Česko – Faerské ostrovy kurzy na sázení

Česká republika vyhrává
Náš typ
KURZ: 1.09
Vsaďte u Betano
Faerské ostrovy vyhrává
KURZ: 22.00
Vsaďte u Betano
Sázení na Českou republiku v Betano

Česká fotbalová reprezentace nastoupí proti Faerským ostrovům 15. 10. 2023 od 18:00. Stane se tak pouhé tři dny od kvalifikačního utkání s Albánií. Zápas se odehraje v rámci kvalifikace na EURO 2024. Betano již nyní vypsalo kurzy, kde je Česká republika jasným favoritem s kurzem na výhru 1.09. Založte si sázkařský účet u Betana a získejte vstupní bonus až 3 000 Kč a celou řadu výhod, kterou vám sázkovka Betano přináší.

Česká republika se proti Faerským ostrovům představí na domácí půdě. Ostrovy zatím získaly v rámci kvalifikace jediný bod, a to díky remíze s Moldavskem. Česká republika je tak hlavním favoritem pro tento zápas a také pro celkové prvenství v kvalifikační skupině E. U sázkové kanceláře Betano si již nyní můžete vsadit v kurzu 1.11, že Česká republika tento duel ovládne.

🗓 Kdy:15. 10. 2023 v 18:00
🌐 Kde:Doosan Arena (Stadion města Plzně/Štruncovy sady)
Kde sledovat živě:ČT Sport
Česko – Faerské ostrovy kurzy na sázení:

Česko – Faerské ostrovy – kurzy na kvalifikaci EURO 2024

V rámci tohoto kvalifikačního utkání se proti sobě postaví týmy z rozdílných konců tabulky. Česká republika se udržuje na postupových místech, zatímco Faerské ostrovy jsou beznadějně poslední a bez možnosti postupu na EURO 2024. 

Česká republika se s Faerskými ostrovy v minulosti střetla v rámci mistrovství světa, EURO ale také v rámci přípravných utkání. Nikdy se Faerským ostrovům nepodařilo České reprezentaci vstřelit branku. Ze všech utkání tak Česko vyšlo vítězně. Neočekáváme proto žádné drama a výhra Česka by měla být povinností.

Druh sázkyČeská republikaRemízaFaerské ostrovy
1×21.098.2522.00
Dvojitá šance1.018.00
Sázka bez remízy1.0211.50
Oba týmy skórují2.75 (Ano)1.40 (Ne)
Tým vstřelí dva a více branek1.188.50
Česko – Faerské ostrovy kurzy na sázení Betano. Kurzy ověřeny: 13.10.2023

Jak můžete v tabulce vidět, Faerské ostrovy jsou skutečně outsiderem tohoto zápasu. Tomu pak nasvědčují také jednotlivé kurzy, které sázková kancelář Betano vypsala na jednotlivé události, které můžete v rámci tohoto střetnutí očekávat.

Kdo je favoritem na vítězství v zápase Česká republika – Faerské ostrovy v říjnu 2023?

Hlavním favoritem tohoto zápasu je Česká republika. Vzhledem k vzájemným statistikám i postavení v tabulce se nedá předpokládat, že by došlo k nějakému překvapení a Česko by s Faerskými ostrovy klopýtlo. Ve své podstatě se jedná o povinnou výhru v rámci kvalifikace na EURO 2024. Tomu také nasvědčuje vypsaný kurz na výhru České republiky 1.09.

Předpověď fotbalového zápasu Česká republika – Faerské ostrovy 2023

Česká republika se již s Faerskými ostrovy v rámci kvalifikační skupiny E setkala. Utkání se odehrálo 17. 6. 2023 a Česko si odvezlo výhru 3:0. Ani v minulosti nedošlo ve vzájemných zápasech k výhře neb remíze Faerských ostrovů. Česko si tak jde jednoznačně pro povinné vítězství, které jej posune blíže k postupu na EURO 2024.

Cesko Faerske ostrovy euro 2024

Faerské ostrovy za posledních 10 zápasů dokázaly porazit Turecko 2:1, připsaly si také tři remízy a jinak zakusily 6× hořkost porážky. Nedá se předpokládat, že by Faerské ostrovy urvaly z tohoto zápasu, byť jeden bod. Utkání by se mělo nést v jednoznačném duchu.

Pro Faerské ostrovy je navíc zápas s Českou fotbalovou reprezentací posledním v rámci kvalifikace na EURO 2024. 12. 10. 2023 odehrají zápas s trápícím se Polskem a 15. 10. 2023 pak právě s Českou republikou. Dojde tak v závěru na souboj týmů z opačných konců tabulek.

