Tipsport aplikace

Akční kód Tipsport bonus na sázení
50 000 Kč + 300 Kč
Kód byl zkontrolován a ověřen dne 25.05.2024
Bonus pro nové hráče: platí pro kurzové sázení, obrat závisí na vkladu. Pro získání musíte prosázet násobek vkladu a bonusu. Přispívají tikety s určitým kurzem. Vyplácen po 10% etapách. Detaily na tipsport.cz.

Aplikace Tipsport 2024 je ideální pro sázení na sportovní události přímo z vašeho mobilního zařízení. V tomto článku vám poskytneme podrobné informace o aplikaci Tipsport, včetně stahování, instalace, hlavních funkcí, registrace, sázení, vkladů a výběrů, technických požadavků, zabezpečení, výhod a odpovědí na nejčastější otázky. Na webu najdete také článek věnovaný akční kód Tipsport, pokud chcete získat nejlepší uvítací bonusy od Tipsport.

Obsah

Postup stahování a instalace aplikace Tipsport

Aplikaci Tipsport pro mobilní zařízení lze stáhnout bezplatně jak pro Android, tak pro iOS. Uživatelé s Androidem ji najdou na webových stránkách Tipsportu, zatímco ti s iOS si ji mohou stáhnout z Apple App Store. Pokud dáváte přednost SMS odkazu pro stažení, jednoduše zadejte své telefonní číslo na webových stránkách Tipsportu. Přesto je nejsnazší a nejkomfortnější metodou stažení přímo z oficiálního webu či App Storu.

Jak stáhnout a nainstalovat Tipsport Aplikaci Android

Nejjednodušší postup pro majitele Android telefonu je následující:

 1. Navštívit webové stránky Tipsportu a kliknout na „Mobilní aplikace“.

 2. Pomocí svého telefonu naskenovat QR kód, který se na stránce objeví.

 3. Stáhnout a nainstalovat nabízenou aplikaci.

 4. Přihlásit se do účtu a začít sázet.

Aplikaci nikdy nestahujte mimo oficiální stránky Tipsportu. Mohlo by se jednat o podvodnou aplikaci!

Postup stahování a instalace Tipsport aplikace na iOS

Pro stažení a instalaci aplikace Tipsport na zařízení s operačním systémem iOS postupujte podle následujících kroků: 

 1. Otevřete App Store na svém zařízení s operačním systémem iOS.

 2. Vyhledejte aplikaci „Tipsport“ pomocí vyhledávacího pole.

 3. Vyberte aplikaci „Tipsport“ a klikněte na tlačítko „Stáhnout“.

 4. Po dokončení instalace aplikace klikněte na tlačítko „Otevřít“ a aplikace se spustí.

Hlavní funkce mobilní aplikace Tipsport

Aplikace Tipsport nabízí mnoho užitečných funkcí, které si jako uživatelé a sázející snadno oblíbíte. Následující seznam obsahuje přehled hlavních funkcí: 

 • Design a uživatelské rozhraní aplikace: Tipsport aplikace má moderní a intuitivní design, který usnadňuje navigaci a používání. Uživatelé budou mít snadný přístup k různým sekcím a funkcím aplikace. 
 • Nabídka sportů a typy sázek: V aplikaci Tipsport najdete široký výběr sportů a různých typů sázek, včetně zápasových sázek, výsledkových sázek, kombinovaných sázek a mnoho dalších. Sázejte na své oblíbené sporty jednoduše ze svého mobilu!
 • Živé přenosy a sázení v reálném čase: Díky aplikaci Tipsport můžete sledovat živé přenosy sportovních událostí a sázet v reálném čase na základě aktuálních informací.  Budete mít přehled o všech dějích na hřišti a okamžitě můžete reagovat a využít své sázkové strategie. Tipsport navíc nabízí exkluzivní streamy, které na jiných platformách nenajdete. Sledujte zápasy a zároveň uskutečňujte live sázky!
 • Platební a transakční možnosti: V aplikaci Tipsport můžete vkládat a vybírat peníze pomocí různých platebních metod, včetně platebních karet, bankovního převodu a elektronických peněženek. Budete mít možnost zvolit si tu nejvhodnější metodu pro vklad nebo výběr finančních prostředků.
 • Zákaznická podpora: Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, můžete se obrátit na zákaznickou podporu Tipsport, která je k dispozici prostřednictvím různých komunikačních kanálů, včetně telefonu, e-mailu a online chatu. Kvalifikovaný tým vám poskytne potřebné informace a řešení.
 • Bonusy a promoakce: Tipsport aplikace nabízí různé bonusy a promoakce pro své uživatele. Získat můžete 300 Kč na sázky za registraci nebo vstupní bonus až 50 000 Kč! Také v mobilu můžete využít výhod, které přináší věrnostní program.

