Tipsport registrace

Tipsport registrace přinese hráčům celou řadu zajímavých možností na registrační bonusy. Výhodou je, že samotný proces je jednoduchý, rychlý a přehledný. Pojďte se společně s námi podívat, jak založit účet u Tipsportu. Při otevírání nového účtu si určitě přečtěte o akčním kódu Tipsport, bez kterého nezískáte všechny bonusy!

Akční kód Tipsport bonus na sázení
50 000 Kč + 300 Kč
Kód byl zkontrolován a ověřen dne 25.05.2024
Bonus pro nové hráče: platí pro kurzové sázení, obrat závisí na vkladu. Pro získání musíte prosázet násobek vkladu a bonusu. Přispívají tikety s určitým kurzem. Vyplácen po 10% etapách. Detaily na tipsport.cz.
Tipsport registrace

Postup registrace v Tipsportu: krok za krokem

Tipsport registrace je velmi jednoduchá a rychlá. Z vlastní zkušenosti vím, že se jedná o přímočarý postup. Stačí, když budete následovat níže popsané kroky a Tipsport.cz registrace bude úspěšná. K registraci se také váže možnost využít registračního bonusu, který vám Tipsport nabídne.

Aby se mohli zaregistrovat do Tipsportu, je potřeba zahájit proces registrace. Otevře se vám registrační formulář, kde vyplníte své základní údaje. Pamatujte nato, že bude potřeba ověření vaší identity. Proto údaje vyplňujte poctivě.

Jakmile všechny údaje vyplníte, bude potřeba ověření vaší identity skrze Bank ID. Tipsport registrace bez pobočky vám ušetří čas. Z vlastní zkušenosti vím, že ověření je velmi rychlé a zabere maximálně dvě minuty. Pro jednoduchost jsem pro vás shrnul celý proces do jednoduchých bodů:

 • Krok 1. – Kliknutím zahájíte registrační proces s bonusem.
 • Krok 2. – Vyplníte základní údaje do formuláře.
 • Krok 3. – Ověříte svoji totožnost bankovní identitou.
 • Krok 4. – Vložte peníze na herní účet a užívejte hazardní zábavy.

Přihlašování do Tipsportu: podrobný průvodce

Abyste měli vstup do Tipsportu co nejjednodušší, připravil jsem pro vás průvodce, jak se přihlásit do Tipsportu. Když zvládnete proces Tipsport registrace, stačí přijít na jejich webové stránky a v pravém horním rohu kliknout na „PŘIHLÁSIT“. Následně stačí vyplnit údaje, které jste zadali při samotné registraci.

Zkusil jsem pro vás také obnovu ztraceného hesla. V případě, že jste zapomněli heslo, stačí v přihlašovacím okně kliknout na „Zapomněli jste heslo?“. Tipsport vás přesměruje do okna pro obnovení hesla. V něm vyplníte svůj registrovaný e-mail a potvrdíte vaše telefonní číslo. Proces je jednoduchý, bezproblémový a mně zabral necelou minutu. Můžete proto být naprosto v klidu. Připravil jsem pro vás také seznam krok za krokem, aby bylo přihlášení opravdu jednoduché.

Celý proces přihlášení je následující:

 1. Vstupte na hlavní stránku Tipsportu.

 2. Klikněte na „Přihlášení“.

 3. Vyplňte otevřené okno.

 4. Přihlaste se a začněte hrát.

Proč se vyplatí registrace v Tipsportu?

Tipsport.cz registrace se vám vyplatí hned z několika důvodů. Z mé analýzy jsem zjistil, že Tipsport nabízí opravdu široký výběr online hazardních her ale také kurzových příležitostí. Máte tak vše na jednom místě. Při analýze trhu jsem zjistil, že příliš mnoho casin nenabízí takto široké možnosti hazardní zábavy. Přečíst si můžete také podrobnou Tipsport recenzi, kde se dozvíte vše, co Tipsport nabízí a v čem je nejlepší.

Stanete se navíc součástí Tipsportu, společnosti, která dle mého zjištění sponzoruje Tipsport Gamechanger v oblíbené organizaci Oktagon MMA. S ní pak spolupracuje také v rámci dalších turnajů. Vedle toho se Tipsport řadí mezi velkého sponzora nejvyšší hokejové ligy v České republice. Čas od čas tak díky těmto sponzorstvím přijde speciální akční kód Tipsport, díky kterému získáte zajímavý bonus.

