Clash of the Stars 8 kurzy a tipy na sázení

Clash of the Stars 8 nám přinese opět velmi očekávanou a také bizarní podívanou. Již nyní jsou lístky na tuto akci beznadějně vyprodané. Je vidět, že o tento galavečer je enormní zájem, a to i z pohledu sázkových kanceláří. Fortuna již připravila první kurzy na sázkové možnosti této gale. Pokusím se pro vás shrnout Clash of the Stars sázky a poradím vám, kde vsadit na Clash of the Stars 8!

Tomáš „Dynamo“ Křižan
Vítěz zápasu
KURZ: 1.55
Vsadit si na zápas
Filip Grznár
Vítěz zápasu
KURZ: 2.32
Vsadit si na zápas
Analýza sázky na největší výhru

Pokud využijete bonusu 1 300 Kč na první sázky, vložte minimální částku, aby získat maximální bonus za vklad, tedy 500 Kč. Dostanete tedy bonus 1000 Kč plus 300 Kč za registraci, což celkem činí 1300 Kč. Pokud vsadíte celou částku na sázku s kurzem 2.32 a Filip Grznár vyhraje, váš celkový zisk bude 3016 Kč. Pokud odečtete svůj původní vklad 500 Kč zůstane 2516 Kč jako váš čistý zisk z tohoto sázku.

Kompletní informace o nadcházejícím galavečeru:

Clash of the Stars 8Informace
🗓 Kdy?22.06.2024 v 18:00
🌐 Kde?Ostravar aréna
Nejvyšší kurz bookmakera?Fortuna
Kde sledovat?Clash of the Stars TV, Fortuna TV
Clash of the Stars 8 kurzy
Clash of the Stars 8 kurzy a tipy na sázení

Clash of the Stars 8 kurzy (22. 06. 2024) 

Seznam účastníků Clash of the Stars 8 je již znám. Fortuna právě stanovila kurzy pro jednotlivé souboje. V osmém vydání se představí postavy, které jsme již mohli vidět na Clash of the Stars, ale objeví se i zcela noví účastníci. Podívejte se níže, jak vypadají kurzy pro každého zápasníka a který z nich má největší šance na vítězství.

Kompletní přehled zápasů najdete níže:

Bojovník 1Kurz na bojovníka 1Kurz na bojovníka 2Bojovník 2
Margina4.69
1.16
Juřička 
Dzaba2.34
1.60
Charizian
Michálek
1.54
2.22Bukys, Corleone
Rybka
1.02
8.44Huhu
Novby
1.13
5.25Lukeš
Podhorný
1.20
4.13Bayer 
BabaJaga
1.05
8.14Sandro
Fayne
1.11
5.73Gangstaboy
Benda
1.01
9.19Taxi kar
Pomalu Snejksi2.47
1.48
Kocián
KrutoHanka
1.18
4.39Miss Problem
Dynamo
1.55
2.32Grznár
Clash of the Stars 8 Kurzy Fortuna

Samotné kurzy na sázky nemusí být pro všechny srozumitelné. Proto jsem pro vás přepočítal šance na vítězství pro každého zápasníka v páru. Díky tomu můžete ihned zjistit, na koho se vyplatí sázet, a poté ověřit, zda je kurz atraktivní. Tím by mělo být sázení na vítěze Clash of the Stars 8 mnohem snazší a podložené analýzou. Samozřejmě to také zvyšuje šance na výhru sázky.