Kurzy pro vítěze skupiny E

Zápas mezi Českou republikou a Faerskými ostrovy proběhne v rámci kvalifikační skupiny E. Podívejme se ale na jednotlivé kurzy, které společnost Tipsport vypsala s celkovým umístěním jednotlivých reprezentací.

  • Česká republika – 1.88
  • Albánie – 3.00
  • Polsko – 5.00
  • Moldavsko – 45.00
  • Faerské ostrovy – již nemohou skupinu vyhrát

Jak je z kurzů vidět, Faerské ostrovy již nemohou skupinu vyhrát. Česká republika je naopak horkým kandidátem na postup právě z prvního místa.

Česká republika Faerské ostrovy sázkové tipy pro kvalifikaci na EURO 2024

Česká republika vs. Faerské ostrovy je zápas, který se odehraje v Plzni a to 15. 10. 2023 od 18:00. Je jasné, že zápas přitáhne mnohé fanoušky fotbalu a sázení. Nedá se ale předpokládat, že by došlo k senzaci v podobě výhry Faerských ostrovů.

Na výhru České republiky je v současné době vypsaný kurz 1.09, což staví českou fotbalovou reprezentaci do jasné role favorita. Předpokládáme proto, že ji bezezbytku naplní a skutečně celý zápas vyhraje.

Reprezentace České republiky – favorit

Česká reprezentace se připravuje změřit své síly proti týmu Faerských ostrovů. Ačkoliv je na první pohled považována za favorita, tým vedený trenérem Jaroslavem Šilhavým nesmí podcenit žádného soupeře.  I přes absenci útočníka Patrika Schicka, který pro duel s Albánií ani Faerskými ostrovy není k dispozici, disponuje český výběr solidní alternativou v podobě Martina Vitíka, kapitána mládežnického výběru U21, který se v poslední době ukázal jako perspektivní talent a mohl by zaujmout klíčovou roli na ofenzivním postu.

Zároveň výběr vítá zpět Davida Juráska, obránce, jehož zkušenosti a defenzivní umění budou nepochybně významným přínosem pro stabilizaci zadních řad. Jeho návrat po zranění je pro tým povzbudivou zprávou, a v kombinaci s dalšími zkušenými hráči, jako je Vladimír Coufal, představuje reprezentace silnou defenzivní linii. Coufal, jenž je známý svou bojovností a vůdcovskými schopnostmi, zdůrazňuje význam výhry i v kontextu případné výhry celé skupiny E. Očekává se, že jeho vedení na hřišti a mimo něj bude klíčové pro motivaci a soustředění celého týmu v těchto rozhodujících momentech kvalifikace.

Analýza Faerských ostrovů

Pokud se podíváme na kompletní sestavu Faerských ostrovů, žádný z fotbalistů nehraje za evropské fotbalové giganty. Přesto není radno kvalitu fotbalistů Faerských ostrovů podceňovat. Spousta z nich patří mezi opory týmů, za které hrají.

Ačkoli Faerské ostrovy nepatří mezi favority, a to ani z pohledu na jejich sestavu, dokáží hrát velmi nepříjemný fotbal, kterým se soupeřům dostanou pod kůži. Uvidíme proto, zda dokáží Faerské ostrovy potrápit favorita tohoto zápasu – Českou republiku.

Naše tipy Česká republika Faerské ostrovy fotbal 2023

Náš tip na vítěze:
Česká republika
KURZ: 1.09
Vsaďte u Betano

Vzhledem k tomu, že sázková kancelář Betano vypsala kurz na vítěze v podobě České republiky 1.09, je jasné, že Česko je velkým favoritem. Věříme proto, že dokáže svou roli favorita potvrdit a v zápase nedojde k žádnému velkému překvapení.

Česko vs. Faerské ostrovy analýza

Pojďme se podívat na kompletní analýzu zápasů České fotbalové reprezentace a Faerských ostrovů před tím, než se utkají proti sobě. Tato statistická data vám mohou pomoci se lépe rozhodnout, které sázky budou ty nejlepší. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak úspěšně sázet na fotbal, přečtěte si náš další článek.

Posledních 5 zápasůČeská republikaFaerské ostrovy
Výhry – Remízy – Prohry2–3–00–0–5
Držení míče Ø54,6 %47 %
Vstřelené branky91
Obdržené branky310
Průměr vstřelených branek na zápas1,80,2
Střel za zápas Ø14,83,8
Žlutých karet74

Podle vzájemných porovnání z posledních zápasů je patrné, že Česká republika si vede lépe ve všech ohledech, snad jen s výjimkou počtu obdržených žlutých karet. Dá se proto předpokládat, že roli favorita jasně potvrdí a v domácím prostředí tak zůstanou všechny body.