Průvodce používáním Tipsport app

V této části vám poskytneme podrobného průvodce pro používání aplikace Tipsport, který zahrnuje informace o registraci, přihlášení, vkladech, sázení a dalších relevantních informacích, které by vás kolem Tipsport aplikace zajímají. Případně se můžete podívat na Tipsport recenze, kde najdete všechny informace o této sázkové kanceláři.

Registrace a přihlášení do Tipsport aplikace

Pro registraci a přihlášení do aplikace Tipsport postupujte podle následujících pokynů: 

 1. Krok 1.

  Otevřete aplikaci Tipsport na svém mobilním zařízení.

 2. Krok 2.

  Pokud ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko „Registrace“ a vyplňte registrační formulář. Zde budou požadovány informace jako je jméno, příjmení, e-mailová adresa a heslo. Po dokončení registrace obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

 3. Krok 3.

  Pokud již máte účet, klikněte na tlačítko „Přihlášení“ a zadejte své přihlašovací údaje, jako je e-mailová adresa a heslo.

 4. Krok 4.

  Po úspěšném přihlášení budete přesměrováni na domovskou obrazovku aplikace Tipsport.

Průvodce navigace v Tipsport aplikaci

Aplikace Tipsport nabízí jednoduchou a intuitivní navigaci. Následující informace vám pomohou orientovat se v aplikaci: 

Hlavní obrazovka: Po přihlášení se dostanete na hlavní obrazovku, kde najdete přehled sportovních událostí, živé přenosy a další relevantní informace. Zde můžete procházet dostupné sázky a vybírat z různých možností. 

Navigační menu: V levém horním rohu obrazovky se nachází ikona menu. Kliknutím na ni zobrazíte hlavní navigační menu, ve kterém najdete další sekce aplikace. Jedná se například o výsledky, TV Tipsport, bonusovou sekci nebo aktuality z Vegas casina.

Sekce „Kurzy“: Kliknutím na sekci „Kurzy“ zobrazíte nabídku sportů a sázek, které jsou k dispozici. Můžete vyhledávat konkrétní sporty nebo procházet aktuální nabídku.

Pro výběr sázky vyberte konkrétní sport, událost a typ sázky. Následně postupujte podle instrukcí na obrazovce vašeho telefonu. Pro sledování živých přenosů vyberte sekci „Live“ a následně „Stream“. Zde si vyberte požadovanou událost. Můžete také sledovat zápasy živě a sázet v reálném čase na základě vývoje událostí.

Jak sázet v Tipsport aplikaci

Pojďme se společně, krok za krokem podívat, jak můžete snadno podat sázku v aplikaci Tipsportu.

 1. Otevřete aplikaci Tipsportu a přihlaste se ke svému účtu.

 2. Klikněte na první dlaždici „Kurzy“ pro otevření aktuální kurzové nabídky.

 3. Vyberte si konkrétní sport nebo turnaj.

 4. Vyberte si konkrétní ligu, na kterou chcete sázku podat.

 5. Z nabídky zvolte zápas, na který chcete sázet.

 6. V okně, které se objeví, zvolte výši sázky a klikněte na „VSADIT“.

Pokud vsadíte sázenku pomocí aplikace Tipsport, budete ji také moci snadno zkontrolovat. Kontrola tiketu v Tipsportu probíhá velmi intuitivně a efektivně. Více informací o této proceduře najdete v mém jiném článku.

Jak provést vklad a výběr prostředků

Tipsport nabízí široký výběr metod výběru a vkladu. Pro vklad a výběr prostředků v aplikaci Tipsport postupujte následovně: 

 1. Krok 1.

  Přihlaste se do aplikace Tipsport.

 2. Krok 2.

  Klikněte na tlačítko v pravém horním rohu, u které vidíte svůj aktuální finanční zůstatek.

 3. Krok 3.

  Následně vyberte oranžové tlačítko „VYBRAT PENÍZE“.