 • 20%
  Margina
  4.69
  1.16
  Juřička 
  80%
 • 41%
  Dzaba
  2.34
  1.6
  Charizian
  59%
 • 59%
  Michálek
  1.54
  2.22
  Bukys, Corleone
  41%
 • 89%
  Rybka
  1.02
  8.44
  Huhu
  11%
 • 82%
  Novby
  1.13
  5.25
  Lukeš
  18%
 • 78%
  Podhorný
  1.2
  4.13
  Bayer
  22%
 • 89%
  BabaJaga
  1.05
  8.14
  Sandro
  11%
 • 84%
  Fayne
  1.11
  5.73
  Gangstaboy
  16%
 • 90%
  Benda
  1.01
  9.19
  Taxi kar
  10%
 • 37%
  Pomalu Snejksi
  2.47
  1.48
  Kocián
  63%
 • 79%
  KrutoHanka
  1.18
  4.39
  Miss Problem
  21%
 • 60%
  Dynamo
  1.55
  2.32
  Grznár
  40%

Kurzy nezohledňují provizi sázkové kanceláře.

Kurzy na vítězství Clash of the Stars 8 již také nabízí Tipsport. Zatím tento sázkový kancelář nemá příliš mnoho co nabídnout. Prezentují se následovně:

SázkaKrutoHankaMiss ProblemTipsport
Vítěz zápasu do rozhodnutí1.184.39Vsadit
Clash of the Stars 8 Kurzy Tipsport

Clash of the Stars 8 sázky a sázkové tipy

Připravil jsem pro vás tipy na nejdůležitější zápasy nadcházejícího galavečera. Podívejme se blíže na klíčové souboje, které zahrnují střety mezi Václavem „Babou jagou“ Mikuláškem a Alessandrem „Sandrem“ Jandejskem, Markem „Datelem“ Valáškem a Davidem „Čonným“ Čonkou, a také Filipem Grznárem a Dynamem. Analyzuji jejich šance a přináším vám své předpovědi. Chcete-li se dozvědět více o sázení, přečtěte si můj článek o tom, jak začít sázet na sport.

Dynamo vs Grznár – sázkové tipy

dynamo vs grznar clash of the stars kurzy

Filip Grznár je známý jako český MMA zápasník a bývalý profesionální kulturista. Jeho zkušenosti ve silových sportech a bojových uměních ho činí konkurenceschopným soupeřem. I když ve své MMA kariéře zaznamenal jak vítězství, tak porážky, jeho zkušenosti z bojů na Clash of the Stars, kde získával tituly, naznačují jeho schopnost zvládat tlak a adaptovat se na různé bojové styly.

Tomáš Križan, známý jako „Dynamo“, je také zkušeným zápasníkem, který si vybudoval reputaci na pevných dovednostech a tvrdosti v ringu. Jeho nižší kurzy u sázkových kanceláří (1.55 proti 2.32 pro Grznára) naznačují, že sázkové kanceláře ho vidí jako favorita tohoto zápasu, což může být spojeno s jeho konzistentními výsledky v minulosti a technickou zručností.

S ohledem na dostupná data se zdá, že Tomáš Križan je spolehlivější volbou pro sázky, díky jeho stabilnímu zázemí a menší variabilitě výsledků. Nicméně, s ohledem na dynamiku MMA a historii nečekaných obratů, je také vhodné zvážit potenciál Filipa Grznára k překvapení. Budoucí sázkaři by měli zvážit jak sportovní formu zápasníků, tak specifika zápasu, které mohou preferovat různé dovednosti. My sázíme na větší zkušenosti Grznára a s ohledem na zajímavý kurz si myslím, že stojí za to tuto sázku zvážit.

Filip Grznar clash of the stars 8 kurzy
Grznár vyhraje
Náš typ
kurz: 2.32
Vsadit si na zápas

Datel vs. Čonny – tip na zápas

datel vs conny clash of the stars tipy

Souboj mezi Markem „Datelem“ Valáškem a Davidem „Čonnym“ Čonkou slibuje vzrušující bitvu v ringu. Marek „Datel“ Valášek, populární influencer a youtuber, známý svými humornými videi a výzvami, už má nějaké zkušenosti z celebritních zápasů. Jeho zapojení do tréninků boxu a MMA pod dohledem zkušených trenérů mu umožňuje profesionální přístup k soubojům. Valášek se vyznačuje skvělou fyzickou kondicí a odhodláním, což z něj dělá těžkého soupeře. Jeho dynamický styl boje a schopnost rychle se přizpůsobit situaci v ringu mohou být klíčové v souboji s Čonnym.

