Tipsport výběr peněz

Pokud se vám na Tipsportu povedlo vyhrát kurzovou sázku, vytočit skvělou částku v automatech nebo setřít cenu v losech, nejspíše své prostředky budete chtít vybrat zpět na svůj bankovní účet. V tomto článku se podíváme na celý proces toho, jak probíhá Tipsport výběr peněz na účet, popíšeme veškeré dostupné metody a uvedeme informace, které jsou k tomu potřeba. Pokud máte zájem o detailní rozbory bonusové nabídky a akční kód Tipsport, doporučuji vám přečíst náš speciálně věnovaný článek. Teď se ale pojďme vrhnout na výběry!

Akční kód Tipsport bonus na sázení
50 000 Kč + 500 Kč
Kód byl zkontrolován a ověřen dne 18.06.2024
Bonus je dostupný pouze pro nové hráče. Požadovaný obrat liší se v závislosti na výši vkladu. K získání bonusové částky je nutné prosázet určitý násobek součtu vkladu a bonusu. Do plnění přispívají pouze tikety (nebo AKO tikety) s určitým kurzem.
Tipsport výběr peněz:

Metody výběru prostředků na Tipsportu

Legální česká online kasina a sázkové kanceláře jsou v ohledu metod výběrů do jisté míry vázány zákonem o hazardních hrách. Ten totiž umožňuje vybírat prostředky pouze na platební účet, který je vedený pouze u osoby se sídlem ve státě Evropského hospodářského prostoru, a který je v držení registrovaného uživatele. V praxi to znamená, že Tipsport výběr peněz umožňuje pouze z takových platebních metod, z nichž byl již proveden vklad, a má tak jistotu, že jste jejich skutečným vlastníkem. Zajímají-li vás i další aspekty této sázkové kanceláře, v naší kompletní recenzi Tipsportu najdete další užitečné rady a tipy.

Jaké jsou dostupné metody výběru?

V tabulce níže najdete informace o všech platebních metodách, na které je možné (pokud z nich provedete vklad) vybrat peníze. Obecně doporučuju používat platební karty vedené u bank působících v Česku nebo na Slovensku, protože k těm se neváží v podstatě žádná omezení. Naopak u internetových peněženek jako PayPal a Skrill jsou zavedeny dodatečné podmínky, konkrétně prosázení vkladu 1x. 

Metoda výběruMinimální výběrMaximální výběrDoba trváníPoplatky
Bankovní převod100 Kč1 000 000 KčDo jednoho pracovního dneŽádné
Platební karty10 Kč10 000 Kč denněDo 15 minutŽádné
Skrill100 Kč100 000 KčDo hodinyŽádné
paysafecard100 Kč360 000 KčDo hodinyŽádné
PayPal100 Kč100 000 KčDo hodinyŽádné
Na pobočce100 Kč5 000 Kč denněOkamžitěŽádné
Tipsport výběr peněz

Musím podotknout, že zejména doba trvání je poměrně variabilní. V tabulce jsou uvedeny horní limity zpracování ze strany Tipsportu, který žádosti o vklad zpracovává v pravidelných intervalech. Pro bankovní převody je to dvakrát denně, internetové peněženky jednou za hodinu a pro platební karty 15 minut. Při plánování je ale zapotřebí vzít v potaz, že peníze mohou být k dispozici po delší době, protože při zpracování může dojít k prodlevě ze strany banky či e-peněženky. 

Tipsport konkrétně uvádí, že u ČSOB a UniCredit Bank jsou výběry kartou opožděné, protože je banka zpracovává jako převod, tedy peníze zde budou disponibilní do dvou pracovních dnů. Moneta a Raiffeisenbank vklad přijmou ihned, ale částku zobrazují v blokacích a výši zůstatku upravují do dvou pracovních dnů. V některých případech proto mohou být internetové peněženky rychlejší, což při rozhodování o platebních metodách stojí za zvážení. 

