Tipsport kontrola tiketu

Pokud vsadíte tiket, samozřejmě budete chtít vědět, zda byla vaše sázka úspěšná. Konkrétně Tipsport umožňuje hned několik způsobů, kterými lze případnou výhru ověřit. V tomto návodu se na všechny podíváme a uvedeme přesný návod, jak s nimi Tipsport výsledky kontrola tiketu probíhá. Pojďme se do toho pustit, ať svůj tiket zkontrolujete co nejdřív! Pokud vás zajímá podrobná analýza bonusové nabídky a akční kód Tipsport, zvu vás k speciálnímu článku na toto téma.

Akční kód Tipsport bonus na sázení
50 000 Kč + 500 Kč
Kód byl zkontrolován a ověřen dne 18.06.2024
Bonus je dostupný pouze pro nové hráče. Požadovaný obrat liší se v závislosti na výši vkladu. K získání bonusové částky je nutné prosázet určitý násobek součtu vkladu a bonusu. Do plnění přispívají pouze tikety (nebo AKO tikety) s určitým kurzem.
Tipsport kontrola tiketu

Jak probíhá Tipsport kontrola tiketu?

Tipsport nabízí celou řadu způsobů, kterými je možné zkontrolovat úspěšnost tiketu. Všechny lze provést online a během několika minut, takže není nutné chodit na kamennou pobočku, což je platný způsob využívaný mnoha sázkaři. My se nicméně zaměříme hlavně na online kontrolu tiketů, protože je mnohem pohodlnější a rychlejší. Přes internetové stránky je navíc možné kontrolovat i tikety vsazené na pobočkách, takže je lze využít u jakékoliv příležitosti. Zaměřujeme se však pouze na toto téma, kompletní recenzi Tipsportu si můžete přečíst na odkaze. Zde jsou všechny možné způsoby:

Kontrola tiketu kurzové sázky

Kurzové sázky je možné kontrolovat třemi způsoby v závislosti na tom, kde byly uzavřené. Zde je jejich krátký přehled, níže v článku se věnujeme detailnímu popisu online metod ověření tiketu:

 • Na pobočce: Pokud tiket vsadíte na pobočce a při vyhodnocování například nastane nejasná situace, můžete kdykoliv přijít a osobně požádat personál a kontrolu. Proces je přímočarý, nicméně oproti dalším online možnostem kontroly poměrně časově náročný. 
 • Online kontrola tiketu: Tiket vsazený na pobočce je možné zkontrolovat také přes internet. Jediné, co k tomu potřebujete, je samotný tiket a několik informací na něm natištěných. Tento způsob je velmi rychlý a nepotřebujete se k němu registrovat.
 • Kontrola pro registrované: Máte-li na Tipsportu založený účet, veškeré vsazené tikety v něm budou uloženy. Stav vyhodnocení tiketu se navíc aktualizuje v reálném čase, takže máte vždy přesné informace o jeho stavu. Celkově se jedná o nejpříjemnější možnost, obzvláště pro ty, kteří využívají online sázení. 

Kontrola loterijního tiketu

Druhým typem tiketu, který po vsazení nejspíše budete chtít zkontrolovat, je ten loterijní. Jak zmiňujeme v naší recenzi loterie Korunka promo kod, tato loterijní společnost patří pod Tipsport, díky čemuž jsou jejich služby propojené. Ze svého Tipsport účtu tak můžete sázet i na Korunku, tikety kontrolovat přímo z něj, a dokonce i z jeho mobilní aplikace. Zde jsou způsoby kontroly loterijního tiketu:

 • Na pobočce: Stejně jako v předchozím případě své tikety můžete přinést na jednu z poboček a nechat si je zkontrolovat. To ale nebývá moc obvyklé, protože v případě loterie je poměrně jasné, zda jste vyhráli, nebo ne. 
 • Na stránkách Korunky: Webové stránky Korunky mají vlastní systém, do kterého je možné zadat číslo vsazeného tiketu a zjistit, zda byl výherní, případně kolik činila výhra. Celý postup je detailně popsán v již zmiňované recenzi.
 • Pro registrované na Tipsportu: Pokud loterii vsadíte přes Tipsport, tiket uvidíte přímo ve svém účtu. Tomuto způsobu se věnujeme níže. 