Když se podívám na přípravy a zkušenosti obou bojovníků, myslím si, že větší šance na výhru má Marek „Datel“ Valášek. Jeho větší zkušenosti v celebritních zápasech a intenzivní tréninky pod vedením profesionálních trenérů mu mohou dát výhodu v ringu. Valášek se vyznačuje velkou mrštností a rychlostí, což může Čonnyho překvapit a naklonit misku vah na jeho stranu. I když David „Čonny“ Čonka bude jistě náročným protivníkem, zdá se, že Valášek má větší šanci na vítězství v tomto vzrušujícím souboji.

Fortuna
Datel vyhraje
Náš typ
kurz: 1.64
Vsadit si na zápas

Baba jaga vs. Sandro – tip na zápas

babajaga vs sandro clash of the stars tipy a kurzy

Souboj mezi Václavem „Babou jagou“ Mikuláškem a Alessandrem „Sandrem“ Jandejskem slibuje napínavou bitvu v ringu. Václav „Baba jaga“ Mikulášek je známý bojovník MMA s bohatými zkušenostmi v různých organizacích. Jeho tvrdý styl boje a schopnost přizpůsobit se soupeřům ho činí obávaným protivníkem. Mikulášek je známý svou agresivitou a silou, což mu často pomáhá získat převahu v zápasech. Jeho tréninkový režim je intenzivní a zaměřený na zlepšení fyzické kondice a technických dovedností. Alessandro „Sandro“ Jandejsek je rovněž zkušený bojovník s pozoruhodným záznamem v K1 a kickboxu, kde má na kontě přes 20 zápasů a dokonce jeden titul. Proslavil se také svou účastí v reality show Love Island, což mu přineslo širokou popularitu.

Tento zápas bude jedinečný díky neobvyklým hybridním pravidlům. V prvním kole se bojovníci mohou utkat pouze v boxu, ve druhém kole budou bojovat podle pravidel K1, a ve třetím kole přejdou na pravidla MMA. Mikulášek má rozsáhlé zkušenosti s profesionálním MMA, což mu dává výhodu v posledním kole. Na druhé straně, Jandejsek, se svými zkušenostmi v K1 a kickboxu, může dominovat ve druhém kole. Tato různorodost pravidel přidává další vrstvu vzrušení a strategie do celého zápasu.

Po analýze schopností a zkušeností obou bojovníků se přikláním k předpovědi vítězství Baby jagy Mikuláška. Jeho větší zkušenosti v MMA a agresivní styl boje mohou být rozhodujícími faktory v tomto zápase. Mikulášek má schopnost rychle získat převahu a jeho síla může být klíčová proti technické preciznosti Jandejska. I když Sandro bude určitě tvrdým soupeřem, zdá se, že Mikulášek má o něco lepší šance na vítězství díky svým zkušenostem a bojovému stylu. Navíc, s ohledem na pravidla jednotlivých kol, Mikulášek by mohl mít navrch v závěrečném kole, kde jeho dovednosti v MMA mohou být rozhodující.

Fortuna
BabaJaga vyhraje
Náš typ
kurz: 1.05
Vsadit si na zápas

Vsaďte si na Clash of the Stars 8 na Fortuně

Vsaďte si na Clash of the Stars 8 na Fortuně

Fortuna je oficiálním sponzorem Clash of the Stars 8, takže stojí za to podívat se na bonusovou nabídku tohoto sázkového kanceláře. Lze předpokládat, že kurzy na tuto galu ve Fortuně budou nejvýhodnější na trhu a samotná Fortuna nabízí svým novým zákazníkům velmi zajímavé podmínky. Podívejme se, jak je můžeme využít v případě Clash of the Stars 8 a co udělat, aby se vyhrálo co nejvíce s co nejmenšími náklady.