V rámci Tipsportu na vás čeká celá řada hazardního pokušení. Na základě mé analýzy nabídky Tipsportu jsem zjistil, že si v Tipsport Vegas můžete zahrát oblíbenou karetní hru blackjack nebo českou klasiku Plátýnko. Součástí nabídky je také ruleta, více jak 300 online výherních automatů, a dokonce i stírací losy. Losy jsem sám vyzkoušel a jsou velmi zábavné, navíc nabízejí zajímavou návratnost. Lepší mají snad jen výherní automaty Blood Suckers a Tutti Frutti, které nabízejí RTP 98 %.

Podle mých zkušeností má Tipsport také pravidelné promo akce, v rámci kterých mají hráči nárok na získání free spinů, a to zcela zdarma i bez podmínek a vkladu. Free spiny dnes jsou nejčastěji k dostání v rámci různých kalendářů, ale také například v době, kdy Tipsport přidává nového výrobce hazardních her. 

Registrace u sázkové kanceláře Tipsport se ale vyplatí také z dalších důvodů. Tipsport nabízí velmi širokou nabídku kurzového sázení. Můžete si tak vybírat i sporty a soutěže, které jsem v rámci své analýzy u jiných sázkových kanceláří nenašel. Druhou výhodou jsou live streamy z mnoha různých soutěží, které jsou navíc spojeny s live sázením. Sledovat u Tipsportu můžete například hokej, ale také fotbal a stále více oblíbenější MMA.

Tipsport registrace bonus

Tipsport nabízí hned několik bonusů v rámci registrace. Prvním bonusem je 300 Kč, přesněji Netů, jen za pouhou registraci. Jedná se tedy o no deposit bonus, který obdržíte hned po registraci. Na základě mé analýzy jsem zjistil, že se jedná o poměrně štědrý bonus, který většina sázkových kanceláří vůbec nenabízí. Tipsport registrace bonus 300 Kč je na Tipsportu, dle mých zjištění, jedním z nejpopulárnějších.

Druhý bonus se vztahuje k sázkové kanceláři od Tipsportu. Ke svému prvnímu vkladu totiž můžete získat 100 % peněz navíc, maximálně však do výše 50 000 Kč! Získaný bonus je pak potřeba prosázet na tiketech s předem stanoveným minimálním kurzem. Podle mého zjištění se minimální kurzy mění na základě toho, kolik na bonusu získáte. Tipsport kontrola tiketu vám pak může pomoci s pravidlem protočení bonusu, kdy musíte prosázet 25× obdrženého bonusu.

Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 50.000 Kč

Třetí bonus pak získáte v rámci online casina Tipsport Vegas. Jedná se 100% vkladový bonus na první vklad, přičemž jsem zjistil, že maximální výše bonusu je 25 000 Kč. Všechny bonusové peníze, které od Tipsportu získáte pak musíte 25× protočit. Na základě analýzy trhu jsem zjistil, že se jedná o poměrně dobré podmínky, které byste našli velmi těžko.

Nabídka je platná do odvolání
300 Kč zdarma + 25.000 Kč

Provedl jsem pro vás detailní průzkum trhu a zjistil jsem, že například u sázkové kanceláře Betano získáte za ověření účtu 500 Kč. Součástí nabídky Betana je pak také „sázka bez rizika“, kdy za protočených 600 Kč dalších 600 Kč získáte. Tento bonus například Tipsport nenabízí. Podle mého zjištění nabízí zajímavé bonusy také sázková kancelář a casino Fortuna. Podobně jako u Tipsportu, také u Fortuny lze získat bonus 50 000 Kč, který je rozdělený do čtyř fází. Navíc, Fortuna na rozdíl od Tipsportu i Betena nabízí novým hráčům 500 free spinů za vklad 500 Kč. Na základě mých zkušeností mohu říct, že Tipsport, Betano i Fortuna jsou velmi kvalitní sázkovky a casina s vůbec nejvyššími bonusy na trhu.

Tipsport registrace bez pobočky: pravidla

Zjistil jsem, že v minulosti bylo nutné svou registraci potvrdit přímo na pobočkách Tipsportu. Dnes je výhodou, že tuto cestu nemusíte absolvovat, Tipsport registrace bez pobočky je tak mnohem jednodušší. Z mých vlastních zkušeností vím, že založení účtu u Tipsportu je dnes velmi jednoduché. Stačí vyplnit registrační formulář a přes bankovní identitu ověřit svou totožnost. Zcela tak odpadají cesty na pobočku. Registraci na pobočkách nevyžaduje ani česká legislativa. Při zakládání účtu na pobočkách byste také přišli o svůj Tipsport registrace bonus.