Jak zkontrolovat kurzovou sázku

Nyní se na jednotlivé způsoby kontroly tiketů podíváme detailněji. Všechny jsem sám otestoval na reálných situacích a pořídil screenshoty, kterých se při vašem ověřování můžete držet. Celý proces uvedu formou návodu s popisky a případným komentářem některých funkcí. Zde jsou jednotlivé způsoby, kterými je možná Tipsport výsledky kontrola tiketu:

Tipsport kontrola tiketu – Varianta bez přihlášení

Jak již bylo zmíněno výše, pokud jste vsadili tiket na pobočce, můžete svou úspěšnost zkontrolovat na stránkách Tipsportu. Je k tomu však potřeba mít papírový tiket z pobočky, protože obsahuje důležité informace, jež je nutné do formuláře zadat. Zde je celý proces:

 1. 1. Přejděte na stránku Tipsportu

  Jako první je nutné otevřít oficiální stránky Tipsportu. Klikněte na zabezpečené tlačítko níže, které vás na ně přenese.

 2. 2. Klikněte na Kontrola tiketu

  Poté sjeďte až na samotný konec stránky, k jejímu zápatí. V sekci doplňkových služeb najdete odkaz na kontrolu tiketu, na který klikněte.kontrola tiketu tipsport

 3. 3. Zadejte informace

  Následně se vám otevře stránka s formulářem, do kterého je zapotřebí zadat informace nacházející se na tiketu. První, číslo pobočky, jsou první tři cifry v řádku Číslo. Tipsport kontrola tiketu číslo tiketu se poté nachází vpravo nahoře. Na obrázcích níže je jejich poloha názorně ukázána.Tipsport kontrola tiketu číslo tiketucislo tipsport kontrola tiketutipsport tiket

 4. 4. Najděte tiket

  Nakonec jen stačí kliknout na tlačítko Najít tiket, načež se vám zobrazí veškeré informace o vyhodnocení tiketu. Pokud je výherní, můžete jej nechat proplatit na pobočce. Jestliže výherní není, alespoň si ušetříte cestu, která by jinak byla zbytečná.

Obecně je tak Tipsport kontrola tiketu vsazeného na pobočce poměrně jednoduchá, nicméně nevýhodou je nutnost ponechání onoho papíru. Člověk může být opatrný sebevíc, ale občas se prostě ztratí. Pojďme se podívat na pohodlnější způsoby kontroly.

Tipsport kontrola tiketu – Varianta s přihlášením

Máte-li na Tipsportu založený účet, celý proces bude mnohem pohodlnější. Nejenže není nutné schovávat papírové tikety, ale dokonce máte celou historii svých uzavřených sázek přehledně po ruce. Pojďme se podívat, jak svůj tiket můžete zkontrolovat jednodušeji.

 1. 1. Přihlaste se ke svému účtu

  Jako první se přihlaste ke svému účtu. Pokud jej ještě založený nemáte, níže v článku je uvedený krátký návod na jeho získání.

 2. 2. Uzavřete sázku

  Následně vyberte sázku, kterou chcete uzavřít. Mě v poslední době zajímají africké ligy které nabízí docela výhodné kurzy. Vybral jsem si proto Tunisko-Namibie.Uzavřete sázku tipsport

 3. 3. Zkontrolujte tiket

  Po uzavření tiketu můžete zkontrolovat, že jste opravdu zadali správné údaje. Pokud by náhodou došlo k chybě, tiket lze do určité doby stornovat. Klikněte tedy na tlačítko tiketů vlevo od vašeho profilu, načež se vám rozbalí nabídka všech vyhodnocených i nevyhodnocených sázek. Alternativně lze kliknout na tlačítko Přejít na moje tikety, kde najdete i pokročilé možnosti filtrování. Zkontrolujte tiket tipsport