Fortuna nabízí bonus pro nové hráče ve stálé výši 300 Kč za samotnou registraci účtu. To je dobrý začátek, ale je možné získat ještě více v rámci nabídky za první vklad. Vše závisí na vašem stylu hry a zábavy, kterou si vyberete. Můžete si vybrat bonus 1300 Kč nebo 6000 Kč na první sázky.

Bonus 1300 Kč

Aby získat co nejvíce z bonusu a maximálně využít podmínky pro získání bonusu 1300 Kč ve Fortuně, projdeme následující kroky:

 1. Počáteční vklad: Vložíte 500 CZK, aby maximalizovat bonus za vklad.
 2. Bonus za vklad: Obdržíte 200% z vašeho vkladu 500 CZK, což dává 1000 CZK.
 3. Bonus za registraci: Dalších 300 CZK za registraci, což spolu s bonusem za vklad dává celkem 1300 CZK bonusu.
 4. Celková částka k sázení: 500 CZK (váš vklad) + 1300 CZK (bonus) = 1800 CZK.
 5. Výpočet potenciální výhry: Celková částka 1800 CZK vynásobená kurzem 1.65 činí 2970 CZK.
 6. Čistý zisk: Potenciální výhra 2970 CZK mínus počáteční vklad 500 CZK dává čistý zisk 2470 CZK.

Shrnutí: Po vložení 500 CZK a využití dostupného bonusu, když vsadíte celou částku na sázku s kurzem 1.65, můžete získat 2970 CZK, z čehož 2470 CZK je čistý zisk bez započítání vloženého vkladu.

Velkou výhodou je, že vedle předzápasových kurzů můžete na Clash of the Star 8 sázet také v rámci live kurzů. Ty se často mění, protože proti sobě v kleci zpravidla nastupují amatéři a podceněná příprava jednoho z nich může znamenat obrovský obrat v kurzech během několika málo sekund. Vyplatí se proto bedlivě sledovat Clash of the Stars kurzy i pár minut před zahájením samotného zápasu.

Clash of the Stars – Speciál

V rámci sportovních a zábavních sázkových trhů se často objevují nabídky, které mohou být pro mnohé lákavé svými vysokými kurzami. Nicméně, některé z nich mohou být z hlediska etiky a férovosti kontroverzní. Pojďme se podívat na několik příkladů, které byly nedávno nabízeny, a prozkoumat, proč by mohly být problematické.

 1. Peter Kuťka vyhraje a oznámí kandidaturu na prezidenta – Tento typ sázky dává účastníku, o kterém se sází, úplnou kontrolu nad výsledkem. Peter může jednoduše oznámit svou kandidaturu bez ohledu na to, zda má skutečný záměr kandidovat, což činí tuto sázku vysoce manipulativní.
 2. Martin Kocián zazpívá úryvek skladby „Lunetic-Máma“ – Stejně jako v případě politické kandidatury, i zde má účastník plnou kontrolu nad tím, zda sázku „vyhraje“ nebo ne. Martin může rozhodnout zpívat nebo nezpívat na základě svého vlastního rozhodnutí, což opět otvírá dveře pro možnou manipulaci.
 3. David Čonka vyhraje a vyzve Marka Valáška do zápasu 2v2 – Tento zaklad má podobný problém, protože David může jednoduše rozhodnout o výzvě bez ohledu na to, jak skutečně probíhal zápas. Taková sázka dává příliš mnoho moci jednomu účastníku a stává se potenciálně nepředvídatelnou.

Má cenu sázet na takovéto zaklady?

Obecně platí, že sázet na události, které mohou být snadno manipulovány účastníky, není dobrou strategií pro sázení. Nejenže to může vést k etickým dilematům, ale také může snížit důvěru v celý systém sázení. Je lepší se zaměřit na sázky, které jsou založeny na neovlivnitelných událostech nebo výsledcích, kde má štěstí nebo dovednosti větší vliv než samotná volba účastníka.

