Podhorným, kteří pocházejí z Ostravy. Konflikt pramení z údajných sporů mezi známými, nicméně utkání bude pravděpodobně dobrou podívanou. Oba soutěžící se totiž zabývají fitness a na zápas se poctivě připravují. Zápas bude v thai boxu v malých rukavičkách.

Vítěz zápasu: Tomáš Podhorný
Náš typ
kurz: 1.12
Vsaďte u Fortuny

Favoritem utkání je Tomáš Podhorný, který trénuje s Václavem Mikuláškem, tehdejším bojovníkem v Oktagonu. Ačkoliv sám Podhorný nikdy nebojoval, na rozdíl od Rockyho, jež byl účastníkem jednoho Clash of the Stars, jeho průprava by měla být velmi kvalitní. To se také propisuje do obrovského kurzového rozdílu mezi zápasníky.

Clash of the Stars 6 tipy: Karlos Benda vs Lakatoš, Pizoška, Tišer

Benda Lakatoš Pizoška Tišer

Na konec máme pravděpodobně nejbizarnější zápas, ale to k Clash of the Stars zkrátka patří. Karlos Benda je fitness instruktor a kulturista, který je velmi známou tváří předchozích galavečerů. Celkově si připsal prohru a dvě výhry, přičemž jedna byla proti zmiňovanému Kotlárovi. Od té doby Bendovi chodí z romské komunity desítky výzev k souboji, které se letos vyřeší jednou provždy. V ringu se totiž utká s třemi Romy: Lakatošem, Pizoškou a Tišerem. 

Karlos Benda clash of the stars 6 kurzy
Vítěz zápasu: Karlos Benda
Náš typ
kurz: 1.15
Vsaďte u Fortuny

Oponenti oproti Bendovi nemají žádné zkušenosti s bojem v ringu, takže asi dokážete sami předpovědět, jak zápas dopadne. O tom svědčí také kurzy na Fortuně, kde je Benda jasným favoritem. Ačkoliv je možné, že jej tři zápasy unaví a podlehne například v posledním kole, je to spíše nepravděpodobné. Co je však jisté, nebude se jednat o kvalitní podívanou, ale další marketingovou snahu zpropagovat večer. 

Clash of the Stars 6 karta (28.10.2023)

Níže najdete kartu zápasů Clash of the Stars 6, který proběhne 28. 10. 2023. V tabulce najdete styl boje a jména zápasníků. Pořadí zápasů v kartě je od posledního utkání k prvnímu, přičemž poslední zápasy bývají zároveň ty hlavní. 

Clash of the Stars 6 karta zápasů:

Bojovník 1Bojovník 2Disciplína
Lukáš „Lukutuma“ TůmaFilip GrznárMMA
Marek „Datel“ ValášekJaroslav „Kotlár Security“ KotlárMMA bez rukavic
Karlos BendaLakatoš, Pizoška, TišerMMA
Veronika ZajícováMichaela „Miss Problem“ DostálováUnderground
Lukáš „Lboy“ NárovecDaniel „Icko“ KlementThai box bez rukavic
Anastasija „Satnady“ ChomičováGabriela „Playstation Princess“ ŽaludováMMA
Dominik „Malej Zmijozel“ RadlJiří „Max Green“ JanouchMMA
Patrik „Žralok“ HüblerRené „Rendys“ BlahovskýMMA
Adam „Bergino“ BergerRiad CharawaniMMA
Pavel „Snejks“ MěsíčekŠimon „Sajmonos“ ValentaMMA
Lukáš „Král Pablo“ BartošPatrik „Corleone“ HorváthMMA
Peter „Kobra“ KuťkaLukáš „HuHu“ ProcházkaMMA
Radim „Rocky“ VolákTomáš PodhornýThai box v malých rukavicích

Clash of the Stars 6 online – Kde sledovat?

Stejně jako minulé galavečery, Clash of the Stars 6 lze sledovat hned několika způsoby. První z nich je živě v O2 aréně, kde se ceny lístků pohybují od 1000 Kč za nejvzdálenější místa až po přeprodávané vstupenky přímo u ringu za 7 000 Kč. Mnohem dostupnější variantou je ale pořízení tzv PPV (pay per view) přenosu, jehož ceny se pohybují v nižších řádech. V tabulce níže najdete ceny minulého přenosu (pro CotS 6 ještě nebyly zveřejněny):

KvalitaCena
HD stream229 Kč
Full HD stream249 Kč

Jak sledovat Clash of the Stars na Fortuně: Návod krok za krokem

Jakožto hlavní sázkový partner přenáší Fortuna Clash of the Stars na své sázkové stránce. Bohužel se ale jedná pouze o vybrané zápasy. Které to budou konkrétně, zatím nevíme. Sledování na Fortuna TV je nicméně zdarma. Stačí se jen zaregistrovat, uzavřít sázku a mít nějaký zůstatek na kontě. Celý proces se dá shrnout do těchto kroků:

  1. Zaregistrujte se: Jako první je nutné založit si účet u Fortuny. Navštivte její stránku, vyplňte formulář a ověřte svou identitu. Nezapomeňte si vybrat také jeden ze skvělých bonusů.
  2. Vložte prostředky: Po dokončení registrace bude nutné vložit nějaké finance. Podmínkou pro sledování zápasů je totiž zůstatek na uživatelském kontě. Na výběr máte hned několik možností jako platební karty, bankovní převod či e-peněženky. 
  3. Uzavřete sázku: Uzavřete sázku alespoň na jeden zápas Clash of the Stars, aby se vám odemkla možnost streamování. Minimální výše zatím nebyla stanovena. 
  4. Vyberte zápas: Po uzavření sázky se budete moci dívat na přenos některých zápasů. Konkrétní podoba vysílaných zápasů zatím nebyla uvedena, nicméně můžeme předpokládat, že hlavní zápasy přenášeny živě budou. 
  5. Sledujte: Klikněte na okno streamu, které se nachází na pravé straně obrazovky. Pokud jste splnili všechny předchozí kroky, přenos se vám zapne a vy budete moci sledovat zápas.

Clash of the Stars 6 kurzy – Často kladené otázky

Clash of the Stars kurzy vypisuje jakožto hlavní sázkový partner pouze Fortuna. Celý přenos se dá sledovat na Clash of the Stars TV, ale Fortuna Clash of the Stars bude přenášet také (vybrané zápasy).

Clash of the Stars 6 proběhne 28. 10. 2023 v 18:00. Konat se bude v pražské O2 areně.

V hlavním zápase večera se utká Filip Grznár s Lukášem „Lukutumou“ Tůmou. Celý Clash of the Stars program najdete v článku.

Galavečer bude probíhat v duchu velkých i malých zápasů. Můžete se těšit na zápas Filipa Grznára a Lukutumy, od kterých si slibujeme velkou podívanou. Za zmínku stojí také zápas Datla a Kotlára.

PPV Clash of the Stars 6 si můžete spustit přímo na oficiálních stránkách galavečera. Stačí provést platbu kartou či jinou platební metodou, čímž získáte přístup k živému přenosu.

V tuto chvíli je možné vsadit na Fortuně, která je hlavním sázkovým partnerem pořadu, a na Tipsportu, kde se kurzy objevily teprve nedávno.