Betano aplikace

Betano Promo kód NA PRVNÍ SÁZKY
3 000 Kč + 100 Kč
Kód byl zkontrolován a ověřen dne 01.09.2023
Bonus je dostupný pouze pro nové hráče. Pro získání bonusu za první vklad je třeba celou jeho sumu prosázet 10x na sportovní události. Pouze sázky s kurzem minimálně 1,8 se počítají do podmínek pro udělení tohoto bonusu. Všechny podrobnosti o tomto bonusu najdete na betano.cz

Betano aplikace 2023 se řadí mezi nejmodernější aplikace, které online casina nabízejí. V našem článku se dozvíte, jak aplikaci stáhnout a nainstalovat. Podíváme se na to, co vše hráčům nabídne a jak ji bezpečně používat. Na závěr si zodpovíme několik základních otázek, které uživatelé k Betano mobilní aplikaci mají.

Obsah

Jak stáhnout a nainstalovat Betano app

Betano app stahujte výhradně z oficiálních stránek casina Betano nebo obchodů jednotlivých operačních systémů. Jen tak máte jistotu, že se dostanete k oficiální Betano aplikaci do mobilu. Výhodou je, že ji můžete získat jak na telefony s Androidem, tak na telefony s iOS.

Stáhněte si a nainstalujte Betano aplikaci na Android

Betano Android app stáhnete na Google Play obchodu. Nejlepší postup je navštívit v mobilu s Androidem Google Play a vyhledat „Betano“. Proces instalace je pak rychlý a intuitivní. Navíc se vyhnete zbytečnému připojování telefonu k počítači. Postup instalace je následovný:

 1. Krok 1.

  Navštivte stránku betano.cz/mobilni

 2. Krok 2.

  Stáhněte si mobilní aplikaci přes Google Play

 3. Krok 3.

  Nainstalujte Betano mobilní aplikaci pro Android

 4. Krok 4.

  Užívejte si Betano app

Stáhněte si a nainstalujte aplikaci na iOS

V případě, že vlastníte mobilní zařízení od Apple, je postup stažení a instalace Betano mobilní aplikace o to jednodušší. Vše je totiž dostupné v AppStoru. Postup, jak si stáhnout Betano iOS aplikaci je následovný:

 1. Krok 1.

  Navštivte AppStore

 2. Krok 2.

  Vyhledejte Betano iOS aplikaci

 3. Krok 3.

  Nainstalujte Betano app

 4. Krok 4.

  Užívejte si hraní v casinu

Funkce a vlastnosti Betano aplikace

Betano mobilní aplikace dokáže plně nahradit webové stránky. To znamená, že téměř vše, co můžete udělat na počítači, zvládnete také v mobilní aplikaci. Díky přehlednému a čistému designu se pohybujete casinem a sázkovkou velmi intuitivně.  Zamrzí, že v aplikaci není dostupný žádný speciální bonus přímo pro mobilní zařízení.

To znamená, že přes aplikaci sázkové kanceláře Betano se můžete registrovat, snadno se přihlásit pomocí biometrických údajů nebo provést vklad i výběr finančních prostředků. Betano aplikace pak podporuje streamy a sázet můžete na všechny aktuálně dostupné události. Aplikace nemá žádná omezení, lze ji tedy využívat místo webových stránek. V aplikaci proto naleznete také následující prvky:

 • Bet Builder – sestavte si tiket z různých příležitostí jedné události v přehledné mobilní aplikaci.
 • MAX kurz – v Betano app je dostupný také vylepšený MAX kurz, který sázkovka vypisuje na nejzajímavější příležitosti.
 • Mise – na mobilu jsou dostupné také sázkařské mise, kde můžete soutěžit o sázky zdarma a další bonusy.
 • xGoals – Betano analyzuje fotbalové zápasy živě. Díky funkci xGoals vám nejen mobilní aplikace nabídne predicky počtu vstřelených branek.
 • Sleduj a sázej – v aplikaci jsou dostupné streamy nejrůznějších zápasů, v rámci kterých můžete podávat také live sázky.
 • Cashout – z mobilního zařízení můžete využít také možnost “Cashoutu”, tedy dřívějšího vyplacení tiketu. 