 4. Krok 4.

  Zvolte částku, kterou chcete vybrat a metodu, kterou chcete peníze vybrat.

 5. Krok 5.

  Vybírat peníze lze na bankovní účet, na pobočce, na peněženku Skrill, Paysafecard či PayPal.

 6. Krok 6.

  Potvrďte výběr a počkejte na převedení vašich finančních prostředků.

V případě, že je k dispozici, můžete při vkladu finančních prostředků využít také akční kód Tipsport.

Technické požadavky na Android a iOS

Pojďme se společně podívat na technické požadavky, jaké aplikace požaduje pro telefony s jednotlivými operačními systémy. Požadavkům věnujte pozornost, ať vás nic nezaskočí.

Technické specifikace pro Android

Tipsport má aplikaci určenou jak pro Android 8 a vyšší, stejně tak pro Android 7 a starší. Instalace aplikace se liší především v postupu instalace aplikace mimo Google Play. Důležité je pamatovat na to, že po celou dobu používání aplikace musíte být připojeni k internetu. V opačném případě by aplikace nefungovala správně. Obecně pak samozřejmě platí, že čím novější verzi Androidu máte, tím stabilnější výkon vám aplikace poskytne. 

Po instalaci aplikace zabírá 114 MB vašeho vnitřního uložiště, nejedná se tak o nijak objemnou aplikaci. Díky optimalizaci navíc nespotřebovává výrazně baterii vašeho telefonu, a dokonce nepotřebuje ani tolik mobilních dat, a to i při sledování živých streamů.

Technické detaily pro iOS

Majitelé Apple telefonů mají výhodu v tom, že aplikaci mohou stahovat přímo z AppStoru. Nemusejí tak využívat SMS souborů nebo QR kódů. Aplikace je dostupná nejen pro iPhony ale také pro iPady. Sami se tak rozhodnete, na kterém zařízení (klidně na obou), budete Tipsport používat.

Aplikace v AppStrou má velikost 134,8 MB a pro instalaci se vyžaduje operační systém iOS 12 a vyšší. Appku samozřejmě stahujete zdarma, nemusíte za ni nic platit, což je stejné jako u jiných mobilních aplikací sázkových kanceláří.

Porovnání pro Android a iOS

Aplikace pro oba operační systémy nabízejí vždy to stejné. Najdete zde kompletní nabídku bez rozdílů. Můžete tak pohodlně sázet, hrát hazardní hry nebo se účastnit nejrůznějších soutěží. Rozdíly jsou především ve způsobu stahování, kdy pro telefony s Androidem musíte aplikaci stáhnout nejdříve do telefonu a následně nainstalovat. Operační systém iOS má aplikaci dostupnou přímo v AppStore.

Jak je zabezpečená a soukromá Tipsport aplikace

Aplikace Tipsport dbá na zabezpečení a soukromí svých uživatelů. Zde jsou některé zabezpečovací opatření a politiky soukromí, které aplikace Tipsport poskytuje:

 • Šifrování dat: Všechna data, která procházejí aplikací Tipsport, jsou šifrována, aby byla chráněna před neoprávněným přístupem. To zajišťuje bezpečnost vašich osobních a finančních informací.
 • Bezpečnostní opatření: Tipsport využívá různá bezpečnostní opatření, jako je například přihlašování pomocí biometrických údajů, pro ochranu účtů uživatelů. Tím se snižuje riziko neoprávněného přístupu a zneužití účtu.  
 • Ochrana soukromí: Tipsport dodržuje zásady ochrany soukromí a neposkytuje žádné osobní údaje třetím stranám bez souhlasu uživatele. Vaše soukromí je důležité a respektováno. Samozřejmostí jsou pak směrnice GDPR.
 • Monitorování transakcí: Tipsport provádí monitorování transakcí s cílem odhalit a zabránit podezřelým aktivitám. To zajišťuje ochranu vašich finančních transakcí a prevenci proti podvodům.

Výhody a nevýhody používání aplikace Tipsport

Mobilní aplikace Tipsport nabízí hráčům a sázkařům mnoho různých výhod a nevýhod. Hlavní nevýhodou je především menší obrazovka při sledování sportovní live streamů. Druhou nevýhodou je, že v aplikaci jsou některé soutěže skryté hluboko v menu. To znamená, že chvíli trvá, než se k nim skutečně proklikáte.