Současná legislativa totiž dbá na několik zásadních věcí. Abyste se mohli registrovat do online casina či sázkovky, musí vám být více jak 18 let. Současně nesmíte být zapsání v Registru Vyloučených Osob (RVO). Do registru se dostanete například v případě, kdy máte exekuce, neplatíte alimenty nebo provedete sebevyloučení. Legislativa také vyžaduje, abyste nebyli politicky exponovanou osobou a abyste nebyli zbaveni svéprávnosti. Tipsport.cz registrace tak sice podléhá určitým pravidlům, ty jsou ale pro všechny sázkové kanceláře a online casina stejná.

Jak provést svůj první vklad po registraci v Tipsportu

Po registraci získáte na herní konto 300 Netů jako no deposit bonus. Protože ale Tipsport nabízí také vkladový bonus, nejspíše budete chtít ihned po registraci provést první vklad. Vklad jsem zkusil, abych vám mohl popsat své osobní zkušenosti. Stačí, abyste se přihlásili ke svému účtu a přes položku „VLOŽIT PENÍZE“ se dostali k výběru platební metody.

Podle mých zjištění Tipsport velmi často automaticky propojí bankovní účet z banky, přes kterou jste provedli ověření vaší totožnosti. Je proto možné, že váš bankovní účet bude připraven k okamžitému vkladu. Vkládat peníze ale lze také prostřednictvím platební karty. Zjistil jsem, že při první vkladu přes platební kartu je nutné zaslat autorizační platbu, kterou Tipsport ověří, že se jedná o vaši platební kartu. Ověřil jsem pro vás, že autorizační platba je zdarma, takže se nemusíte bát žádných poplatků.

Vedle platební karty je možné použít také další metody online vkladů. Jedná se o vklad prostřednictvím PayPalu, Paysafecard nebo Skrill. Jak jsem zjistil, tyto platební metody jsou oblíbené zejména proto, že peníze máte na svém účtu k dispozici ihned.

V případě, že byste chtěli peníze z Tipsportu vybrat, je to velmi jednoduché. Celý postup jsme pro vás popsali v článku Výběr peněz z Tipsportu.

Tipsport registrace přes mobil

Protože se mobilní telefon používá stále častěji, vzrostla poptávka také po registracích do sázkových kanceláří přes mobil. Zjistil jsem pro vás, že je možné se do Tipsportu snadno registrovat přes mobil, a to hned dvěma způsoby.

Prvním z nich je registrace přes mobilní prohlížeč. Druhou možností je stažení Tipsport aplikace a následná registrace přes ni. Na základě mé analýzy jsem zjistil, že oba postupy registrace jsou totožné s registrací prostřednictvím počítače. Vše tak zvládne snadno a rychle, a to i díky našim návodům, které jsme pro vás připravili.

 1. Zahajte registrační proces.
 2. Stáhněte si mobilní aplikaci a otevřete ji.
 3. Přihlaste se do aplikace pomocí údajů zadaných při registraci.
 4. Začněte sázet nebo hrát.

Přihlášení do Tipsportu prostřednictvím mobilu

Přihlašování skrze aplikaci Tipsport je nesmírně snadné. Po otevření aplikace Tipsport jednoduše vyplníte vaše přihlašovací údaje, které jste použili během registrace. A to je celý proces. Pokud váš telefon podporuje biometrické přihlašování, můžete tuto funkci zapnout.

Namísto opakovaného vyplňování vašich údajů při každém přihlášení, můžete svůj účet otevřít pomocí otisku prstu nebo skenování obličeje. Tyto metody přihlášení jsou rychlejší a bezpečnější než klasické zadávání uživatelského jména a hesla.

Tipsport registrace – často kladené dotazy

V našem článku jsme si probrali všechny podstatné body k registraci do Tipsportu. Pojďme se ještě podívat na nejčastější dotazy, které hráči k registraci mají.

Registrace do Tipsportu je možné po vyplnění registračního formuláře prostřednictvím odkazu na naší stránce. Tímto způsobem budete mít jistotu, že obdržíte vybraný bonus za založení nového účtu.

Proto, abyste mohli ověřit účet u Tipsportu potřebujete mít aktivní BankID pro ověření online. V případě ověření na pobočce budete potřebovat občanský průkaz, případně druhý doklad totožnosti.

Tipsport nevyžaduje žádná speciální pravidla při vytváření herního účtu. Důležité ale je, abyste měli založený jen jeden účet, nebyli zapsáno v RVO a dosáhli jste plnoletosti.

V případě, že budete ověřovat herní účet u Tipsportu online, celý proces vám nezabere více jak jednu minutu.

Ne. Každý hráč může mít pouze jeden jediný účet u Tipsport.cz

Abyste mohli vložit peníze na herní konto, je potřeba nejdříve propojit platební metodu. Následně vyberete částku, kterou chcete vložit a celý proces dokončíte.