 4. 4. Rozšířené nastavení

  Po rozkliknutí tiketu najdete celou řadu dodatečných možností, například sdílení tiketu, poslání do soutěže nebo napsání analýzy. Obzvláště dobrou funkcí je informace o vyhodnocení přes SMS, která vám dá vědět, až bude výsledek jasný.Rozšířené nastavení tipsport

 5. 5. Počkejte na výsledek

  Jakmile bude tiket vyhodnocený, stačí kliknout na stejnou nabídku a vybrat ten, o kterém chcete zjistit více informací. Moje sázka byla bohužel proherní, a to i přes poměrně nízký kurz. Ne pokaždé holt může vyhrát favorit. Výsledný tiket tedy najdete ve stejné sekci jako předtím, tentokrát už ale i s výsledkem. Počkejte na výsledek tipsport

Tipsport kontrola tiketu – V mobilní aplikaci

Skvělou možností je také zkontrolování tiketu z mobilní aplikace Tipsport, která je dostupná na zařízení s iOS i Android. Obzvláště pro uživatele, kteří telefon používají na denní bázi, může tato metoda být příjemnější než hledání počítače nebo přístup z prohlížeče na telefonu.

 1. 1. Otevřete aplikaci

  Jako první samozřejmě bude zapotřebí otevřít aplikaci a přihlásit se. Pro jednodušší přístup obecně doporučuju nastavit si biometrické ověření, například dotykem nebo oskenováním tváře. To lze provést v nastavení aplikace, pokud jej telefon podporuje.

 2. 2. Klikněte na tikety

  Vpravo nahoře aplikace se nachází stejné tlačítko jako na webu, které vás přesune do historie všech vsazených tiketů. Díky rychle aktualizaci už mám svůj tiket k dispozici, takže jej můžu přes den průběžně kontrolovat. Stejně jako v předchozím případě je možné tiket rozkliknout a zjistit detaily.

  Klikněte na tikety tipsport aplikace

   

 3. 3. Počkejte na výsledky

  Po vyhodnocení tiketu mi na telefon přišla notifikace, takže jsem okamžitě věděl, jak si moje sázka stála. Pro vás už to není překvapením, ale já jsem byl z prohry favorita docela zaskočený. Po rozkliknutí sekci tiketů jsem si prohlédl veškeré detaily.

  Tipsport kontrola tiketu v mobilní aplikaci

Jak zkontrolovat loterijní tiket

Nyní se ještě krátce podíváme, jak na Tipsportu zkontrolovat loterijní tiket. Samozřejmě je možné sledovat živý přenos slosování a svou výhru zjistit rovnou. Pokud jej ale nestihnete, veškerou historii najdete znovu v sekci tiketů. To ale platí pouze v případě, že sázíte přes stránku Tipsportu! Vsadíte-li na Korunce, své výsledky najdete tam. 

 1. 1. Přejděte do sekce loterií

  Stejně jako v předchozím kroku se přihlaste na svůj účet, případně zaregistrujte. Poté klikněte na tlačítko Loterie Korunka, které se nachází nahoře v nabídce. Nechci předbíhat, ale Tipsport kontrola tiketu číslo dvou předešlých slosování ukazuje hned na hlavní stránce, jak můžete vidět na obrázku níže.

  Jak zkontrolovat loterijní tiket tipsport

 2. 2. Vsaďte si tiket

  Vyberte si jeden z tiketů a klikněte na něj. Pokud vás zajímá analýza jednotlivých možností, v naší recenzi loterie Korunka je detailně popisujeme. Já jsem si vybral Šestku, protože nabízí poměrně vysokou šanci na výhru.

  tipsport kontrola tiketu loterie

 3. 3. Zkontrolujte tiket

  Po vsazení tiketu můžete stejně jako u kurzových sázek zkontrolovat, zda je všechno podle plánu. Pokud byste například vsadili špatná čísla, tiket je možné stornovat, o čemž se zmiňuji níže. V tiketech ale nezapomeňte překliknout do sekce loterie.