Informace na papíře jsou jedna věc, ale realita může být jiná. Kvůli tomu nyní výběry otestuju v praxi s důrazem na jednoduchost celého procesu a skutečnou dobu trvání transakce. Výběr provádím ve středu kolem 18:00, ale použiju výběr na platební kartu vydanou Raiffeisenbank, takže by den a čas neměly hrát roli. Sekci pojmu formou komentovaného návodu:

1. Najeďte na své konto a klikněte na Vybrat peníze

Z kterékoliv stránky na Tipsportu najeďte na obrázek svého účtu, který se nachází v pravém horním rohu. Rozbalí se vám informace o stavu účtu, počtu vlastněných netů a hodnotě uzavřených sázek. Klikněte na oranžové tlačítko Vybrat peníze, které vás přesune k výběrovému formuláři. Alternativně můžete kliknout na odkaz nad vaším jménem.

tipsport vyber penez konto

2. Zvolte metodu výběru a zadejte částku

Otevře se vám nabídka všech metod, které můžete použít k výběru prostředků. Já jsem testoval několik různých, proto je jich v nabídce poměrně hodně. V případě, že jste ke vkladu použili pouze bankovní převod, zde s největší pravděpodobnostní budete mít pouze bankovní účet. Pro přidání metody výběru s danou metodou nejprve musíte provést vklad.

Klikněte na vámi preferovanou platební metodu a zadejte částku, kterou chcete vybrat. Obecně je minimální hodnota výběru 100 Kč, v případě platebních karet pouze 10 Kč. Tento výjimečný limit proto otestuju výběrem 50 Kč. Hodnotu výběru zadejte vpravo od vybrané platební metody a zadejte heslo od svého účtu. Poté klikněte na tlačítko vybrat. 

tipsport vyber penez metodu vyberu

3. Ověřte kartu

Pokud na kartu vybíráte poprvé, s největší pravděpodobností budete muset ještě jednou ověřit její údaje. Otevře se vám okno, kam budete muset zadat její číslo, datum expirace a CVC. Pokud máte zapnuté dvoufaktorové ověření, transakci potvrďte také na svém mobilním zařízení. Platba má ale hodnotu 0 Kč, takže se vám žádné prostředky nestrhnou.

Sice se jedná o krok navíc, který v jiných sázkových kancelářích nebývá zvykem, nicméně jde o dobrou kontrolu správnosti údajů, díky čemuž zamezí Tipsport výběr peněz na nesprávný účet. Celkově se nám tento proces tedy líbí, neboť zvyšuje bezpečnost. 

tipsport vyber penez overte kartu

4. Vyčkejte na připsání vkladu

Po úspěšném zahájení procesu výběru se vám po návratu na Tipsport ukáže okno s potvrzením o zaznamenání požadavku. Zkontrolujte, zda částka výběru a nový zůstatek odpovídají. V mém případě se po 10 minutách skutečně objevila částka na bankovním účtu v blokaci a disponibilní byla druhý den okolo 9:00, tedy dříve, než jsem očekával. 

tipsport vyber penez pripisani vkladu

Celkově tedy Tipsport výběr peněz dělá jednoduchým a rychlým procesem, nicméně je dobré znát výjimky jako platební karty ČSOB nebo požadavky na prosázení vkladu přes PayPal. Máme za to, že by bylo lepší tyto nuance komunikovat trochu zřetelněji, avšak v ostatních ohledech popisování procesu transakcí Tipsport odvádí velmi dobrou práci. Zároveň se mi líbilo, že jsem v průběhu výběru dostával e-maily a SMS zprávy o stavu transakce. Nyní pojďme připomenout další důležité podmínky výběrů, které platí ve všech sázkových kancelářích, nejen u Tipsportu.