Pokud se podíváme na výhody, tou hlavní je fakt, že máte Tipsport sázkovou kancelář k dispozici ať už se nacházíte kdekoli. Můžete tak sázet ve vlaku, v práci nebo třeba na chalupě. Aplikace je samozřejmě optimalizovaná na menší obrazovky. Navíc nespotřebovává zbytečně mnoho baterie ani nekonzumuje příliš mobilních dat. Poslední výhodou pak je, že z aplikace zvládnete celý proces registrace v Tipsportu, a to včetně vyzvednutí registračních bonusů.

Závěr: Jak hodnotíme aplikaci Tisport

Závěrem můžeme říci, že aplikace Tipsport je výkonným nástrojem pro sázení na sportovní události prostřednictvím mobilního zařízení.  Nabízí širokou škálu funkcí, uživatelsky přívětivé rozhraní a různé výhody pro sázení. Navíc máte k dispozici také live streamy nebo možnosti živého sázení, což je další velké plus.

Tipsport aplikace – nejčastěji kladené otázky

K Tipsport aplikaci se také vztahují některé často kladné otázky, na které si nyní napíšeme odpovědi tak, aby vás při používání skutečně nic nezaskočilo.

Stažení aplikace Tipsport je velmi jednoduché. V případě, že máte telefon s Androidem, stačí navštívit webové stránky Tipsportu, a nechat si aplikaci poslat pomocí SMS nebo naskenovat QR kód, který vás přímo navede na stažení aplikace. Pokud vlastníte zařízení s operačním systémem iOS, můžete si Tipsport stáhnout rovnou z AppStoru.

Aplikace Tipsport je k dispozici pro mobilní zařízení s Androidem 8 a vyšším, případně pak pro Android 7 a nižší. Obecně tak lze říct, že je aplikace optimalizována na drtivou většinu Android zařízení tak, abyste mohli sázet odkudkoli.

Ano, můžete! Velkou výhodou je fakt, že aplikace pro iOS zařízení jsou dostupná přímo v AppStoru. Nemusíte tak aplikaci nikde hledat. Nainstalovat ji a následně používat pak můžete jak na mobilních zařízeních, tak na svém iPodu.

Hlavní funkcí Tipsport aplikace je sázení na nejrůznější sportovní události, a to včetně live zápasů. Výhodou pak je, že vybrané zápasy lze sledovat pomocí live streamu, který Tipsport sázková kancelář svým klientům nabízí.

Abyste se mohli zaregistrovat do sázkové kanceláře Tipsport a následně se přihlásit do aplikace, je potřeba ji nejdříve stáhnout a následně nainstalovat do svého telefonu. Přes aplikaci je pak možné se také zaregistrovat, vytvořit dočasné konto, případně dokončit plnohodnotnou registraci.

V případě, že chcete podat sázku přes Tipsport aplikaci, je důležité se do aplikace přihlásit a mít na svém kontě finanční prostředky, které můžete na sázku využít. V sekci „Kurzy“ si následně vyberete ty události, které vás nejvíce zajímají. Zde si pak vyberete z konkrétních kurzů, které si pro vás sázková aplikace Tipsport připravila.

Proces vkladu a výběru finančních prostředků je velmi jednoduchý. Stačí se přihlásit do aplikace a následně kliknout na svůj účet. Ten najdete v pravém horním rohu aplikace. Ve svém účtu pak zvolíte, zda chcete peníze vybrat nebo vložit. Zvolit můžete hned několik platebních metod, podle toho, která vám vyhovuje nejvíce.

Co se týče technických specifikací, není aplikaci Tipsport nijak náročná. Pro oba operační systémy zabírá okolo 120 MB interního uložiště. V případě Androidu lze stahovat pro telefony s Androidem 8 a vyšším, případně 7 a nižším. U aplikace pro iOS je aplikace připravena pro systém iOS 12 a výše.

Protože se jedná o aplikaci sázkové kanceláře, Tipsport dbá na maximální ochranu vašich dat, a to ve všech směrech. Nemusíte se bát o své údaje ani o transakce. Vše probíhá přes šifrovaná data. Samozřejmostí je dodržování GDPR směrnice.

Mezi hlavní výhody používání Tipsport aplikace je možnost mít sázkovou kancelář pořád po ruce. Aplikace je navíc optimalizována tak, aby měla minimální nároky na baterii zařízení a nekonzumovala zbytečně mnoho mobilních dat.