  Zkontrolujte tiket tipsport loterie

 4. 4. Zkontrolujte výsledky

  Po slosování se ve stejné sekci zobrazí, zda byl váš tiket výherní. V tomto případě ukazuje Tipsport kontrola tiketu číslo tiketu a čísla skutečně vylosovaná, takže je můžete jednoduše porovnat. V mém případě se poštěstilo u jednoho čísla, což ale v Šestce bohužel znamená prohru. Nevadí, příště snad vyjdou aspoň dvě!

Jak stornovat špatně uzavřený tiket?

Pokud se například překliknete při zadávání částky, nebo si svou sázku rozmyslíte, tiket můžete ihned po jeho vsazení stornovat. Pokud je nadcházející událost ještě daleko, například v rámci týdnů, na zrušení máte několik dní. Sázíte-li ale na zápas (nebo slosování loterie) probíhající ještě v ten den, tiket můžete zrušit jen několik minut po jeho vsazení. Zde je návod jak na to:

 1. 1. Rozklikněte své tikety

  Vsadil jsem si na zápas, ale po rozhovoru s kamarádem jsem situaci přehodnotil a zjistil, že to možná bude ztráta peněz. Nevadí, stačí se jen přihlásit na Tipsport a rozkliknout nabídku tiketů. Vedle daného tiketu se ukazuje značka. Pokud je oranžová, tiket lze stornovat. Pokud šedá, stornovat již nejde, viz dva první tikety na obrázku.

  Jak stornovat špatně uzavřený tiket?

 2. 2. Klikněte na daný tiket

  Po rozkliknutí tiketu s oranžovým otazníkem se otevře nabídka s možnostmi, kterou už známe z předchozího návodu. Najděte možnost stornovat tiket a klikněte na ni.

  tipsport vysledky kontrola tiketu

 3. 3. Stornujte

  Konečně už stačí jen potvrdit storno kliknutím na oranžové tlačítko. Ihned po stornování mi byly všechny peníze připsány na účet.

  tipsport vysledky kontrola tiketu

Pokud se tedy náhodou stane, že zadáte tiket špatně, nehrozí žádné nebezpečí. Stačí jej jen stornovat a prostředky vám budou okamžitě připsány zpět. Tento systém je skvělý a dává uživatelům jistotu, že mohou svůj krok vzít zpátky. To ostatní sázkové kanceláře většinou nenabízejí, nebo minimálně ne tak flexibilně. Nyní se podíváme, jaké další výhody systém Tipsportu oproti konkurenci nabízí. 

Jak si stojí Tipsport kontrola tiketu proti konkurenci?

Nějaký způsob kontroly tiketů musí nabízet všechny sázkové kanceláře, to je samozřejmé. Jejich kvalita se ale často liší. Níže najdete faktory, které Tipsport oproti konkurenci na jednu stranu vyzdvihuje, ale také věci, na kterých by mohl zapracovat. Objektivně tak budete moci posoudit, jestli je pro vás opravdu nejlepší volbou. Celkově jako pozitiva a negativa hodnotíme následující:

VýhodyNevýhody
Možnost kontroly tiketů vsazených fyzickyVyhodnocení někdy trvá déle
Jednoduché pro registrované uživatelePřed výběrem prostředků je nutné počkat
Skvělá mobilní aplikace
Propojení s Korunkou
Informace přes SMS
Pokročilé možnosti filtrace
Tipsport kontrola tiketu

Tipsport kontrola tiketu – Proces registrace pro jednodušší kontrolu

Jak již z textu vyplynulo, kontrola tiketu je pro registrované mnohem jednodušší než pro neregistrované, kteří sázejí na pobočkách. V této sekci se proto podíváme, jak je možné registraci v Tipsport provést a usnadnit si tak sázení celkově. Proces je jednoduchý a nezabere ani 5 minut:

 1. Navštivte stránku Tipsportu: V první řadě navštivte stránky Tipsportu. Doporučujeme kliknout na bezpečné tlačítko níže, které vás přesune přímo na oficiální stránky. Dále klikněte na tlačítko registrace, které se nachází vpravo nahoře. 
 2. Zaregistrujte se: Do zobrazeného formuláře vyplňte veškeré potřebné informace jako jméno, příjmení, rodné číslo a další. Zároveň můžete zadat i Tipsport akční kód, pokud nějaký máte. Vyplňujte všechny údaje pravdivě, neboť je v dalším kroku bude nutné ověřit. 
 3. Ověřte svůj účet: Nyní budete vyzváni k ověření své identity. Doporučujeme k tomu použít Bank ID, které převezme údaje od vaší banky. Celý proces je bezpečný a rychlý, většinou nezabere ani dvě minuty a ušetříte si cestu na Czech POINT, což je druhou možností. 
 4.  Hrajte: Jakmile bude ověření dokončeno, stanete se vlastníkem plnohodnotného účtu na Tipsportu. Budete tak moci provést svůj první vklad a začít sázet kurzy, loterie nebo hrát sloty. 

Co vědět o kontrole tiketu na Tipsportu

Na závěr uvedeme 3 krátké tipy, které vám při vyhodnocování tiketů a obecně sázení mohou pomoci. Nezapomeňte ale, že nejlepší sázky jsou na zápasy, o kterých máte přehled. Jedině tak je možné v kurzu spatřit hodnotu a určit, zda je sázka výhodná. Zde jsou jednotlivé tipy:

 • Nevyhazujte tiket z pobočky: Jak již bylo zmíněno, papírový tiket z pobočky je nutné uchovat. Nejen kvůli jeho kontrole, ale také proplacení. Dobře jej proto uschovejte, aby se vám například po cestě nevytratil z kapsy. Nejbezpečnějším způsobem je asi vložení do peněženky. 
 • Předčasný cashout: Nemusíte čekat, až dojde k vyhodnocení celého tiketu, protože Tipsport nabízí předčasný cashout. Ten se hodí například u AKU tiketů, když mají úspěšně vyhodnocenou většinu příležitostí a nechcete riskovat, že by jej další zápasy zkazily. Výhodou je, že lze cashout využít i u probíhajících zápasů, takže o něj lze požádat ještě před koncem špatně se vyvíjejícího utkání. Rozhodně tedy nelze vnímat vyhodnocení tak, že uzavřete sázku a pak musíte jen čekat. Ve skutečnosti se i nedobře vypadající situace dá zachránit! „O dostupných metodách výběru v Tipsport jsme napsali samostatný článek.“
 • Sledujte komunitu: Tipsport má vynikající komunitní fórum, kde se dá dobře inspirovat na nadcházející události. Uživatelé zde totiž mohou sdílet své analýzy, různé poznatky nebo přímo celé tikety, jež lze také okopírovat. Stejně tak vy máte možnost ukazovat své tipy a případně tím i získávat dodatečné Nety, tedy bonusové kredity na sázení. 

Tipsport kontrola tiketu: Celkový pohled

Ať už sázíte na pobočkách nebo online, Tipsport kontrola tiketu je velmi jednoduchý a přímočarý proces. V případě papírových tiketů stačí jen zadat číslo pobočky a sázky na specifickou internetovou stránku, nicméně jeho proplacení může proběhnout až na pobočce. Mnohem jednodušším způsobem je zaregistrovat se a sázet přes internet, takže všechny vaše tikety budou bezpečně uloženy na uživatelském účtu. Pro jejich zkontrolování pak stačí jen jeden pohled a zjistíte, jak jste si vedli.

Za zmínku také stojí, že Tipsport nabízí celou řadu skvělých funkcí. Patří mezi ně například informování přes SMS a možnost rychlého stornování v případě špatně zadaného tiketu. Jako jedna z největších sázkových kanceláří tak jde ostatním příkladem, protože zachovává férovost a transparentnost. Celkově je tedy Tipsport kontrola tiketu velmi jednoduchá, nabízí užitečné funkce a veškeré procesy se snaží udělat co nejjednoduššími. Přejeme vám úspěšné sázení, ať máte co nejvíc zelených tiketů!