Sázkaři by měli být ostražití a vybírat si sázky, které jsou transparentní a založené na férových a objektivně měřitelných kritériích. Vždy je důležité si uvědomit, že sázky by měly být formou zábavy, nikoli způsobem zaručeného zisku.

Clash of the Stars 8 účastníci a karta (22. 6. 2024)

Seznámili jsme se již s účastníky Clash of the Stars 8. Objevují se zde zajímavá jména a postavy, které přinesou unikátní charakter a styl do soutěží. To slibuje vzrušující a intenzivní souboje na nadcházejícím Clash of the Stars.

Zde je seznam účastníků akce Clash of the Stars spolu s krátkými charakteristikami každé postavy:

 • Václav „Baba Jaga” Mikulášek – Vystupuje podruhé v řadě na Clash, známý z míšených bojových umění, favorit sázkových kanceláří ve svém zápase.
 • Sandro Jandejsek – Účastník reality show Love Island, nastupuje místo bývalého profesionálního zápasníka, vyzve Babu Jagu ve třech stylech boje: boxu, kickboxingu a MMA.
 • Filip Grznár – Anabolický kolos, známý z předchozích vystoupení na Clash, změří síly v MMA boji do 84 kilogramů s Tomášem Križanem.
 • Tomáš „Dynamo” Križan – Známý svou tvrdostí a zkušenostmi v ringu, jeho soupeřem bude Filip Grznár.
 • Hanka Gelnarová – Vlivná osobnost, měla se utkat v předchozí edici, která byla zrušena kvůli jejímu zranění, nyní se vrací jako favoritka.
 • Michaela Dostálová „Miss Problem” – Bývalá profesionální bojovnice, známá také jako „Miss Problem”, bude bojovat v undergroundovém stylu.
 • Martin Kocián – Bývalý člen chlapecké skupiny Lunetic, debituje na Clash, jeho soupeřem bude „Snejks”.
 • Pavel „Snejks” Měsíček – Zkušený boxer, který se postaví proti Martinovi Kociánovi v jeho debutovém zápase.
 • Karlos Benda – Vracející se účastník Clash, tentokrát jeho soupeřem bude „Taxi kare” Radek Blažek.
 • Radek „Taxi kare” Blažek – Postaví se proti Karlovi Bendovi v MMA ringu, oba mají za sebou zkušenosti z Clash.
 • Jiří „Novby” Bláha – Streamer známý svým extravagantním chováním, změří síly s hercem Stanislavem Lukešem v MMA boji.
 • Stanislav Lukeš – Herec, který se utká v MMA boji proti Jiřímu „Novbymu” Bláha.
 • Marek „Dzięcioł” Valášek – Jeden z účastníků souboje, známý z předchozích bojů na Clash, jeho soupeřem bude „Čonny”.
 • David „Čonny” Čonka – Známý jako „Čonny”, vyzve Marka „Dzięcioła” Valáška, oba nejsou příliš nakloněni přátelství mimo ring.

Clash of the Stars 8 karta

22.06. 18:00Samir MarginaJiří Juřička 
22.06. 18:00Christian Nathan DzabaJiří Charizian
22.06. 18:10Jan MichálekLukáš „Bukys“ Bukovaz,
Patrik „Corleone“ Horváth
22.06. 18:20Jan RybkaLukáš „Huhu“ Procházka
22.06. 18:40Jiří „Novby“ BláhaStanislav Lukeš
22.06. 18:50Tomáš PodhornýDan Bayer
22.06. 19:10Václav „BabaJaga“ MikulášekAlessandro „Sandro“ Jandejsek
22.06. 19:20Miroslav „Fayne“ LonerTadeáš „Gangstaboy“ Veselý
22.06. 19:30Karlos Benda Radek „Taxi kar“ Blažek
22.06. 19:50Pavel „Pomalu Snejksi“ MěsíčekMartin Kocián
22.06. 20:00Hana „KrutoHanka“ GelnarováMichaela „Miss Problem“ Dostálová
22.06. 20:10Tomáš „Dynamo“ KrižanFilip Grznár
Clash of the Stars 8 karta