 V případě potíží je v aplikaci k dispozici sekce FAQ, kde se dozvíte, jak řešit nejčastější problémy s aplikací. Případně lze využít chat nebo telefonní linka. 

Jak používat Betano aplikaci

Aplikace je sama o sobě velmi intuitivní. Přesto vás krok po kroku provedeme tím, jak aplikaci Betano používat a co vše v ní najdete. Podíváme se na systém registrace, možnosti přihlášení a nahrání finančních prostředků. Provede vás také systémem sázek, a to včetně live kurzů.

Registrace a přihlášení do Betano aplikace

V případě, že ještě nemáte účet, můžete se do Betana registrovat na mobilu, přes aplikaci. Registrace je jednoduchá, vyplníte pouze své údaje, ověříte svou totožnost a můžete začít hrát. Všechny tyto kroky hravě zvládnete v samotné Betano apk.

Přihlášení do Betano appky je pak ještě jednodušší. Při prvním přihlašování zadáte zvolené uživatelské jméno, případně registrační e-mail. Napíšete heslo a jste přihlášeni. V případě, že váš telefon pracuje s biometrickými údaji, můžete se příště přihlásit pomocí otisku prstu nebo FaceID.

Navigace v Betano aplikaci je skutečně velmi jednoduchá. Ihned po přihlášení vidíte aktuální nejoblíbenější live událost, na kterou můžete vsadit. Pomocí horního panelu se můžete přepnout do nabídky jednotlivých spotů. Rolováním dolů pak najdete kompletní nabídku událostí sázkové kanceláře Betano.

V pravém spodním rohu je vyobrazen žeton. Po kliknutí na něj se dostanete do nabídky Betano casino, kde můžete ihned roztáčet válce online výherních automatů, případně se zúčastnit nejrůznějších turnajů.

Jak vsadit sázku v Betano aplikaci

Na hlavní stránce aplikace máte výběr těch nejlepších sportovních událostí, na které můžete sázet. V případě, že si nevyberete zde, máte možnost si vybrat z přehledné nabídky. Ta obsahuje všechny aktuálně vypsané události.

Při kliknutí na konkrétní kurz se vám příležitost automaticky přidá na tiket. Ten najdete v pravém spodním rohu v oranžovém kolečku. Poté, co na kolečko kliknete, zvolíte částku a kliknete na zelené tlačítko „Podat sázku“. Tím máte hotovo, tiket jste úspěšně podali.

V mobilní aplikaci od Betana můžete sledovat také dostupné streamy z jednotlivých událostí. Stejně tak je možné podávat live sázky. Stačí přejít do live sekce a zvolit si událost, na kterou chcete sázku podat. V tomto případě se vám tiket s nabídkou částky otevře automaticky. Betano app se tak snaží, abyste mohli live sázku podat opravdu rychle.

Jak provedete vklad a výběr v Betano aplikaci

Přes Betano apk můžete na účet vkládat finance, případně požádat o jejich výběr. Celý proces je opravdu jednoduchý. Poté, co se přihlásíte, hned v pravém horním rohu je zelené tlačítko „Vklad“. Zde můžete vložit libovolnou částku přes podporované platební metody vkladu. Využít pak můžete také Betano promo kód, který můžete obdržet například do svého e-mailu. Betano aplikace podporuje tyto metody:

 • Kreditní / debetní karta
 • Okamžitý bankovní převod
 • Skrill
 • Skrill 1-tap
 • Neteller
 • Paysafecard

V případě, že chcete v Betano apk provést výběr, i to je samozřejmě možné. V levém horním rohu se zobrazují tři čáry pod sebou. Na ty kliknete a zvolíte „Výběr“. Zde jsou možnosti poněkud omezené. Finanční prostředky můžete vybírat na kreditní / debetní kartu nebo bankovním převodem. Vše je ale rychlé a především intuitivní. Více si můžete přečíst v naší Betano recenze, kde vše popisujeme ještě podrobněji. 