Tipsport výběr peněz: podmínky pro vybírání prostředků

Podle zákona o hazardních hrách je nutné splnit dva předpoklady k tomu, abyste z kterékoliv sázkové kanceláře nebo online kasina mohli vybrat své prostředky. Jedná se o následující:  

 • Ověření herního účtu: Před výběrem peněz je nutné provést ověření účtu na Tipsportu, tedy ověřit svou identitu (přes Bank ID), ověřit platební metodu a nastavit herní limity. Ještě donedávna to při registraci nebylo povinné a hráči vznikal dočasný účet, ale od 1. ledna 2024 se změnou zákona o hazardních hrách je ověření herního účtu podmínkou požadovanou při registraci. Dbejte ale na to, že tento proces je nutné v každém případě dokončit.
 • Vlastnictví bankovního účtu: Dle stejného zákona může zpracovat Tipsport výběr peněz na účet, který je ověřený (ověřuje se provedením vkladu z daného účtu) a psaný na jméno registrovaného hráče. Není tedy možné vybírat na účet, který je psaný například na vašeho sourozence. Ani kdyby měl stejné jméno a datum narození, bankovní účet je přiřazen k unikátnímu rodnému číslu, které jste zadali při registraci.

Výběry přes mobilní aplikaci Tipsport

Obrovskou konkurenční výhodou Tipsportu oproti jiným sázkovým kancelářím je výborně propracovaná mobilní aplikace. Z té je možné uzavírat kurzové sázky, sledovat přímé přenosy zápasů, ale také stírat online losy a sázet loterii Korunka. Mobilní aplikace Tipsport ale zároveň umožňuje provádění vkladů i výběrů, což je velké plus. Ať už tedy budete kdekoliv, své prostředky budete moci bezstarostně spravovat, což se hodí například při delších cestách.

Oproti výběrům z počítače či notebooku se proces nijak významně neliší. Všechny informace jsou zde dostupné stejně jako v desktopové verzi, jsou zde k dispozici stejné platební metody a doba trvání transakce i poplatky zůstávají stejné, tedy v druhém případě žádné. Vyzdvihnout musím také vynikající optimalizaci, která se netýká jen vybírání prostředků. Celkově se jedná o velmi stabilní aplikaci a nikdy jsem nezaznamenal žádné záseky nebo pády. Popravdě řečeno, Tipsport výběr peněz na účet přes aplikaci mi přišel ještě lepší než přes počítač, ale to je hlavně věc preference.

Registrace na Tipsport a její dopady na výběry

V této sekci uvedu krátký návod na registraci s několika doporučeními, které vám usnadní následný výběr prostředků. Jak již bylo zmíněno v předchozích částech, při registraci je nutné zároveň ověřit svůj účet, bez čehož výběry provádět nelze:

 1. Navštivte stránku Tipsportu: Jako první je nutné přejít na stránky Tipsportu. Tlačítko níže vás bezpečně dovede přímo na oficiální web. Poté klikněte na tlačítko registrace, které se nachází v pravém horním rohu. 
 2. Zaregistrujte se: Poté vyplňte registrační formulář údaji jako jméno, příjmení, datum narození a další. Také můžete zadat Tipsport akční kód a získat skvělé bonusy! Je zapotřebí, aby byly všechny údaje vyplněny pravdivě, jak stojí ve vašem občanském průkaze. Tipsport je totiž kontroluje s rejstříkem. Zároveň je to důležité pro následující krok ověření účtu. 
 3. Ověřte svůj účet: Jak již bylo zmíněno, pro provedení výběru je nutné svůj účet ověřit. Doporučujeme vám tento proces udělat přes Bank ID, což zároveň ověří také vaši platební metodu, takže při výběru nebude nutné provádět žádné dodatečné kroky. Alternativou je ověření přes Czech POINT, ale poté bude zapotřebí bankovní účet pro výběr znovu ověřit.
 4.  Hrajte: Po ověření účtu budete mít trvalé konto, ke kterému se váží všechny pravomoci, tedy i k výběru prostředků. Jakmile se vám povede vyhrát nějaké sázky, stačí se držet návodu výše a prostředky vybrat ověřenou platební metodou. 