Co dalšího uvidíme na Clash of the Stars 8

Vedle mnoha známých tváří přímo v kleci se můžeme těšit také na spoustu influencerů a hvězdiček, které se přijdou na galavečer podívat. Celá show bývá doprovázena propracovanými světelnými efekty, skvělými nástupovkami které si pro vás Clash of the Stars účastníci připravili. V rámci nástupovek si některý z nich dokáže připravit velmi zajímavou podívanou, zpestřenou například hudebním doprovodem.

Navíc se můžeme také těšit na zajímavé rozhovory s lidmi, které uvidíme na dalších galavečerech, případně s těmi, kteří mají co říct k aktuálnímu dění. Zkrátka jako obvykle bude Clash of the Stars obrovským galavečerem plným soubojů, zábavy i bizáru. 

Clash of the Stars 8 online – Kde sledovat?

Clash of the Stars 8 můžete sledovat hned několika způsoby. Tím nejatraktivnějším sledováním bude samozřejmě přímo ve Sportovní hale Fortuna, lístky na tuto akci jsou ale již beznadějně vyprodané. Druhou možností je pak sledování zápasů a celého galavečera na Clash of the Stars PPV. V současné době ještě není prodej PPV zahájen, níže ale přinášíme tabulku s cenami za minulý stream:

KvalitaCena
HD stream229 Kč
Full HD stream249 Kč
Clash of the Stars 8 kde sledovat

Jak sledovat Clash of the Stars na Fortuně: Návod krok za krokem

Jakožto hlavní sázkový partner přenáší Fortuna Clash of the Stars na své sázkové stránce. Bohužel se ale jedná pouze o vybrané zápasy. Které to budou konkrétně, zatím nevíme. Sledování na Fortuna TV je nicméně zdarma. Stačí se jen zaregistrovat, uzavřít sázku a mít nějaký zůstatek na kontě. Celý proces se dá shrnout do těchto kroků:

 1. Zaregistrujte se: Jako první je nutné založit si účet u Fortuny. Navštivte její stránku, vyplňte formulář a ověřte svou identitu. Nezapomeňte si vybrat také jeden ze skvělých bonusů.
 2. Vložte prostředky: Po dokončení registrace bude nutné vložit nějaké finance. Podmínkou pro sledování zápasů je totiž zůstatek na uživatelském kontě. Na výběr máte hned několik možností jako platební karty, bankovní převod či e-peněženky. 
 3. Uzavřete sázku: Uzavřete sázku alespoň na jeden zápas Clash of the Stars, aby se vám odemkla možnost streamování. Minimální výše zatím nebyla stanovena. 
 4. Vyberte zápas: Po uzavření sázky se budete moci dívat na přenos některých zápasů. Konkrétní podoba vysílaných zápasů zatím nebyla uvedena, nicméně můžeme předpokládat, že hlavní zápasy přenášeny živě budou. 
 5. Sledujte: Klikněte na okno streamu, které se nachází na pravé straně obrazovky. Pokud jste splnili všechny předchozí kroky, přenos se vám zapne a vy budete moci sledovat zápas.

Clash of the Stars 8 kurzy – Často kladené otázky

Clash of the Stars kurzy vypisuje jakožto hlavní sázkový partner pouze Fortuna. Celý přenos se dá sledovat na Clash of the Stars TV, ale Fortuna Clash of the Stars bude přenášet také (vybrané zápasy).

Clash of the Stars 8 proběhne 22. 06. 2024 v 18:30. Konat se bude v Ostravar aréna.

PPV Clash of the Stars 8 si můžete spustit přímo na oficiálních stránkách galavečera. Stačí provést platbu kartou či jinou platební metodou, čímž získáte přístup k živému přenosu.

Je možné vsadit na Fortuně, která je hlavním sázkovým partnerem pořadu.