Technické specifikace Betano aplikace pro Android a iOS

Funkce Betano aplikace jsou výborně propracované, měli bychom se ale podívat také na to, jak je Betano Android app nebo Betano iOS aplikace řešená po technické stránce. Nebudeme vás nudit detaily, spíše důležitými informacemi, které byste měli znát.

Betano apk pro Android – technické specifikace

Samotná Betano Android app má velikost necelých 70 MB. Můžete ji tak nainstalovat bez obav z toho, že by vám zabrala příliš mnoho místa v telefonu. Společnost Kaizen Gaming International Ltd. pak všechny aktualizace nahrává právě do Google Play.

Aplikace má samozřejmě věkové omezení a to PEGI 18, což je zcela logické. Samotná apka je optimalizována tak, aby nebrala příliš mnoho energie z baterie, stejně tak aby šetřila mobilní data. I když nemáte neomezený balíček dat, pořád si můžete užít hazardní hry naplno. Stáhnout si ji mohou uživatelé s Androidem 5.0 a vyšším.

Betano apk pro iOS – technické specifikace

Download Betano aplikace pro iOS provedete přímo přes app store. Dostupná je jak pro iPhone, tak pro iPad nebo dokonce pro Apple Watch! Každé zařízení si zaslouží Betano iOS aplikaci. Velikost celé aplikace je 227,7 MB, což je mnohem více něž v případě Betano Android app.

Appka je kompatibilní pro všechny zařízení, které mají iOS vyšší než 13.0. Zajímavostí je, že v App storu má označení 17+, takže ji mohou stahovat u osoby mladší 18 let. Betano download je samozřejmě zdarma.

Betano aplikace pro Android a iOS

Funkce aplikace Betano jsou pro obě platformy stejné. Rozdílná je ale velikost, zatímco v rámci Betano Android app se vlezeme do 80 MB, Betano iOS vyžaduje přes 200 MB místa! Samotná aplikace pak funguje také na starších Androidech, zatímco u Apple je potřeba mít mnohem novější aktualizaci systému. Obecně se ale dá říct, že jsou obě aplikace povedené, a to ve všech směrech.

Bezpečnost a soukromí v Betano aplikaci

Je velmi důležité vědět, jaká data o vás aplikace sbírá. Pokud se podíváme na Betano, pak víme, že v rámci Androidu sbírá tato data:

 • Poloha
 • Osobní údaje – ty jsou důležité pro ověření uživatele
 • Aktivitu aplikace 
 • Finanční údaje – bez těchto údajů by nebylo možné vkládat nebo vybírat peníze na herním účtu

V samotné aplikaci se pak shromažďují další data. Jedná se o:

 • Osobní údaje
 • Finanční údaje
 • Soubory a dokumenty
 • Aktivita aplikace
 • Informace o výkonu
 • ID zařízení

Vzhledem k tomu, jaká data aplikace sbírá, je aplikace šifrována během přenosu dat. To znamená, že se data nemohou dostat do špatných rukou. Navíc můžete kdykoli požádat o to, aby byla data smazána.

V rámci Betano iOS aplikace víme, že apka sbírá následující data:

 • Osobní údaje
 • Diagnostická data
 • Informace o poloze
 • Data o používání aplikace

I v tomto případě je komunikace aplikace šifrována tak, aby nemohlo dojít k úniku žádných dat.

Výhody a nevýhody použití Betano aplikace

Začneme nevýhodami Betano aplikace, je jich totiž méně. Jednou z nevýhod je především rozdílná velikost aplikace pro rozdílné operační systémy. Na jednom zařízení tak musíte najít více volného místa než na druhém. Druhou nevýhodou je relativně velké množství dat, které o vás sbírá.