Praktické rady pro výběr prostředků z Tipsportu

Na závěr se podíváme na rady, které by se vám při vybírání peněz z Tipsportu mohly hodit. Zaměříme se zejména na to, kdy o výběr peněz požádat, jaké platební metody jsou obecně nejvýhodnější a na rady, jak se vyhnout potenciálním problémům. Poté už budete mít vše potřebné k tomu, abyste měli kompletní obrázek o tom, jak Tipsport výběr peněz na účet zpracovává.

 • Vybírejte v určitý čas: Zejména u bankovních převodů je naprosto zásadní, kdy o výběr požádáte. Tipsport transakce zpracovává dvakrát denně, a to v 10:00 a 14:00. Pokud se vám povede o výběr požádat před desátou, s největší pravděpodobností své prostředky dostanete ještě ten samý den. Mezi desátou a čtrnáctou vám pak výplata přijde v ten samý den pouze v případě, že máte účet u České spořitelny, jinak až pracovní den následující.
 • Výběry si rozložte: Protože jsou výběry kartou shora omezené poměrně významně (maximálně 10 000 Kč za den), nejlepší je výběry rozložit do několika dnů. Alternativně je pak možné výběry kombinovat, například pokud potřebujete část prostředků co nejrychleji, pošlete si ji přes kartu a zbytek přes bankovní účet. 
 • Pro rychlost zvolte e-peněženky: Nejrychlejší převody však obecně najdete u e-peněženek, které Tipsport zpracovává jednou za hodinu. Pokud tedy žádost odešlete třeba ve 12:55, už ve 13:00 peníze s největší pravděpodobnostní budete mít na účtu. Zaručeně je pak budete mít na kontě do tří hodin, a to i včetně případného zpoždění provozovatele.
 • Ověřte se přes Bank ID: Poslední radou je, abyste při registraci ověřili svůj účet přes bankovní identitu. Tento proces je velmi rychlý a pohodlně jej zvládnete i z domova. Naproti tomu ověření na Czech POINTu vyžaduje osobní navštívení pobočky. Bank ID vám navíc rovnou ověří platební metodu pro výběr, což ušetří další cenné minuty ověřování a nastavování. 

„Pamatujte, že si můžete svůj tiket v Tipsportu zkontrolovat sami na jejich webové stránce. Celý postup, jak to udělat krok za krokem, jsme detailně popsali.

Možné problémy při výběrech prostředků

Ačkoliv se Tipsport výběr peněz snaží dělat co nejjednodušší, samozřejmě mohou nastat určité problémy. Níže najdete ty nejčastější a jejich možná řešení. A pokud ani ta nebudou fungovat, můžete si pročíst buď sekci nápovědy přímo na stránkách Tipsportu, nebo kontaktovat zákaznickou podporu na telefonu či živém chatu. Mezi typické problémy při vybírání prostředků patří:

 • Nelze vybrat celá částka: Pokud nelze vybrat celá částka, existují dvě typické příčiny. Buď se snažíte vybrat vyšší sumu než je denní limit (např. u platebních karet je to 10 000 Kč), nebo se chcete vybrat ještě neproplacenou sázku. Druhý případ nastane ve chvíli, kdy o výběr požádáte těsně po vyhraném zápase, ale výhry jsou dvě hodiny blokovány kvůli možnému převyhodnocení tiketu. V takovém případě je nejlepší počkat a o výběr se pokusit znovu. 
 • Zrušení výběru a změna žádosti: Rozmyslíte-li si žádost o výběr, bude záležet na platební metodě a rychlosti, s jakou o storno zažádáte. U výběrů na bankovní účet je to nejjednodušší, protože ty bývají zpracovány nejméně často. Pokud peníze ještě nebyly Tipsportem odeslány, můžete jej zrušit. To platí i pro ostatní platební prostředky, jenže přes ně bývávají platby odesílány mnohem častěji. Obecně lze výběr stornovat do jeho zpracování v sekci Historie transakcí (naleznete pod ikonkou hráče) kliknutím na tlačítko Odvolat výběr.
 • Kontrola stavu žádosti o výběr: Pokud nastanou jiné problémy, ve stejné sekci Historie transakcí najdete informace o tom, jak si na tom vaše prostředky stojí. Tipsport výběr peněz na účet velmi dobře popisuje, takže budete vždy vědět, zda už je odeslal nebo ne. Zároveň zde najdete všechny informace včetně data zpracování a zažádání, takže můžete zkontrolovat, zda byly dodrženy stanovené lhůty. 