Vsaďte si na Českou republiku v kvalifikaci na Mistrovství Evropy 2024

Vsaďte si na zápas mezi Českou republikou a Faerskými ostrovy, který se uskuteční 15. 10. od 18:45. Mnohé sázkové kanceláře již vypsaly zajímavé kurzy.

Sázkové KancelářeČeská republikaRemízaFaerské ostrovy
Betano logo1.098.2522.00Vsaďte v Betano
Forbet logo1.089.4027.00Vsaďte v forBET
Merkurxtip logo1.0910.3929.24Vsaďte v MerkurXtip
Fortuna logo1.0810.0029.00Vsaďte ve Fortuně
Česko – Faerské ostrovy kurzy na sázení Betano. Kurzy ověřeny: 13.10.2023

Když se podíváme na kompletní nabídku kurzů zjistíme, že na Českou republiku si nejvýhodněji vsadíte u Betana nebo MerkurXtipu. Na remízu i výhru Faerských ostrovů doporučujeme využít zajímavě nastavené kurzy, které nabízí sázková kancelář MerkurXtip.

Než se rozhodnete pro konkrétní sázkovou kancelář, můžete se zatím podívat na to, jak sázet na fotbal. Dočtete se zde zajímavé tipy a také to, na co nesmíte zapomenout. Sázení na fotbal totiž dokáže být někdy i věda.

Sázkové tipy na zápas Česká republika vs. Faerské ostrovy dne 15. 10. 2023

Ačkoli je Česká republika jasným favoritem tohoto zápasu, sázkové kanceláře vypsaly zajímavé kurzy také na další události. Podívejte se společně s námi na možnosti, které kurzové sázení v rámci tohoto zápasu přináší.

  1. Velmi zajímavý je kurz na to, že oba týmy neskórují. Na ten je vypsaný kurz 1.39. Není to sice moc ale vzhledem k aktuální formě Faerských ostrovů se dá předpokládat, že česká fotbalová reprezentace nebude ze své sítě lovit míč ani jednou.
  2. Dalším tipem je sázka na vítěze prvního poločasu. Na to, že první poločas vyhraje Česká republika je vypsaný kurz 1.44. V případě, že máte rádi vyšší riziko, můžete zkusit také sázku na to, že první poločas skončí remízovým stavem. Na tuto eventualitu je vypsaný kurz 2.92.
  3. Posledním našim tipem je handicap. V kurzu 2.00 si můžete vsadit na to, že Česká republika vyhraje s handicapem -2. To znamená, že česká fotbalová reprezentace musí vyhrát o tři góly, aby byla vaše sázka vítězná. A to není nereálný scénář.

Kde sledovat zápas Česko – Faerské ostrovy

Blížící se zápas mezi fotbalovými reprezentacemi České republiky a Faerských ostrovů budete mít možnost sledovat na obrazovkách ČT Sport, kanálu České televize, který pravidelně přináší přenosy klíčových sportovních událostí. V současné době nejsou dostupné informace potvrzující vysílání utkání ze strany sázkových kanceláří.

Pro ty, kteří se věnují sázení, bude k dispozici možnost live sázení, které poskytuje jedinečnou příležitost zapojit se do dění okolo utkání v reálném čase. Je třeba si být vědom toho, že kurzy v průběhu zápasu mohou reflektovat aktuální vývoj na hřišti, a tak se mohou v některých případech lišit od kurzů předzápasových. Specifické a aktuální kurzy je vždy důležité ověřit přímo u poskytovatele sázek.

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 v Německu

Šampionát EURO 2024 se odehraje na německé půdě, přičemž hostitelskou roli převezme deset strategicky vybraných měst. První zápas turnaje je naplánován na 14. června 2024 a vrcholný zápas, jenž určí šampiona Evropy, nás čeká o měsíc později, 14. července 2024. 

V tuto chvíli se evropské národní týmy zabývají bitvou kvalifikačních utkání, kde každý z nich usiluje o získání místa na tomto šampionátu. Německý tým, vzhledem ke své pozici hostitele, je již automaticky kvalifikován a vyčkává na své soupeře s jistotou účasti.

Předběžný pohled na šampionát naznačuje, že mezi hlavní favority turnaje se profilují týmy Francie a Anglie, s hostitelským Německem, které je často tipováno na medailové pozice. Nicméně, nezůstáváme lhostejní k potenciálu jižních evropských fotbalových mocností – Itálie, Španělska a Portugalska.