Oproti konkurenčním sázkovým kancelářím může být nabídka událostí v Betano aplikaci trošku nepřehledná. Bude vám tak pár minut trvat, než si na kompletní rozhrání zvyknete. Je možné, že budete chvíli bloudit, než objevíte to, co hledáte.

Nyní se podíváme na výhody Betano aplikace. Tou hlavní je, že můžete mít kurzové sázení i casino na dosah ruky. Ať už jste kdekoli, kde máte přístup k internetu, můžete sázet, sledovat sportovní utkání nebo vyzkoušet štěstí v rámci Betano casina. Mobilní aplikace Betano v České republice je bezplatná a plně nahrazuje webové rozhraní. Prakticky vám stačí jen nainstalovat aplikaci do telefonu, nic více nepotřebujete. 

Druhou výhodou je, že aplikace je řádně optimalizována tak, aby brala co nejméně energie ze zařízení, stejně tak je mnohem šetrnější na mobilní data. Díky tomu si můžete hazardní hry a sázení užít i v případě, kdy máte omezený balíček internetu.

Velkou výhodou oproti jiným konkurenčním aplikacím je, že Betano má sázkovou kancelář i casino v jedné aplikaci. Nemusíte tak do telefonu stahovat zvlášť aplikaci pro kurzové sázení a zvlášť aplikaci do online casina Betano.

Závěrečné myšlenky o Betano aplikaci

Betano aplikace je velmi povedená, graficky líbivá a především přehledná. Vše intuitivně najdete, takže se nemusíte složitě proklikávat celou aplikací. Dostupné je vše, od streamů sportovních událostí po kurzové sázení a online výherní automaty.

Stažení aplikace je velmi jednoduché a k dispozici ji máte za méně jak minutu. Registraci, přihlášení, vklady i výběry finančních prostředků pak můžete řešit přímo přes aplikaci. Za nás se jedná o jednu z nejpovedenějších aplikací sázkových kanceláří, jaké můžete na současném trhu objevit.

Betano aplikace FAQ

Ano, mobilní aplikace Betano je dostupná jak pro telefony s Androidem, tak pro telefony s iOS.

K tomu, abyste si mohli stáhnout Betano Android app, potřebujete telefon s Androidem 5.0 a vyšším. V případě Betano iOS pak potřebujete operační systém iOS 13.0 a vyšší.

Betano aplikace disponuje všemi možnostmi, které nabízí také webová stránka. Přes aplikaci si můžete založit účet, vložit finanční prostředky, vsadit na sportovní událost nebo roztáčet válce výherních online automatů.

Postup instalace Betano app je velmi jednoduchý. Stačí navštívit Google Play nebo App Store. V nich si vyhledat Betano a následně kliknout na „Instalovat“. Nic jiného není potřeba.

Vklad provedete po přihlášení v aplikaci přes tlačítko „Vklad“, které se nachází v pravém horním rohu. Výběr pak provedete přes nabídku v levém horním rohu aplikace. Vše je intuitivní, a především velmi rychlé.

Zjednodušeně můžeme říct, že žádný. V aplikaci zvládnete vše, co v rámci webové verze Betano. Pokud chcete, můžete využívat výhradně mobilní zařízení.

V případě, že máte problémy s aplikací, nejdříve si zkontrolujte, zda jste připojeni k internetu. Dále zkuste aplikaci restartovat, případně aktualizovat. Jestli žádná z těchto rad nezabírá, kontaktujte podporu Betana přes webové rozhraní.

Technickou podporu můžete kontaktovat jak přes aplikaci, tak přes webové stránky. Případně můžete napsat na e-mail podpora@betano.cz

V případě, že vlastníte telefon s Androidem nebo iOS v dostatečné verzi, je použití aplikace zcela bezpečné a bezproblémové.

Ano, Betano aplikace je pro oba operační systémy ke stažení zcela zdarma.