Výhody a nevýhody výběrů peněz na Tipsportu

Pro rychlou rekapitulaci v této sekci uvedu výhody, nevýhody a obecně nejdůležitější body, které se týkají výběru prostředků na Tipsportu. V první řadě musím vyzdvihnout, jak detailně jsou všechny interní procesy Tipsportu popsány v sekci návodů. Například informace o tom, jak často jsou transakce zpracovávány, jak dlouho přibližně potrvají a jaké jsou poplatky, jsou dostupné všem. Dokonce i neregistrovaným uživatelům, což je známka velmi vysoké transparentnosti. Navíc informace opravdu vypovídají o realitě. Uvádí se, že transakce jsou zpracovávány každou čtvrthodinu. Mně peníze přišly 18:45 na účet, tedy přesně jak je psáno. V tomto ohledu Tipsport velmi chválím. 

Dále se mi líbí, že Tipsport umožňuje výběry všemi platebními metodami, které poskytuje ke vkladu. To je také docela vzácné, neboť většina sázkových kanceláří sice podporuje mnoho vkladových metod, ale výběry je možné provádět pouze na bankovní účet. Oceňuju také nízký limit na platební karty. Na druhou stranu musím vytknout, že v nápovědě chybí informace o požadavku na prosázení při vkladu přes PayPal a docela nízký denní limit pro výběr platební kartou. Zde jsou všechny výhody a nevýhody sepsány přehledně v tabulce:

VýhodyNevýhody
Široká škála metod pro výběrPožadavek na sázení př vkladu přes PayPal
Rychlé zpracování ze strany TipsportuMaximální výběr kartou 10 000 kč za den
Velmi dobře popsané procesy
Nízký minimální výběr kartou
Přehledně popsané kroky při výběru
Informace o stavu výběru přes e-mail a SMS
Dodatečné ověření platební metody
Tipsport výběr peněz

Celkový pohled na vybírání peněz s Tipsportu

V textu bylo několikrát zmíněno, že se Tipsport výběr peněz snaží co nejvíc ulehčovat, což je opravdu znát. Během mého testování různých sázkových kanceláří jsem zatím nenarazili na stránky, které by poskytovaly tolik informací o výběrech a zároveň uváděly tak jednoduché kroky k jejich dokončení. Veškeré postupy jsou přehledně zpracovány v sekci nápovědy, včetně nejdetailnějších informací o časech zpracování plateb, což velmi chválím. Hráči si tak mohou naplánovat, kdy o výběr požádat.

V ostatních ohledech Tipsport také exceluje, zejména v množství platebních metod. Zatímco většina konkurenčních stránek umožňuje vybírat zpravidla pouze bankovním převodem, tato kancelář s největší komunitou sázkařů dodává i e-peněženky jako PayPal a Skrill, což je opravdu výjimečné. Samozřejmě se zde najdou i menší mouchy, jako například nízký maximální výběr kartou nebo pár nedostatečně vysvětlených faktorů, ale obecně hodnotím výběry na Tipsportu velmi kladně. Přejeme hodně zdaru ve hře, ať můžete výběry otestovat co nejdříve na vlastní kůži!